Koszyk 0
Opis:
Jubileuszowa wersja Superfarmera z rysunkami Piotra Sochy. Jesteś farmerem, hodujesz zwierzęta. Twoje stado wciąż rośnie. Ale musisz uważać! W okolicy grasują lis i wilk. Twoje zwierzęta mogą stać się dla nich cennym łupem... Zbierz stado i zostań superfarmerem. Wspaniała zabawa dla całej rodziny!Liczba graczy: 2-4,Wiek graczy: 7+.
Mniej Więcej
  • 5900221000863
  • ZARWA
  • 7-10 lat, 10-13 lat
  • wszystkich

Recenzje czytelników

uwielbiana przez dzieci

Ocena:
Autor:
Data:
W Farmera gra się w mojej rodzinie od zawsze. Miało go każde pokolenie. Teraz na topie jest właśnie to wydanie, wyjątkowo ładne. Dzieciaki je uwielbiają.
Czy ta recenzja była przydatna?

Uwaga na lisy i wilki!

Ocena:
Autor:
Data:
Superfarmer de lux to gra bardzo piękna i solidna. Tekturowa plansza i kafelki są nie do zniszczenia, a plastikowe figurki piesków urocze. Dzieci lubią się nimi bawić.
W tę grę graliśmy jakiś czas temu na okrągło, z naszymi dziećmi, i długo uważaliśmy ją za najlepszą. Teraz też gramy, ale trochę rzadziej, gdyż dzieci troszeczkę z niej wyrosły.
Gra polega na hodowaniu zwierzątek. Gdy wyhodujemy za dużo królików, możemy wymienić je na inne zwierzęta.
Wygra nie ta osoba ... która będzie miała najwięcej zwierząt, lecz ta, która uzbiera choć po jednym z każdego gatunku.
Rola farmera nie jest zbyt łatwa- w okolicy grasują wilki i lisy, które potrafią siać spustoszenia w stadach. Często wszystko trzeba zaczynać od nowa. Jeśli jednak farmer będzie wytrwały, za część swych zwierząt będzie mógł kupić psy na wilki i lisy.
Bycie farmerem jest bardzo wciągające i ciekawe. U nas zawsze był taki farmer, który strasznie lubił króliki. Miał ich całą plagę, i nie wymieniał ich na inne zwierzęta, dopóki nie zdobył wszystkich. Przez to brakowało długouchych innym graczom- hodowcom. Ta strategia niemal zawsze doprowadzała wielbiciela "długouchych" do wygranej.
Podoba mi się to, że podczas dobrej zabawy, nasze dzieci uczą się liczyć i kalkulować. Lubię takie gry z dobrze ukrytym, wkomponowanym w zabawę edukacyjnym charakterem.
Chyba dziś jest dobry dzień by znów stać się superfarmerem;)
Czytaj dalej >> << Zwiń
Czy ta recenzja była przydatna?

Dodaj recenzję

Dołącz do grona naszych recenzentów. Dziel się z innymi miłośnikami książek wrażeniami z lektury. Cenimy wszystkie opinie naszych czytelników, stąd też w podziękowaniu za każdą opublikowaną recenzję proponujemy rabat - 5% na kolejne zakupy ...

Jak to działa?

Wyszukujesz książkę, którą chcesz się podzielić z innymi czytelnikami.
Piszesz recenzję. Logujesz się.
Możesz napisać kilka słów o sobie i wgrać swoje zdjęcie albo wybrać ilustrację z bazy awatarów.
Twoja recenzja czeka na akceptacje i publikację.
Po jej zatwierdzeniu:
a) otrzymasz w ciągu 24 godzin 5% kod rabatowy na kolejne zakupy.
- Rabat nie obejmuje podręczników.
- Kod rabatowy jest ważny miesiąc. Należy użyć go w czasie składania zamówienia.
b) dołączasz do grona recenzentów.

Więcej Zwiń

Twoja ocena