Koszyk 0
Opis:
Przed wami wyjątkowy zestaw kryjący w sobie kartonową scenę z wymienianymi dekoracjami, arkusz z wypychankowymi postaciami oraz książeczkę z tekstem bajki, mogącą wam pomóc w przygotowaniu przedstawienia. Rozłóżcie teatrzyk. Oto dekoracja, która odpowiada pierwszej scenie bajki. Wraz z rozwojem akcji możecie zmieniać scenerię, używając jednej z trzech dodatkowych plansz ... Z arkusza z wypychankami wyjmijcie postaci bohaterów przedstawienia. Figurki mogą stać bez waszej pomocy lub służyć jako kukiełki na tekturowych patyczkach. Czytaj dalej >> << Zwiń
Mniej Więcej
  • Anna Wiśniewska
  • 2015
  • 24
  • 308
  • 221
  • 978-83-11-13615-1
  • 9788311136151
  • ZCGH6
  • 4-6 lat, 7-10 lat

Recenzje czytelników

Domowy teatrzyk. Śpiąca królewna

Ocena:
Autor:
Data:
Śpiąca królewna to jedna z najpopularniejszych bajek świata. Jej autorami są Bracia Grimm chociaż Charles Perrault dużo wcześniej również stworzył swoją wersję tej pięknej historii. Skoro więc jest wszystkim dobrze znana często można ją zobaczyć, tudzież usłyszeć w różnych miejscach, kinie, telewizji, teatrze w formie baletu, musicalu czy teatrzyku. A może by tak pokusić się o samodzielne wystawienie takiego przedstawiania w domu wraz z dziećmi? Nic prostszego ... Proponuję sięgnąć po „Domowy teatrzyk. Śpiąca królewna”.
Pod tym właśnie tytułem kryje się interesujący zestaw, w skład którego wchodzi kartonowa scena w tle której widnieje już pierwsza z dekoracji potrzebnych do rozpoczęcia przedstawienia. Dołączone są również 3 inne wymienne dekoracje tak by można je było ustawiać zmieniając scenerię. Kolejnym elementem zestawu jest arkusz z 4 tekturowymi postaciami do samodzielnego wyjęcia. Na koniec oczywiście książeczka z tekstem bajki oraz co najważniejsze dialogami przypisanymi odpowiednio każdemu z bohaterów.
Razem z dziećmi odegraliśmy już kilka teatrzyków. Zabawa bardzo im się spodobała, a że bajkę ogólnie znają, łatwiej im było wcielać się w role bohaterów i odgrywać poszczególne sceny.
Wracając jeszcze kilka słów odnośnie całego zestawu. Spakowany jest on w kartonową teczkę, która po rozłożeniu zmienia się w główną scenę. Bohaterowie są z tektury i co najważniejsze mogą stać samodzielnie. Scenerie zmienia się bardzo prosto. Należy wybrać odpowiednią kartę i przygotowanymi zaczepami umieścić ją we właściwym miejscu. Moja sześciolatka nie miała z tym problemu więc naprawdę jest to prosta sprawa.
Historia Śpiącej królewny nie jest zbyt długa. Odegranie całego przedstawienia zajmuje niespełna 10 minut.
Wspólna zabawa w teatrzyk jest wspaniałą okazją do spędzenia czasu razem z dziećmi. Stymuluje wyobraźnię dziecka, kreatywnie rozwija i sprawia naprawdę masę radości. My szczerze polecamy ;)
Czytaj dalej >> << Zwiń
Czy ta recenzja była przydatna?

To jest to!

Ocena:
Autor:
Data:
Świetna zabawa dla 5-latki! Po przeczytaniu bajeczki, odegrałyśmy teatrzyk dzieląc się na role, zmieniając dekoracje. Teraz moja córcia zmienia historię Śpiącej Królewny, nadając jej własny bieg wydarzeń :) Fajna zabawa, rozwija wyobraźnię i kreatywność.
Czy ta recenzja była przydatna?

Dodaj recenzję

Dołącz do grona naszych recenzentów. Dziel się z innymi miłośnikami książek wrażeniami z lektury. Cenimy wszystkie opinie naszych czytelników, stąd też w podziękowaniu za każdą opublikowaną recenzję proponujemy rabat - 5% na kolejne zakupy ...

Jak to działa?

Wyszukujesz książkę, którą chcesz się podzielić z innymi czytelnikami.
Piszesz recenzję. Logujesz się.
Możesz napisać kilka słów o sobie i wgrać swoje zdjęcie albo wybrać ilustrację z bazy awatarów.
Twoja recenzja czeka na akceptacje i publikację.
Po jej zatwierdzeniu:
a) otrzymasz w ciągu 24 godzin 5% kod rabatowy na kolejne zakupy.
- Rabat nie obejmuje podręczników.
- Kod rabatowy jest ważny miesiąc. Należy użyć go w czasie składania zamówienia.
b) dołączasz do grona recenzentów.

Więcej Zwiń

Twoja ocena