Koszyk 0
Opis:
Druga część bestsellerowej włoskiej trylogii erotycznej. Wenecja, Rzym, Sycylia: Podróż w poszukiwaniu namiętności. Kobieta, która nie zaznała miłości I mężczyzna z mroczną przeszłością… Elena zrobiła krok naprzód. Dni szaleńczej namiętności, które przeżyła z Leonardo sprawiły, że poznała mroczną stronę rozkoszy i stała się ... silna dziś są jedynie mglistym wspomnieniem. Dziś Elena wie, czego chce. Opuszcza Wenecję i przenosi się do Rzymu, aby rozpocząć perfekcyjne, pełne harmonii życie z Filippem. Gdy los zaczyna piętrzyć przed nimi przeszkody, okazuje się, że więź między Eleną i Leonardem nadal istnieje i jedno przypadkowe spotkanie może na nowo rozbudzić ogień, który nigdy nie zdołał zgasnąć. By uczcić 30 urodziny Eleny, Fillippo zaprasza ją do restauracji... Leonarda. Spojrzenie, skradziony pocałunek doprowadzają do wzniecenia na nowo płomiennego związku. Wbrew zasadom i wyrzutom sumienia. Seks przestaje być czystym poszukiwaniem rozkoszy i staje się zjednoczeniem dusz, które należą do siebie nawzajem. Do czasu, kiedy najskrytsza tajemnica Leonarda wychodzi na światło dzienne i Elena musi zdecydować czy jest gotowa zapłacić za swoje czyny… Czytaj dalej >> << Zwiń
Mniej Więcej
  • Irene Cao
  • 2015
  • 1
  • 248
  • 195
  • 124
  • *, 9788379991648
  • 9788379991648
  • ZCF8A

Recenzje czytelników

Idelana książka na wieczór

Ocena:
Autor:
Data:
Irene Cao po raz kolejny zaskoczyła mnie swoim stylem i doskonałymi opisami urzekającego Rzymu.
"Słyszę Cię" pozwala nam odwiedzić Włochy i ich ogromne dziedzictwo. Drugi tom zaczyna się dokładnie tam, gdzie skończył się pierwszy. Elena Volpe jest pewna, że dokonała słusznego wyboru przeprowadzając się do Filippo. Kobieta jest w trakcie pracy nad dziełami sztuki w jednym z kościołów w samym sercu Włoch. Elena jest przekonana, że związek z Filippo może się udać ... ale czy na pewno zapomniała o Leonardo?
Fil jest idealnym partnerem, przyjacielem i wymarzonym narzeczonym. Otacza Elenę miłością, ale młoda kobieta, nie wiedząc dlaczego, nie można zapomnieć o Sycylijskim szefie kuchni.
Jej sytuacja jest dużo bardziej skomplikowana niż wcześniej, ponieważ czuje się zobowiązana wobec Filippo, a gdy drogi Eleny z Leonardo znowu się krzyżują, sytuacja wydaje się być nie do rozwiązania...
W kobiecie ciągle kotłują się emocje, jest rozdarta pomiędzy przywiązaniem do Fila, a magnetycznym przyciąganiem do tajemniczego Sycylijczyka.
Wkrótce Elena musi dokonać wyboru i mimo usilnego odpychania przystojnego Leonarda, mężczyzna usilnie wydaje się ignorować słowo "nie". Irene Cao uczyniła z szefa kuchni bardziej tajemniczego i bardziej nieprzejrzystego "demona seksu", niż w poprzednim tomie. Czasami wydaje się, spadamy z powrotem do starych romansów, gdzie główna bohaterka odmawia głośno, aby następnie poddać się przyjemności ciała wbrew swojej woli.
Sceny między nimi pozostają magnetyczne, oświetlone przez rzymskie słońce. Aluzje do zmysłowości tego kraju, zamiłowanie do włoskiej kuchni, pięknych miejsc i jego wiecznej sztuki to czysta przyjemność. Wszystko to dodaje szczególną atmosferę do powieści i jest dużym plusem dla całej historii. Wreszcie możemy poznać prawdziwy sekret Leonardo, który okazał się być punktem kulminacyjnym, na który czekałam z prawdziwą ciekawością i który bardzo mnie zaskoczył.
Książka jest bardzo przyjemna, styl pisania prosty, a zarazem rozbudowany co daje miłą satysfakcję.
Opisy krajobrazu są bardzo szczegółowe, bez wysilania wyobraźni może zrobić wizualizację tych wszystkich wspaniałych, historycznych miejsc.Wciągająca fabuła i nagłe zwroty akcji są doskonałym podkreśleniem całej historii tego burzliwego romansu.
Czyta się się z prawdziwą przyjemnością. To książka, do której będę wracać z przyjemością. Polecam

www.czytaniejestok.pl
Czytaj dalej >> << Zwiń
Czy ta recenzja była przydatna?

Kolejne po Greyu....

Ocena:
Autor:
Data:
Czyta się lekko, bardzo dobra na zimne wieczory ...
Czy ta recenzja była przydatna?

Dodaj recenzję

Dołącz do grona naszych recenzentów. Dziel się z innymi miłośnikami książek wrażeniami z lektury. Cenimy wszystkie opinie naszych czytelników, stąd też w podziękowaniu za każdą opublikowaną recenzję proponujemy rabat - 5% na kolejne zakupy ...

Jak to działa?

Wyszukujesz książkę, którą chcesz się podzielić z innymi czytelnikami.
Piszesz recenzję. Logujesz się.
Możesz napisać kilka słów o sobie i wgrać swoje zdjęcie albo wybrać ilustrację z bazy awatarów.
Twoja recenzja czeka na akceptacje i publikację.
Po jej zatwierdzeniu:
a) otrzymasz w ciągu 24 godzin 5% kod rabatowy na kolejne zakupy.
- Rabat nie obejmuje podręczników.
- Kod rabatowy jest ważny miesiąc. Należy użyć go w czasie składania zamówienia.
b) dołączasz do grona recenzentów.

Więcej Zwiń

Twoja ocena