Koszyk 0
Opis:
Cześć! Cieszę się, że znowu się spotykamy! Trzymasz w rękach PRZYGODNIK pełen przygód na rok szkolny 2015/2016. Ty i ja spędzimy razem 365 dni, będziemy zwiedzać kontynenty, planować podróże, notować i rozwiązywać zagadki. A 366. dzień przeznaczymy na odpoczynek i wspomnienia ;) Pamiętaj! To nie jest zwykły kalendarz. To PRZYGODNIK! Czyli spis wszystkich naszych przygód! Pomoż ... e ci zaplanować dzień w szkole, weekend, wyjazdy, a przede wszystkim poczuć, co w danej chwili dzieje się w innej części świata! Bo w każdym miesiącu będziemy zwiedzać inny kraj. Przez 365 dni będziemy podróżować razem oraz przeżywać wspaniałe przygody! To będzie wyjątkowy rok ;) Nela Czytaj dalej >> << Zwiń
Mniej Więcej
  • Mała Reporterka Nela
  • 2015
  • 150
  • 197
  • 145
  • 978837596-618-3
  • 9788375966183
  • ZCSX2
  • 7-10 lat, 10-13 lat

Recenzje czytelników

Atrakcyjny prezent dla małego podróżnika

Ocena:
Autor:
Data:
Kim jest Nela? Nela to mała podróżniczka, która miała okazję zwiedzić już wiele miejsc i dzieli się swoimi wrażeniami z innymi.


Tym razem ujawnia się w postaci kalendarza na 2015/2016 rok. Kalendarz to świetny prezent dla dziecka w wieku szkolnym. Jest kolorowy, merytoryczny i bardzo podróżniczy.


Mamy w nim już na samym początku na plan lekcji. Każdy miesiąc poprzedzony jest informacjami podróżniczymi i pytaniami Neli ... Dziecko dzięki takiej formie uczy się nowinek na temat danego kraju i musi uzupełnić dane o jakie prosi Nela. Świetna nauka geografii bez zmuszania dziecka do nauki.

W kalendarzu znajdziemy rożne ekstra dodatki. I tak możemy 6 grudnia napisać do Świętego Mikołaja, w innym terminie narysować własnego kota czy wkleić sobie naklejkę przypominajkę – bo takowe znajdują się na samym końcu Przygodnika. Nela uczy wiedzy na temat danych krajów. Co jest stolicą, jaka obowiązuje waluta czy z czego słynie dany kraj. W niektóre dni wstawia także swoje ciekawostki – wyjaśnia na czym polega bezdomność zwierząt, robi pierniczki czy przestrzega przed pechem wywołanym przez czarnego kota.

Kalendarz zapewne bardziej trafi do dziewczynek niż do chłopców, bo jest co tu gadać – bardziej babski! Mi się ogromnie podoba i żałuję, że nie chodzę do szkoły bo popisałabym sobie w nim o szkole. Na notatki jest wystarczając dużo miejsca. Nela wstawia naprawdę wiele ciekawostek. Wyjaśnia na czym polega chiński Nowy Rok, jak wyglądają warany, co odwiedzimy w Indonezji, z czego słynie Sri Lanka lub co nas może zastać w Afryce.

Więcej na: https://kirzenska.wordpress.com/2015/10/26/przygodnik-365-dni-dookola-swiata-z-nela/
Czytaj dalej >> << Zwiń
Czy ta recenzja była przydatna?

Współczesny pamiętnik :)

Ocena:
Autor:
Data:
Rewelacyjny kalendarz, moja córcia jest zachwycona. Z wypiekami uzupełnia dane typu urodziny, imieniny itd.. Zadowolona jest, gdy doczyta informację o danym kraju i woła: "mamo, a czy wiedziałaś że .... :) " Chętnie przykleja naklejki, rysuje i chwali się swoimi spostrzeżeniami koleżankom :)
To taki współczesny pamiętnik :) polecam
Czy ta recenzja była przydatna?

Dodaj recenzję

Dołącz do grona naszych recenzentów. Dziel się z innymi miłośnikami książek wrażeniami z lektury. Cenimy wszystkie opinie naszych czytelników, stąd też w podziękowaniu za każdą opublikowaną recenzję proponujemy rabat - 5% na kolejne zakupy ...

Jak to działa?

Wyszukujesz książkę, którą chcesz się podzielić z innymi czytelnikami.
Piszesz recenzję. Logujesz się.
Możesz napisać kilka słów o sobie i wgrać swoje zdjęcie albo wybrać ilustrację z bazy awatarów.
Twoja recenzja czeka na akceptacje i publikację.
Po jej zatwierdzeniu:
a) otrzymasz w ciągu 24 godzin 5% kod rabatowy na kolejne zakupy.
- Rabat nie obejmuje podręczników.
- Kod rabatowy jest ważny miesiąc. Należy użyć go w czasie składania zamówienia.
b) dołączasz do grona recenzentów.

Więcej Zwiń

Twoja ocena