Koszyk 0
Opis:
Przedszkolny dzień ukazany w wesołych, łamiących języki wierszach i krótkich opowiadaniach. O maluchach i starszakach, znaczkach na workach z kapciami, przedszkolnych atrakcjach, zabawie w piaskownicy, leżakowaniu, rysowaniu, lepieniu plasteliny, podwieczorku, a nawet o przedszkolnym balu.
 • Bis
 • twarda
Mniej Więcej
 • Agnieszka Frączek
 • 2013
 • 46
 • 258
 • 206
 • 978-83-7551-312-7
 • 9788375513127
 • ZB7AD
 • 4-6 lat

Recenzje czytelników

Przedszkoludki. Sto radości i dwa smutki

Ocena:
Autor:
Data:
Wszystko to jest bardzo wesołe, zabawne, ciekawe, wciągające i na dodatek cudnie zilustrowane! połączenie wierszowanych opowiadań ze zwykłymi opowiadaniami to świetny pomysł, takie urozmaicenie :) Są to utwory dosyć krótkie, które z całą pewnością można czytać już maluszkom i nie zdążą się one nimi w ogóle znudzić. Wydanie tej książki również muszę pochwalić, bo jest ona ona bardzo kolorowa i jednocześnie bardzo przejrzysta. Wszystko jest czytelne, a na każdej stronie ... wszędzie dookoła znajduje się wesoła i bardzo barwna grafika. Dużo zwariowanych zwierzątek i innych stworków i jeszcze więcej wesołych dzieciaczków :) Całość w twardej oprawie, na szytych i śliskich stronach. Moim zdaniem prezentuje się bardzo ładnie, a i po przeczytaniu uśmiechy nie schodzą nam z twarzy :) Czytaj dalej >> << Zwiń
Czy ta recenzja była przydatna?

przedszkoludki

Ocena:
Autor:
Data:
Nie takie groźne przedszkole jak je malują. Przedszkole to jest świetne miejsce do odkrywania swojej niezwykłości w inności. Przedszkole to miejsce radosnej zabawy. Przedszkole pełne słońca, piachu, interesujących opowieści i pani, która dziecięce smutki zmieni w radości. Niemożliwe? To na pewno jeszcze nie znacie „Przedszkoludków”, książki pełnej wierszy i opowiadań o dziecięcych smutkach i radościach, o czasie intensywnej nauki życia w grupie ... Agnieszka Frączek ukazuje sytuacje i zachowanie bliskie każdemu przedszkolakowi. Dostarcza wiele ważnych informacji i pozwala zrozumieć przedszkolną rzeczywistość, która na początku może być dla dzieci przerażająca. „Przedszkoludki” to również książka dla maluchów, które lubią przedszkole. Nauczy je opowiadać o swoich codziennych zabawach, zajęciach, kłopotach, upodobaniach i odmienności, bo przecież nie każde dziecko lubi budyń, każde ma inny znaczek i nawet ten mało ciekawy może kryć w sobie wielką tajemnicę.
„Przedszkoludki” polecam wszystkim dzieciom, które chodzą lub dopiero będą chodziły do przedszkola. Pozwoli ona maluchom zmierzyć się z własnymi obawami, a wizję strasznego chodzenia do przedszkola zmieni w radosne oczekiwanie na zabawę z rówieśnikami.
Książkę w twardej śliskiej oprawie bardzo ładnie zilustrowano.
Czytaj dalej >> << Zwiń
Czy ta recenzja była przydatna?

Dodaj recenzję

Dołącz do grona naszych recenzentów. Dziel się z innymi miłośnikami książek wrażeniami z lektury. Cenimy wszystkie opinie naszych czytelników, stąd też w podziękowaniu za każdą opublikowaną recenzję proponujemy rabat - 5% na kolejne zakupy ...

Jak to działa?

Wyszukujesz książkę, którą chcesz się podzielić z innymi czytelnikami.
Piszesz recenzję. Logujesz się.
Możesz napisać kilka słów o sobie i wgrać swoje zdjęcie albo wybrać ilustrację z bazy awatarów.
Twoja recenzja czeka na akceptacje i publikację.
Po jej zatwierdzeniu:
a) otrzymasz w ciągu 24 godzin 5% kod rabatowy na kolejne zakupy.
- Rabat nie obejmuje podręczników.
- Kod rabatowy jest ważny miesiąc. Należy użyć go w czasie składania zamówienia.
b) dołączasz do grona recenzentów.

Więcej Zwiń

Twoja ocena