Koszyk 0
Opis:
Każdy z nas ma swoje nawyki. Codziennie wykonujemy setki czynności, którym nie poświęcamy uwagi — właśnie dlatego, że są to nasze utrwalone zwyczaje. Jednak nie wszystkie nawyki są dobre, a niektóre z nich mogą wręcz nam szkodzić. Jeśli codziennie od lat wypijasz w pracy morze kawy, a potem relaksujesz się przy piwie, nie wpływa to pozytywnie na Twoje zdrowie. Na pewno o tym wiesz, prawda? Wszyscy wiemy ... że możemy żyć zdrowiej i szczęśliwiej, ale... często nawet nie próbujemy zmienić nawyków. Dlaczego? Kluczem jest niechęć do wprowadzania gwałtownych zmian. A jeśli dałoby się to zrobić inaczej?Scott Patterson proponuje Ci rewelacyjną, bardzo skuteczną metodę wprowadzania zmian: piętrzenie nawyków. Wyobraź sobie, że wprowadzasz w rozkładzie każdego dnia kilka bardzo drobnych zmian, takich jak wysłanie miłego SMS-a czy włożenie drobnych do skarbonki, i tworzysz z nich codzienny rytuał. W ten sposób możesz zmienić relacje z bliską Ci osobą albo zaoszczędzić na wakacje, a jednocześnie nie masz wrażenia, że zmieniasz zbyt wiele rzeczy naraz. W tej książce znajdziesz aż 97 propozycji drobnych nawyków, a także garść porad na temat wprowadzania ich w życie. Sprawdź i przekonaj się, jak wielkie zmiany dokonają się w Twoim życiu! To działa! Czytaj dalej >> << Zwiń
 • Sensus
 • miękka
Mniej Więcej
 • Steve Scott
 • 2016
 • 1
 • 176
 • 208
 • 140
 • *, 97883283-0723-0
 • 9788328307230
 • ZD8LW

Recenzje czytelników

http://skazani-na-ksiazki.blogspot.com/2016/05/pietrzenie-nawykow-97-maych-zmian-ktore.html

Ocena:
Autor:
Data:
Nigdy nie czytałam poradników. Zaważył na tym jeden powód. Poradniki są nudne. To trochę tak, jak czytanie encyklopedii. Jednakże postanowiłam spróbować z książką, która miała przekazać aż dziewięćdziesiąt siedem treści w stu siedemdziesięciu jeden stronach.

Czy moje pierwsze spotkanie z poradnikiem było udane? Jak najbardziej. Całą książkę przeczytałam w jeden dzień i z pewnością będę do niej wracać. Każdy z działów ma kilka podpunktów, w których opisane są: przyczyna ... sposób wykonania i czas. Żadne z zadań nie przekracza pięciu minut, a mogą zupełnie zmienić nasze życie.

Sama zaznaczyłam kilka naprawdę łatwych nawyków i wcielam je w życie od wczoraj. Piję rano dużą szklankę wody, ścielę łóżko z rana, rozpisuję plan dnia, prowadzę dziennik żywienia i dbam o porządek przy wracaniu do domu. Te z pozoru łatwe czynności mają pozytywny wpływ na moje życie.

''Piętrzenie nawyków. 97 małych zmian, które odmienią Twoje życie'' wyróżnia się w jednej ważnej kwestii. Steve Scott nie pisze, jak maszyna. Jest ludzki i wyrozumiały. Przedstawia nam swój grafik, pozwala czytelnikom utożsamić się z nim, a na samym końcu zostawia swój adres e-mail, gdybyś chciał z nim porozmawiać.

Poradnik jest zrozumiały, przejrzysty, dobrze wydany i godny polecenia. Teraz wybaczcie, ale biegnę odznaczyć napisanie recenzji z mojej listy ''obowiązków i przyjemności'' na dzisiaj :)
Autor: Pani Lecter
Czytaj dalej >> << Zwiń
Czy ta recenzja była przydatna?

Dodaj recenzję

Dołącz do grona naszych recenzentów. Dziel się z innymi miłośnikami książek wrażeniami z lektury. Cenimy wszystkie opinie naszych czytelników, stąd też w podziękowaniu za każdą opublikowaną recenzję proponujemy rabat - 5% na kolejne zakupy ...

Jak to działa?

Wyszukujesz książkę, którą chcesz się podzielić z innymi czytelnikami.
Piszesz recenzję. Logujesz się.
Możesz napisać kilka słów o sobie i wgrać swoje zdjęcie albo wybrać ilustrację z bazy awatarów.
Twoja recenzja czeka na akceptacje i publikację.
Po jej zatwierdzeniu:
a) otrzymasz w ciągu 24 godzin 5% kod rabatowy na kolejne zakupy.
- Rabat nie obejmuje podręczników.
- Kod rabatowy jest ważny miesiąc. Należy użyć go w czasie składania zamówienia.
b) dołączasz do grona recenzentów.

Więcej Zwiń

Twoja ocena