Koszyk 0
Opis:
70 000 sprzedanych egzemplarzy w Wielkiej BrytaniiSzał kolorowania dla dorosłych – nowy sposób na relaks,odstresowanie, spełnienie (odkrycie) ambicji twórczych.I nowa kategoria książek, które we Francji sprzedają się już lepiej niż książki kucharskie!Szał kolorowania ogarnął Francję, Anglię, Belgię i inne kraje europejskie.350 000, 200 000 egzemplarzy kolejnych tytułów ... Popularnośćrośnie z każdym dniem. Specjalne stoły promocyjne witają w wejściach do największych księgarń!To musi działać, skoro kupują je nastolatki, studenci, menedżerowie,wykończone kobiety sukcesu i zmęczone gospodynie domowe.Wszyscy.Wydawcy proponują coraz to nowe formy – od prostych wzorówpo najbardziej wyrafinowane obrazy. Mamy faunę, florę, modę.Mamy i całe rysunkowe opowieści z labiryntami, rebusami, aforyzmami.Szaleństwo w księgarniach. Szaleństwo na portalach internetowych i w mediach.Dlaczego dorośli chcą kolorować? – pyta „Le Monde”. Dlaczegokolorowanie to nowa terapia? – analizuje „Guardian”.Odpoczywam, bo muszę skupić się tylko na tym... Odkrywamw sobie zdolności artystyczne... Czuję, że coś tworzę... Budzi sięwe mnie wyobraźnia... Głowa przestaje mnie boleć – wymieniają się doświadczeniami czytelnicy. A są ich już miliony...A „Huffington Post” pisze: Kolorowanie powoduje dobre samopoczucie,uspokojenie, jak również stymuluje obszary mózgu odpowiedzialneza zdolności manualne, zmysły, kreatywność. Trendw zawrotnym tempie rozchodzi się na kolejne kraje Europy (ostatnieodkrycie w Hiszpanii) i w USA.A my wierzymy w powodzenie i dobroczynne działanie tej leczniczeji przyjemnej mody.A na koniec potwierdzenie naukowe. O leczeniu kolorami wiemywszyscy, ale kto wie, że o relaksacji poprzez kolorowanie pisał jużCarl G. Jung Czytaj dalej >> << Zwiń
 • Amber
 • miękka
Mniej Więcej
 • .
 • 2015
 • 1
 • 128
 • 297
 • 211
 • 9788324154326
 • 9788324154326
 • ZCP7K

Recenzje czytelników

Pokoloruj swój świat!

Ocena:
Autor:
Data:
Kreatywność. Cecha poszukiwana w co drugim ogłoszeniu o pracę, której tak naprawdę nigdy nikt nie definiuje. Wydawnictwo Amber postanowiło mi zrobić niespodziankę i przysłało mi ten cudowny prezent. Rychło w czas, bowiem nadmiar stresu zaczął obniżać moje pokłady kreatywności i cierpliwości. Ta kolorowanka jest idealnym rozwiązaniem dla każdego, kto ceni sobie rozwijanie wyobraźni i uwielbia malowanie.

Nie wierzę, że nigdy wcześniej nie widziałam takich kolorowanek ... Mimo że uwielbiam kolorować, bo idealnie mnie to odpręża, to skupiałam się raczej na kolorowankach dla ciut starszych dzieci. A tu taka niespodzianka! Choć ta pełna kolorowanek książeczka nie jest wielkich rozmiarów, to zapewniam Was – jedna kolorowanka zajęła mi prawie półtorej godziny, więc jest to rozrywka na dłuższą chwilę (całe szczęście!). Mój system kolorowania jest dość specyficzny – nie mam od razu zamysłu, jak ma wyglądać dany obrazek. Po prostu biorę konkretną kredkę i maluję nią jak najwięcej elementów, ale tak, aby się nie powtarzały zbyt często ani nadmiernie niedaleko siebie. W ten sposób mam niezłą zagwozdkę przez większość czasu, a jednocześnie świetnie odpoczywam i ćwiczę swoją pomysłowość.

W tej kolorowance mamy najróżniejsze motywy – od tych najbardziej abstrakcyjnych kształtów, od których mieni się w oczach po chwili malowania, po kwiatowe floresy, których pomalowanie tworzy piękny wiosenny pejzaż. W większości z tych kształtów naprawdę trzeba się postarać, aby ich pomalowanie się udało – trzeba ruszyć swoją wyobraźnią i pozwolić kredkom realizować swoje zamysły. Kolorowanie nie tylko odpręża, ale przede wszystkim rozwija – dlatego tak bardzo polecane jest na wczesnych etapach dzieciństwa, aby kreatywność dziecka była ciągle zmuszana do pracy. Z ogromną radością zauważyłam, że Wydawnictwo Amber ma więcej takich kolorowanek w ofercie – już wiem, która będzie następna!
Czytaj dalej >> << Zwiń
Czy ta recenzja była przydatna?

Dodaj recenzję

Dołącz do grona naszych recenzentów. Dziel się z innymi miłośnikami książek wrażeniami z lektury. Cenimy wszystkie opinie naszych czytelników, stąd też w podziękowaniu za każdą opublikowaną recenzję proponujemy rabat - 5% na kolejne zakupy ...

Jak to działa?

Wyszukujesz książkę, którą chcesz się podzielić z innymi czytelnikami.
Piszesz recenzję. Logujesz się.
Możesz napisać kilka słów o sobie i wgrać swoje zdjęcie albo wybrać ilustrację z bazy awatarów.
Twoja recenzja czeka na akceptacje i publikację.
Po jej zatwierdzeniu:
a) otrzymasz w ciągu 24 godzin 5% kod rabatowy na kolejne zakupy.
- Rabat nie obejmuje podręczników.
- Kod rabatowy jest ważny miesiąc. Należy użyć go w czasie składania zamówienia.
b) dołączasz do grona recenzentów.

Więcej Zwiń

Twoja ocena