Koszyk 0
Opis:
Poczytajcie o przygodach ciekawej wszystkiego kaczuszki i złóżcie z papieru modele origami: osę, pająka, szczura, biedronkę, bociana, wiatrak, stracha na wróble, muchomory i nietoperza. A żeby przyjemniej się składało, przeczytajcie o każdej z tych postaci wesoły wierszyk! Mała książeczka, a tyle zabawy! Kolorowo ilustrowana książka z wykorzystaniem form origami płaskiego z koła, zawiera wesołe opowiadanie o przygodach kaczuszki ... a także 10 modeli origami z instrukcjami składania oraz 10 wierszyków. Czytaj dalej >> << Zwiń
 • Bis
 • miękka
Mniej Więcej
 • Agnieszka Frączek, Dorota Dziamska
 • 2012
 • 48
 • 230
 • 210
 • 978-83-7551-232-8
 • 9788375512328
 • ZAI45
 • 4-6 lat, 7-10 lat

Recenzje czytelników

Origami z wierszykami. Kaczuszka Omi niczego się nie boi

Ocena:
Autor:
Data:
Origami z wierszykami. Kaczuszka Omi niczego się nie boi to książeczka autorstwa Agnieszki Frączek i Doroty Dziamskiej. Skierowana jest do dzieci w wieku przedszkolnym. Znajdziemy w niej krótką historyjkę o małej dzielnej kaczuszce Omi, która mimo deszczu jako jedyna odważyła się na poranny spacer napotykając po drodze różne zwierzątka. O każdym z tych zwierzaków autorki zamieściły też w książeczce krótki rymowany wierszyk ... Poza wierszykami w egzemplarzu znajdziemy instrukcję do samodzielnego wykonania każdego napotkanego przez Omi zwierzaka z kolorowych kółeczek różnej wielkości. Córce z niewielką pomocą udało się wykonać już niemal wszystkie modele. Bardzo lubi różnego rodzaju wyklejanki, dlatego zabawa z orgiami, mimo, że była dla niej nowością, sprawiła jej dużo frajdy.
Zwierzaki nie są zbyt trudne do wykonania a wskazówki jasne i zrozumiałe dla przedszkolaka. Zabawa z orgiami była więc dla całej naszej rodziny bardzo zajmująca i co ciekawe nie miała końca. Mimo, że wykorzystaliśmy już wszystkie kółeczka dołączone do książeczki w każdej chwili możemy sami wyciąć kolejne, by stworzyć z nich całe stada zwierzaków.
Książeczka uczy malucha precyzji, rozwija wyobraźnię i dostarcza fantastycznej zabawy. Idealnie sprawdza się gdy na zewnątrz pogoda nie sprzyja zabawie i spacerom. My jesteśmy nią oczarowani i polecamy wszystkim maluchom, które nie znoszą bezczynności i nudy. Na pewno będzie to trafny wybór i oryginalny sposób spędzenia wolnego czasu ;)
Czytaj dalej >> << Zwiń
Czy ta recenzja była przydatna?

Dodaj recenzję

Dołącz do grona naszych recenzentów. Dziel się z innymi miłośnikami książek wrażeniami z lektury. Cenimy wszystkie opinie naszych czytelników, stąd też w podziękowaniu za każdą opublikowaną recenzję proponujemy rabat - 5% na kolejne zakupy ...

Jak to działa?

Wyszukujesz książkę, którą chcesz się podzielić z innymi czytelnikami.
Piszesz recenzję. Logujesz się.
Możesz napisać kilka słów o sobie i wgrać swoje zdjęcie albo wybrać ilustrację z bazy awatarów.
Twoja recenzja czeka na akceptacje i publikację.
Po jej zatwierdzeniu:
a) otrzymasz w ciągu 24 godzin 5% kod rabatowy na kolejne zakupy.
- Rabat nie obejmuje podręczników.
- Kod rabatowy jest ważny miesiąc. Należy użyć go w czasie składania zamówienia.
b) dołączasz do grona recenzentów.

Więcej Zwiń

Twoja ocena