Koszyk 0
Opis:
Gdy w firmie, w której pracuje Victoria Renard, pojawia się nieziemsko przystojny fotograf Red Webster, wydaje się, że przed jego obiektywem nic się nie ukryje… Między Vicki a fotografem iskrzy od pierwszego przypadkowego spotkania. Ich wzajemna fascynacja nabiera rumieńców w firmowej siłowni, a wkrótce przeradza się w gorący i pełen niespodziewanych wrażeń romans. Weekend, który Red i Vicki spędzają razem w ekskluzywnym hotelu, miał być przygodą bez zahamowań, ale też bez zobowiązań ... Wkrótce wszystkie uprzedzenia Vicki i Reda topnieją, a ich opór przed zaangażowaniem się słabnie. Czy przypuszczali, że doznania erotyczne to tylko wstęp do czegoś znacznie większego, do uczucia, które z siłą wodospadu zaleje ich serca i ich całych? Czytaj dalej >> << Zwiń
Mniej Więcej
  • Portia Costa
  • 2013
  • 1
  • 158
  • 196
  • 125
  • 9788375546569
  • 9788375546569
  • ZB45F

Recenzje czytelników

Obnażona

Ocena:
Autor:
Data:
Bardzo lubię Czerwoną Serię wydawaną przez Wydawnictwo Czarna Owca, więc z tym większą radością odbierałam od siostry paczkę, którą Pan kurier przyniósł mi w sobotę. Postanowiłam zacząć od najnowszej pozycji, czyli ,,Obnażonej”. Byłam ciekawa, jak Portia da Costa poradziła sobie z dość wysoko postawioną przez jej poprzedniczki poprzeczką. Nie zwlekając więc zabrałam się za lekturę.

Byłam nieco sceptycznie do niej nastawiona. Posiada ona bowiem tylko lub aż 160 stron ... co porównując ją z wcześniejszymi pozycjami nie nastrajało mnie zbyt optymistycznie. Jak wiadomo długość nie jest najważniejsza, a treść i jakość.

Na początku poznaliśmy fotografa Reda Webstera, który okazał się tajemniczym właścicielem firmy ubezpieczeniowej Wickham-Drake. Żaden z pracowników nie domyślał się, że to jego własny szef postanowił się zabawić w fotografa i poznać wszystkich od ,,podszewki”. Mężczyźnie od razu wpadła w oko Vicki Renard, która została przyłapana na czytaniu ,,Historii O”. Co więcej, Red podejrzewał, że pracownica ma ochotę na przeżycie czegoś innego w sferze erotycznej, ona jednak wciąż się opierała, dlatego bohater wymyślił loterię, w której nagrodą okazał się weekendowy pobyt w ekskluzywnym hotelu. Jak się okazało zwycięzcami zostali Red i Vicki. Czy kobieta uległa fotografowi, a on sprawił, że stała się bardziej otwarta na nowe rzeczy?

Niestety, ale moje początkowe obawy co do jej objętości się potwierdziły. Po zapoznaniu się z wcześniejszymi pozycjami należącymi do Czerwonej Serii oczekiwałam czegoś więcej, a tu tak właściwie zaczęło się coś dziać dopiero koło 70 strony i trwało to dłuższą chwilę, by na końcu znów przypominać zwyczajny romans z wątkiem erotycznym. Zakończenie jednak sprawiło, że mam ochotę na część dalszą, być może w niej czytelnik będzie miał szansę przeżywać więcej tego, co bohaterowie, kto wie?

,,Obnażona” to ciekawa pozycja, czasem z ciekawszymi momentami akcji, jednak nie ma w niej niczego nadzwyczajnego. To dobra lektura na wolny wieczór, który chcemy miło spędzić i nie chcemy zastanawiać się nad fabułą. Właściwie autorka skupiła się tylko na 2 bohaterach – Vicki i Redzie. Oczywiście po drodze ktoś tam się pojawiał, jednak cała akcja skoncentrowała się na przeżyciach tej dwójki. Ja miło spędziłam z nią czas, jednak oczekiwałam czegoś bardziej porywającego.

Moja ocena : 6/10
Czytaj dalej >> << Zwiń
Czy ta recenzja była przydatna?

,,Obnażona”

Ocena:
Autor:
Data:
Ciekawa i wciągająca lektura. Miałam wrażenie, że brakuje w niej sporych fragmentów tekstu, jakby była na siłę skracana, ale i tak mi się podobała.
Czy ta recenzja była przydatna?

Dodaj recenzję

Dołącz do grona naszych recenzentów. Dziel się z innymi miłośnikami książek wrażeniami z lektury. Cenimy wszystkie opinie naszych czytelników, stąd też w podziękowaniu za każdą opublikowaną recenzję proponujemy rabat - 5% na kolejne zakupy ...

Jak to działa?

Wyszukujesz książkę, którą chcesz się podzielić z innymi czytelnikami.
Piszesz recenzję. Logujesz się.
Możesz napisać kilka słów o sobie i wgrać swoje zdjęcie albo wybrać ilustrację z bazy awatarów.
Twoja recenzja czeka na akceptacje i publikację.
Po jej zatwierdzeniu:
a) otrzymasz w ciągu 24 godzin 5% kod rabatowy na kolejne zakupy.
- Rabat nie obejmuje podręczników.
- Kod rabatowy jest ważny miesiąc. Należy użyć go w czasie składania zamówienia.
b) dołączasz do grona recenzentów.

Więcej Zwiń

Twoja ocena