Koszyk 0
Opis:
Wzruszająca, ciepła i iskrząca humorem historia o wyboistej drodze do prawdziwej miłości, osadzona w urokliwej scenerii amerykańskiej prowincji. Faith Holland mogła zostać żoną księcia z bajki, wspaniałego, przystojnego, bogatego, zabawnego i opiekuńczego mężczyzny. Od spełnienia marzeń dzieliło ją tylko jedno słowo: „Tak”. Stała już przy ołtarzu, gdy wstrętny i zdradziecki przyjaciel narzeczonego zniszczył jej ślub! I co z tego, że Jeremy właśnie przyznał, że jest gejem? ... Najważniejsze, że ją kochał. A ona kochała jego. Faith nienawidzi Leviego Coopera. Gdyby nie on, zostałaby panią Lyon, właścicielką winnicy, i żyła długo i szczęśliwie. Tak przynajmniej jej się wydaje. Po trzech latach od ślubnej katastrofy wraca do rodzinnego miasteczka i pierwszą osobą, którą spotyka na swojej drodze, jest Levi. Teraz komendant Cooper. W domu Faith zastaje skłóconych dziadków, ojca w sidłach wścibskiej Loreny oraz siostrę w tarapatach. Jakby tego było mało, Faith nękają bolesne wyrzuty sumienia – już od 20 lat obwinia się o śmierć matki. I pewnie tak by zostało, gdyby nie... Levi Cooper. Faith wkrótce zmieni zdanie o wielu sprawach. Leviego Coopera również czeka sporo wyzwań – teraz będzie musiał dorównać księciu z bajki, pokonać demony własnej przeszłości oraz stawić czoło byłej żonie. Kristan Higgins – bestsellerowa autorka „New York Timesa” i „USA Today”, dwukrotna laureatka nagrody RITA przyznawanej za najlepsze romanse. Wraz z mężem i dziećmi mieszka w Connecticut. Czytaj dalej >> << Zwiń
Mniej Więcej
  • Kirstan Higgins
  • 2014
  • 488
  • 195
  • 125
  • 978-83-7839-727-4
  • 9788378397274
  • ZBEC7

Recenzje czytelników

Szalenie zabawna książka.

Ocena:
Autor:
Data:
Szalenie zabawna książka. Pełna śmiesznych sytuacji i komicznych postaci. Oczywiście romantyczna, ciepła i chwilami wzruszająca.

Uwielbiam małe amerykańskie miasteczka pełne dziwnych osobistości, znanych im tylko tajemnic z przeszłości i powiązań które nie zawsze są jasne. I nic na to nie poradzę, że rozpływam się kiedy w tej specyficznej scenerii odnajduje się dwójka dawnych znajomych, którzy drą ze sobą koty po czym się szalenie w sobie zakochują ... W tych historiach droga do szczęścia nigdy nie jest usłana różami, ale przynajmniej jest wesoło :). No i kocham happy endy - wiem, jestem łatwym i mało wymagającym czytelnikiem ;).

Polecam! To jeden z lepszych chicklit'ów jakie ostatnio czytałam, jak ciepła komedia romantyczna która śmieszy nawet kiedy ogląda się ją kolejny i kolejny raz ... dlatego jestem pewna, że kiedyś do niej wrócę.
Czytaj dalej >> << Zwiń
Czy ta recenzja była przydatna?

Warta przeczytania

Ocena:
Autor:
Data:
Człowiek w swojej naturze ma wrodzoną ciekawość do świata, do poznawania nowych historii, które nie zawsze muszą być prawdziwe, ale są zabawne, pouczające. Po książkę „Nie ma tego złego” sięgnąłem przez przypadek. Lubię książki, przy których odpoczywam, a z treści okładki wynikało, że nie będzie inaczej. Lubię amerykańskie klimaty, ulice i miasta.
Nasza bohaterka Faith Holland przygotowuje się do ślubu. Nie podejrzewa swojego męża o inne skłonności seksualne. Oczami wyobraźni widzi siebie ... jako szanowaną panią Lyon. Dzień ślubu zawsze się pamięta. Faith nie mogła go zapomnieć, skoro jej mąż okazał się być gejem. Nie do końca zrobił to z własnej woli, ale pod naciskiem serdecznego kolegi Levi Coopera, którego niedoszła panna młoda od tej pory szczerze nienawidzi. Sama wyjeżdża na kilka lat do San Francisco, próbując zapomnieć o upokorzeniu, które ją dotknęło. Kiedy wraca do miasteczka, pierwszą osobą jest znienawidzony Levi, który jak się okazuje jest komendantem policji. Zatrzymuje ją za przekroczenie dozwolonej prędkości. Oboje zdają sobie sprawę z faktu, że ich ścieżki będą się przeplatały i nie będzie można uciec od przeszłości. Początkowa niechęć do kolegi niedoszłego męża zmienia się. Co się wydarzy? Historia mnie nie zaskoczyła, jest dostatecznie przewidywalna, ale mnie to nie przeszkadzało. W tej powieści nie o to chodzi.

Fabuła jest ciekawa, ale konstrukcja jest elementem scalającym całość.
Wyrazistość postaci i lekkie pióro wciągnęło mnie na kilka wieczorów. Autorka wprowadza kilka wątków, które są doskonałym uzupełnieniem całości. „Nie ma tego” jest opowieścią o poszukiwaniu drugiej połówki i próbach zamknięcia drzwi przeszłości. Czy można zamienić nienawiść w miłość? Jedno jest pewne. Sięgając po tę powieść, nie można się nudzić. Bohaterka dysponuje sporą dawką humoru, wplecioną w wydarzenia. Gwarantowana dobra zabawa i uśmiech na twarzy.Polecam.
Czytaj dalej >> << Zwiń
Czy ta recenzja była przydatna?

Dodaj recenzję

Dołącz do grona naszych recenzentów. Dziel się z innymi miłośnikami książek wrażeniami z lektury. Cenimy wszystkie opinie naszych czytelników, stąd też w podziękowaniu za każdą opublikowaną recenzję proponujemy rabat - 5% na kolejne zakupy ...

Jak to działa?

Wyszukujesz książkę, którą chcesz się podzielić z innymi czytelnikami.
Piszesz recenzję. Logujesz się.
Możesz napisać kilka słów o sobie i wgrać swoje zdjęcie albo wybrać ilustrację z bazy awatarów.
Twoja recenzja czeka na akceptacje i publikację.
Po jej zatwierdzeniu:
a) otrzymasz w ciągu 24 godzin 5% kod rabatowy na kolejne zakupy.
- Rabat nie obejmuje podręczników.
- Kod rabatowy jest ważny miesiąc. Należy użyć go w czasie składania zamówienia.
b) dołączasz do grona recenzentów.

Więcej Zwiń

Twoja ocena