Koszyk 0
Opis:
Niezwykły romans paranormalny z gotyckim twistem. Nie tylko dla nastolatek! Uważaj, czego pragniesz... Możesz to otrzymać! Kapitan szkolnej drużyny cheerleaderek, Isobel Lanley, jest przerażona, gdy nauczyciel każe jej pracować nad projektem z literatury w parze z Varenem Nethersem. Jakby mało było tego, że dzień oddania pracy zbiega się w czasie z najważniejszym meczem szkolnej drużyny ... Isobel musi spędzać swój czas w towarzystwie jednego z najbardziej antypatycznych i nielubianych facetów w szkole. Co więcej ? sardoniczny, obojętny i zdecydowanie trudny w obsłudze Varen, nie kryje, że nie ma najmniejszej ochoty wziąć na siebie pracy Isobel. Dopiero gdy Isobel, wiedziona niezdrową ciekawością, zagląda do notatnika Varena i odkrywa w nim dziwne zapiski oraz niepokojące szkice, postanawia, że jednak zmusi się do współpracy z dziwacznym gotem. Ciekawość to, jak wiadomo, pierwszy stopień do piekła. Isobel szybko zaczyna szukać wymówek, by tylko spędzać czas z Varenem. Odsuwa się od przyjaciół i zrywa z autorytarnym chłopakiem, narażając się na szkolną ekskomunikę. Dziewczyna, niczym ćma do płomienia, lgnie do dziwnego świata Nethersa - świata, w którym ożywają koszmarne historie Edgara Allana Poego... Zafascynowana Varenem i jego fantasmagoryczną rzeczywistością, Isobel odkrywa, że sny, podobnie jak słowa, mają wielką moc, a największym zagrożeniem dla człowieka, jest on sam. Czy uda się jej ocalić Varena przed cieniami, które on sam powołał do życia? Z recenzji czytelników: Jillian, GoodReads.com Skończyłam czytać tę książkę na początku października, zaraz po jej premierze - wystarczy powiedzieć, że jeszcze przez dwa miesiące trzymałam ją na nocny stoliku, żeby wracać do moich ukochanych scen. Alexa, GoodReads.com O.M.G. Taka była moja reakcja. Może trochę przesadziłam, bo zaczęłam czytać tę książkę, nie wiedząc, że to paranormal ? streszczenie z okładki wyleciało mi z głowy. Podoba mi się, w jaki sposób autorka pisze ? lektura przypomina oglądanie filmu. Ponieważ nie zorientowałam się, że Creagh planuje trylogię, czytając modliłam się - Boże, błagam, niech tylko będzie kontynuacja! Czytaj dalej >> << Zwiń
 • Jaguar
 • miękka
Mniej Więcej
 • Kelly Creagh
 • 2011
 • 0
 • 456
 • 205
 • 145
 • *, 97883-7686-0657
 • 9788376860657
 • ZAC2M
 • 17-99 lat

Recenzje czytelników

Niesamowita książka

Ocena:
Autor:
Data:
Isobel jest szkolną gwiazdą czirliderek. Obraca się wyłącznie w towarzystwie elity szkolnej. Jej chłopakiem jak przystało jest gwiazda footballu. Varen jest przeciwieństwem dziewczyny. Goth, ubiera się wyłącznie w ciemne kolory w przeciwieństwie do lubiącej róż Izzy, obwieszony łańcuchami i pierścieniami. W klasie chłopak trzyma się na uboczu. Gdyby nie nauczyciel angielskiego, który połączył tych dwojga do wspólnego projektu, nigdy by się do siebie nie odezwali ... a ich losy by się w żaden sposób nie połączyły.

Od początku czytania książki, jak i może nawet wcześniej, domyślamy się, że dwójkę naszych głównych bohaterów połączy miłość, i to nie są błędne domysły. Mimo tego, że przyszłość jednego wątku znamy od początku to nie powinniśmy się zrażać do książki, gdyż w tej książce jest wiele innych wydarzeń, które zaciekawią czytelnika. Drugie dno książki to mrok, niepewność, strach, wydarzenia fantastyczne, które wciągną każdego czytelnika, który sięgnie po tę książkę. Osobiście moje serce podbiły te bardziej mroczne sytuacje.

Mimo, że ciemność zawładnęła nad większością książki to znajdziemy w niej także sytuacje komiczne, które na pewno rozbawia nie jednego. W tej lekturze znajdziemy sporo informacji jak i dzieł Edgarda Peogo, które mnie zainteresowały, więc mogę podziękować autorce za przedstawienie mi tak świetnych utworów.

Książka ,,Nevermore" jest to pozycja, która spełniło moje marzenia dotyczące przedstawienia zetknięcia się świata ghota i czirliderki, więc polecam książkę dla wszystkich może i jakieś wasze marzenia się spełnią.
Czytaj dalej >> << Zwiń
Czy ta recenzja była przydatna?

Suuuper

Ocena:
Autor:
Data:
Książka jest super
Czy ta recenzja była przydatna?

Dodaj recenzję

Dołącz do grona naszych recenzentów. Dziel się z innymi miłośnikami książek wrażeniami z lektury. Cenimy wszystkie opinie naszych czytelników, stąd też w podziękowaniu za każdą opublikowaną recenzję proponujemy rabat - 5% na kolejne zakupy ...

Jak to działa?

Wyszukujesz książkę, którą chcesz się podzielić z innymi czytelnikami.
Piszesz recenzję. Logujesz się.
Możesz napisać kilka słów o sobie i wgrać swoje zdjęcie albo wybrać ilustrację z bazy awatarów.
Twoja recenzja czeka na akceptacje i publikację.
Po jej zatwierdzeniu:
a) otrzymasz w ciągu 24 godzin 5% kod rabatowy na kolejne zakupy.
- Rabat nie obejmuje podręczników.
- Kod rabatowy jest ważny miesiąc. Należy użyć go w czasie składania zamówienia.
b) dołączasz do grona recenzentów.

Więcej Zwiń

Twoja ocena