Koszyk 0
Opis:
Seksskandale i wielkie miłości. Brawurowe przygody asów wywiadu, wielkie intrygi i mroczne tajemnice. Szantaże, wielkie pieniądze, nieposkromione żądze skorumpowanych urzędników. Politycy wpadający w sidła służb specjalnych i oszukani idealiści lądujący w objęciach podstawionych piękności. Spektakularne akcje wywiadów, poprzedzone mozolną pracą analityków . Zdrady małż ... eńskie, wpadki szpiegów, które kosztowały ich dożywotnie więzienie. Piętnaście opowieści, ujawniających sensacyjne wątki historii, o których czytaliście na pierwszych stronach gazet; zdemaskowanie największego kreta w historii CIA - Aldricha Amesa, romantyczne początki kariery Kima Philbiego - najskuteczniejszego szpiega sowieckiego. Materiał na serial wszech czasów. Jeśli musisz wcześnie wstać do pracy, nie rozpoczynaj tej książki. Nie pozwoli Ci zasnąć! Czytaj dalej >> << Zwiń
  • Fronda
  • miękka
Mniej Więcej
  • Sebastian Rybarczyk
  • 2015
  • 264
  • 205
  • 145
  • 9788380790087
  • 9788380790087
  • ZD0F4

Recenzje czytelników

Najtajniejsza broń wywiadu

Ocena:
Autor:
Data:
Książka Sebastiana Rybarczyka ”Najtajniejsza broń wywiadu” jest pod patronatem RED IS BAD- czerwony jest zły.
Nie jest to książka o seks skandalach szpiegowskich, to jedynie flirt, romans i miłość jaka przydarza się najzwyklejszym ludziom. Bardzo dużo ludzkich historii mogłoby się skończyć inaczej gdyby nie porywy miłości. Nasuwa się tutaj myśl, że jeśli np. jakiś bankowiec lub makler giełdowy popełni błąd, to ludzie tracą pieniądze, a jeśli szpieg popełni błąd to ludzie tracą życie. Szantaż ... zdrada i wielkie pieniądze to główne przesłania tej książki, oraz nasuwające się pytania, dlaczego Ernest Hemingway pomagał komunistycznemu wywiadowi, dlaczego Kim Philby był największym komunistycznym szpiegiem i kim były szpiegowskie ''żony''.
Autor w piętnastu rozdziałach próbuje opisać watki historyczne i miłosne. Każdy rozdział to odrębna historia, ale czytane od pierwszego rozdziału dają czytelnikowi jasność sytuacji.
Książka wydana w miękkiej oprawie, zawiera 250 stron i jedynym minusem, choć nie bardzo istotnym mogą być zbyt małe literki, ale to jest przecież szczegół. Książka także dostępna jest w formie e-book, mobi, e- Pub, w Księgarni Ludzi Myślących.
Polecam ją głównie tym, którzy śledzą losy JAMESA BONDA , ale i tym, którzy są ciekawi opowieści o skorumpowanych urzędnikach czy politykach wpadających w sidła kobiecych piękności. Książka trzymająca w napięciu, więc kup ją drogi czytelniku jak najprędzej i szybko przeczytaj, jeżeli tylko lubisz tego rodzaju literaturę.
Moja ocena 10\10
Polecamy, zespół dobrerecenzje.pl
Czytaj dalej >> << Zwiń
Czy ta recenzja była przydatna?

Najtajniejsza broń wywiadu

Ocena:
Autor:
Data:
Książka poświęcona szpiegom. Kilka historii z czasów zimnej wojny i działaniu służb wywiadowczych. Cena sukcesu zawsze jet okupiona przynależnością do dziwnych, nieformalnych grup a potem pycha życia objawiająca się w toksycznej autodestrukcyjnej samozagładzie. Książka, która opowiada o zimnym wykorzystywaniu emocji i uczuć do osiągania celów grup i organizacji.

Słabą stroną tej książki jest jej korekta. Powtarzają się całe zdania, dając czytelnikowi poczucie chaosu.
Czy ta recenzja była przydatna?

Dodaj recenzję

Dołącz do grona naszych recenzentów. Dziel się z innymi miłośnikami książek wrażeniami z lektury. Cenimy wszystkie opinie naszych czytelników, stąd też w podziękowaniu za każdą opublikowaną recenzję proponujemy rabat - 5% na kolejne zakupy ...

Jak to działa?

Wyszukujesz książkę, którą chcesz się podzielić z innymi czytelnikami.
Piszesz recenzję. Logujesz się.
Możesz napisać kilka słów o sobie i wgrać swoje zdjęcie albo wybrać ilustrację z bazy awatarów.
Twoja recenzja czeka na akceptacje i publikację.
Po jej zatwierdzeniu:
a) otrzymasz w ciągu 24 godzin 5% kod rabatowy na kolejne zakupy.
- Rabat nie obejmuje podręczników.
- Kod rabatowy jest ważny miesiąc. Należy użyć go w czasie składania zamówienia.
b) dołączasz do grona recenzentów.

Więcej Zwiń

Twoja ocena