Koszyk 0
Opis:
Dziecko, dzięki obrazkom, które powinno nakleić tak, aby odpowiadały właściwym nazwom, przyswoi sobie nowe wyrazy, a inne utrwali - w ten sposób przygotuje się do nauki czytania. Zabawne rysunki i barwne nalepki pomogą mu uporządkować wiedzę o otaczającym świecie.
Mniej Więcej
  • Mariola Langowska-Bałys
  • 2016
  • 16
  • 240
  • 280
  • 978-83-7820-075-8
  • 9788378200758
  • ZD9QS
  • 1-3 lata, 4-6 lat

Recenzje czytelników

kolorowanki

Ocena:
Autor:
Data:
Jej tematyka jest bardzo uniwersalna, pomysły zaczerpnięte są bowiem z życia codziennego i codziennych czynności dlatego zainteresuje wszystkie dzieci, zarówno chłopców jak i dziewczynki. Na stronach malowanki na wypełnienie kolorami czekają najróżniejsze obrazki z dziećmi w roli głównej. Książeczka wzbogacona jest również o kolorowe naklejki, które maluchy mają za zadanie nakleić po cztery pod każdym obrazkiem i które nawiązują do niego tematycznie ... Mamy tu kolorowanki o tytułach: Pyszne owoce, W parku, Bawimy się, Rysujemy, Porządki, Kąpiel, Na placu zabaw, W przedszkolu, Nad morzem, W ogrodzie, W sklepie, Na wsi, W zoo.

Obrazki jakie znajdują się na kartach prezentowanych egzemplarzy są bardzo proste, nieskomplikowane, może w nie największym formacie jednak z małą ilością elementów do kolorowania i narysowane grubą kreską. Przygotowane są więc w sam raz dla dzieci, które dopiero zaczynają przygodę z kolorowaniem i przedszkolaków. Każdy obrazek opatrzony jest tytułem. Pod nim znajdują się pola z miejscami na naklejki pod którymi z kolei są ilustracje podpowiadającą jaką naklejkę trzeba w nie nakleić. Są one również podpisane więc maluchy oswajają sią też z literkami. Obrazki są częściowo wypełnione kolorami aby ułatwić ich dobór maluchom. Są jednak elementy, które dzieci mogą pomalować dowolnie.

Moje dzieci tradycyjnie nie mogły sobie odmówić i niemal natychmiast w ruch poszły kredki, pisaki i inne mazidła. Papier jest na tyle gruby, że można używać pisaków a nawet farb. Obrazki spodobały się szczególnie mojej pięciolatce. Również na mnie zrobiły dobre wrażenie. Po prostu są nieskomplikowane i prezentują się bardzo sympatyczne. Zabawa z nimi to więc czysta przyjemność. Przy okazji doskonaląca też zręczność, precyzję a także rozwijająca wyobraźnię naszych pociech.

Pozostaje mi tylko zachęcić do zainteresowania prezentowanymi kolorowankami, na pewno warto, tym bardziej, że cena jest bardzo atrakcyjna ;)
Czytaj dalej >> << Zwiń
Czy ta recenzja była przydatna?

Dodaj recenzję

Dołącz do grona naszych recenzentów. Dziel się z innymi miłośnikami książek wrażeniami z lektury. Cenimy wszystkie opinie naszych czytelników, stąd też w podziękowaniu za każdą opublikowaną recenzję proponujemy rabat - 5% na kolejne zakupy ...

Jak to działa?

Wyszukujesz książkę, którą chcesz się podzielić z innymi czytelnikami.
Piszesz recenzję. Logujesz się.
Możesz napisać kilka słów o sobie i wgrać swoje zdjęcie albo wybrać ilustrację z bazy awatarów.
Twoja recenzja czeka na akceptacje i publikację.
Po jej zatwierdzeniu:
a) otrzymasz w ciągu 24 godzin 5% kod rabatowy na kolejne zakupy.
- Rabat nie obejmuje podręczników.
- Kod rabatowy jest ważny miesiąc. Należy użyć go w czasie składania zamówienia.
b) dołączasz do grona recenzentów.

Więcej Zwiń

Twoja ocena