Koszyk 0
Opis:
“Moja Biblia z okienkami” dzięki zawartym w niej opowieściom doskonale wprowadza w Stary i Nowy Testament. Oprócz opowieści atrakcja książki są duże i trwałe okienka na każdej stronie, które nadają jej interaktywny charakter. Z pewnością zaciekawi to przedszkolaków i ułatwi im zapamiętanie ulubionych historii biblijnych. Odkrywanie każdego z 48 okienek jest połączeniem zabawy i nauki, a niespodzianki ukryte w każdym okienku pomogą łatwiej zapamiętać to ... co najważniejsze w każdej historii. Czytaj dalej >> << Zwiń
Mniej Więcej
  • Michael Berghof
  • 2014
  • 22
  • 210
  • 210
  • 978-83-7516-555-5
  • 9788375165555
  • ZBEDB
  • 4-6 lat

Recenzje czytelników

Moja Biblia z okienkami

Ocena:
Autor:
Data:
Historie zaczerpnięte z Biblii są tak pasjonujące, że z zainteresowaniem wsłuchują się w nie nawet najmłodsze dzieci. Z myślą właśnie o nich powstała bardzo ciekawa książka „Moja Biblia z okienkami”. Maluchy na jej kartach znajdą najbardziej znane opowieści z Nowego i Starego Testamentu. Historie nie są zbyt długie za to bardzo wciągające. Każdą wzbogacają przyjemne dla oka, zarazem proste i kolorowe ilustracje. Największą jednak atrakcję dla dzieci stanowią tajemnicze okienka ... Każde z nich kryje niespodziankę i zdecydowanie pomaga w zrozumieniu i zapamiętaniu tych pięknych opowieści.
Książeczkę z powodzeniem można podarować nawet kilkulatkom. Okienka są trwałe i łatwo je otworzyć więc długo będą cieszyć i nie prędko ulegną zniszczeniu. Zabawa z nimi jest na tyle absorbująca, że przy okazji jest sporo czasu aby poczytać lub opowiedzieć dziecku jaka historia jest z nimi związana. W ten sposób Biblia stanie się bliska dzieciom już od najmłodszych lat a to z kolei zaowocuje w przyszłości chęcią wzbogacania wiedzy i odkrywania kolejnych faktów biblijnych.
Polecam ten uroczy egzemplarz nawet kilkuletnim maluchom. Każde z tych 48 niewielkich okienek jakie w nim znajdą stanowi 48 dużych kroków w stronę Boga. Lektura idealna na prezent łącząca rewelacyjnie elementy zabawy i nauki. Warto zwrócić na nią uwagę.
Czytaj dalej >> << Zwiń
Czy ta recenzja była przydatna?

Dodaj recenzję

Dołącz do grona naszych recenzentów. Dziel się z innymi miłośnikami książek wrażeniami z lektury. Cenimy wszystkie opinie naszych czytelników, stąd też w podziękowaniu za każdą opublikowaną recenzję proponujemy rabat - 5% na kolejne zakupy ...

Jak to działa?

Wyszukujesz książkę, którą chcesz się podzielić z innymi czytelnikami.
Piszesz recenzję. Logujesz się.
Możesz napisać kilka słów o sobie i wgrać swoje zdjęcie albo wybrać ilustrację z bazy awatarów.
Twoja recenzja czeka na akceptacje i publikację.
Po jej zatwierdzeniu:
a) otrzymasz w ciągu 24 godzin 5% kod rabatowy na kolejne zakupy.
- Rabat nie obejmuje podręczników.
- Kod rabatowy jest ważny miesiąc. Należy użyć go w czasie składania zamówienia.
b) dołączasz do grona recenzentów.

Więcej Zwiń

Twoja ocena