Koszyk 0
Opis:
Każdy z opisanych w tej książce elementów garderoby damskiej: mini, dżinsy, sukienki, wysokie obcasy, klasyczny kostium, ciemne okulary i czerwona szminka na ustach – to sprytnie wybrany argument w miłosnej grze, jaką prowadzą ze sobą kobieta i mężczyzna. To dzięki nim kobiety czują się sexy, a my patrząc na nie – mamy ochotę zabawić się w zdobywców. Niestety, jest pewne ALE… ... Przyznajecie, że nowe, modne ciuchy dają wam więcej rozkoszy niż seks. Czysta prowokacja, ale czego kobieta nie zrobi, żeby postawić na swoim! Czytaj dalej >> << Zwiń
Mniej Więcej
  • Krzysztof Łoszewski
  • 2016
  • 272
  • 215
  • 165
  • 9788379452682
  • 9788379452682
  • ZDB3Q

Recenzje czytelników

Moda

Ocena:
Data:
O modzie wiem bardzo dużo. Przynajmniej od tej strony teoretycznej. Chociaż lubię również ładnie wyglądać. Szpilki, sukienki, torebki i makijaż nie ukrywam dodają mi pewności siebie. Aczkolwiek w dres też lubię wskoczyć. Blogi modowe, książki o historii mody to jest to, co lubię przeglądać w wolnym czasie. Tytuł „Moda lepsza niż seks” od pierwszej chwili mnie zaintrygował, a to, że uwielbiam poradniki to już każdy wie.
Autorem tej pozycji jest Krzysztof Łoszewski ... dziennikarz i specjalista w zakresie dress code’u. Dziennikarz piszący o modzie i ubiorze, członek Rady Programowej Fashion Week Poland. Autor bestsellerowych książek o modzie i zasadach ubierania się: „Dress code. Tajemnice męskiej elegancji”, „Smart casual. Męski styl” i - wydanej w tym roku - „Od spódnicy do spodni. Historia mody męskiej”.
Kiedy tylko otworzyłam książkę z marszu się zakochałam. Najpierw bardzo znany cytat Audrey Hepburn, która jest dla mnie ikoną stylu i elegancji. By potem przejść do wspaniałego spisu treści! Autor wykazał się ogromną kreatywnością i zamiast zwykłego (nudnego) spisu treści mamy zdjęcia! Właśnie tak! 20 zdjęć, bo na tyle rozdziałów została podzielona książka. Pan Krzysztof omówił w nich elementy garderoby takie jak sukienka, mini, dżinsy oraz dodatki (perły, szminka, okulary). Podejście autora do tematu jest bardzo skrupulatne i profesjonalne. Dodatkowo książka została napisana przystępnym językiem.
Na stronach książki autor przekonuje, że młoda ma na człowieka bardzo duży wpływ. Moje zdanie jest takie, że ubiór dodaje nam pewności siebie i powoduje, że otoczenie zwraca na nas uwagę. Niektórzy stwierdzą, że wszystko zaczyna się od psychiki. Myślę, że zmiany nawet te najmniejsze, które wprowadzamy czy to na zewnątrz czy wewnątrz siebie, stanowią początek czegoś lepszego. Dlatego warto poznać te książkę. Autor podczas lektury książki ma dla czytelników mnóstwo złotych rad. Odnośnie wyglądu i stroju np. co ze sobą łączyć czy czego unikać.
Poradnik ten czyta się bardzo szybko. Jest to zasługa nie tylko konkretnych treści, lecz pięknych zdjęć (ze współczesnych kolekcji, ale i tych historycznych), inspirujących cytatów oraz wypowiedzi znanych i lubianych (m.in. Doroty Wellman czy Ady Fijał). I jeszcze ta wściekle różowa okładka. Piękne połączenie.
Summary: Bardzo ciekawa pozycja dla miłośniczek mody, jak i dla początkujących, którzy dopiero zaczynają się interesować tym tematem. Książka ta jest połączeniem poradnika z mini encyklopedią i magazynem modowym. Ogromny zastrzyk urzekających zdjęć z ciekawą treścią. A co do tytułu – odpowiedź pozostawiam każdemu z Was ;)
http://reading-mylove.blogspot.com/2016/09/krzysztof-oszewski-moda-lepsza-niz-seks.html
Czytaj dalej >> << Zwiń
Czy ta recenzja była przydatna?

Dodaj recenzję

Dołącz do grona naszych recenzentów. Dziel się z innymi miłośnikami książek wrażeniami z lektury. Cenimy wszystkie opinie naszych czytelników, stąd też w podziękowaniu za każdą opublikowaną recenzję proponujemy rabat - 5% na kolejne zakupy ...

Jak to działa?

Wyszukujesz książkę, którą chcesz się podzielić z innymi czytelnikami.
Piszesz recenzję. Logujesz się.
Możesz napisać kilka słów o sobie i wgrać swoje zdjęcie albo wybrać ilustrację z bazy awatarów.
Twoja recenzja czeka na akceptacje i publikację.
Po jej zatwierdzeniu:
a) otrzymasz w ciągu 24 godzin 5% kod rabatowy na kolejne zakupy.
- Rabat nie obejmuje podręczników.
- Kod rabatowy jest ważny miesiąc. Należy użyć go w czasie składania zamówienia.
b) dołączasz do grona recenzentów.

Więcej Zwiń

Twoja ocena