Koszyk 0
Opis:
Niewiele rzeczy tak poprawia samopoczucie jak odnowione mieszkanie i niewiele jest równie irytujących jak drobne usterki w domu, których nie ma kto naprawić. Zamiast się denerwować i narzekać, weź sprawy w swoje ręce i zostań mistrzynią majsterkowania. Podpowiemy Ci, jakich narzędzi potrzebujesz, jakich materiałów użyć, w jakiej kolejności wykonywać poszczególne prace i jak się ustrzec błędów. Z naszym poradnikiem będziesz umiała: * powiesić obrazy i założyć karnisze ... * zaszpachlować dziury w ścianach, malować i tapetować; * ułożyć panele podłogowe i wykładzinę dywanową: * naprawić kapiący kran, zamontować zlewozmywak i podłączyć zmywarkę: * odpowietrzyć kaloryfer i oczyścić odpływ; * odświeżyć fugi, wymienić uszkodzone płytki, a nawet położyć nowe; * uszczelnić drzwi, wymienić zamek i klamkę. Czytaj dalej >> << Zwiń
  • Bis
  • miękka
Mniej Więcej
  • Anja Meyer
  • 2012
  • 192
  • 210
  • 205
  • 978-83-7551-242-7
  • 9788375512427
  • ZALAB

Recenzje czytelników

Rewelacyjna :)

Ocena:
Gdy do naszego domu trafiła ta książka byłam zachwycona. Od razu przystąpiłam do lektury pochłaniając całą strona po stronie. Książka ta jest niesamowita. Porusza chyba każdy interesujący nas temat, a przy tym szczegółowe opisy i liczne ilustracje sprawiają, że to co dotąd było dla mnie czarną magią, teraz staje się dziecinnie łatwe.
Wiele ciekawostek, ważnych informacji lub porad jest wyróżnionych w tekście za pomocą wytłuszczonego tekstu lub umieszczone są w tabelkach lub ramkach ... To znacznie ułatwia odnalezienie potrzebnych nam informacji i jednocześnie skraca czas pracy. Oprócz tego wiele wskazówek jest nie tylko dokładnie opisana, ale także zobrazowana krok po kroku. Nie muszę chyba powtarzać jak łatwa staje się praca z taką książka, prawda?

Musze przyznać, że się gając po "Mistrzynię majsterkowania" pomyślałam, że to książka idealna dla mnie. Ale okazuje się, że nie tylko. Z porad zawartych w książce korzystam nie tylko ja, ale i moje mama, koleżanki w pracy, znajome z przedszkola mojego dziecka, a także, co ciekawe, mój mąż. Mariusz stwierdził, że sam sporo się z niej nauczył i chętnie do niej zerka.

Cóż więc mogę powiedzieć? To książka warta swojej ceny, więc biegnijcie do księgarni, bo jestem pewna, że z pomocą tego poradnika majsterkowanie stanie się waszym hobby :)
Czytaj dalej >> << Zwiń
Czy ta recenzja była przydatna?

Dodaj recenzję

Dołącz do grona naszych recenzentów. Dziel się z innymi miłośnikami książek wrażeniami z lektury. Cenimy wszystkie opinie naszych czytelników, stąd też w podziękowaniu za każdą opublikowaną recenzję proponujemy rabat - 5% na kolejne zakupy ...

Jak to działa?

Wyszukujesz książkę, którą chcesz się podzielić z innymi czytelnikami.
Piszesz recenzję. Logujesz się.
Możesz napisać kilka słów o sobie i wgrać swoje zdjęcie albo wybrać ilustrację z bazy awatarów.
Twoja recenzja czeka na akceptacje i publikację.
Po jej zatwierdzeniu:
a) otrzymasz w ciągu 24 godzin 5% kod rabatowy na kolejne zakupy.
- Rabat nie obejmuje podręczników.
- Kod rabatowy jest ważny miesiąc. Należy użyć go w czasie składania zamówienia.
b) dołączasz do grona recenzentów.

Więcej Zwiń

Twoja ocena