Koszyk 0
Opis:
Standardowy zestaw problemów współczesnego człowieka to brak czasu, brak pieniędzy (lub długi), nadwaga, niezdolność do koncentracji, lęk przed samotnością, śmiercią, chorobą i starością. Nie każdy człowiek doświadcza wszystkich z wymienionych dolegliwości, ale niemal każdy dostrzega u siebie co najmniej jedną z nich. Autorka głośnej książki Minimalizm ... wskazuje jak  poradzić sobie z tymi wyzwaniami, odwołując się do realnych przykładów z życia. Jednocześnie (również na podstawie konkretów) sprawdza granice minimalizmu. Odpowiada na pytania: Gdzie kończy się umiar, a gdzie zaczyna asceza? Czy asceza jest potrzebna, a jeśli tak, to komu i kiedy? I wreszcie: Czym jest szczęście i czy naprawdę minimalizm może pomóc w jego osiągnięciu? Czytaj dalej >> << Zwiń
Mniej Więcej
  • Anna Mularczyk-Meyer
  • 2015
  • 168
  • 205
  • 125
  • 978838049-184-7
  • 9788380491847
  • ZD29A

Recenzje czytelników

Daje do myślenia

Ocena:
Autor:
Data:
Jest to kolejna książka z nurtu "minimalizmu" jaką przeczytałam, a nadaj znalazłam w niej coś nowego, ciekawego intrygującego. Autora książki w prosty, czysty sposób wyjaśnia i prezentuje zmiany w swoim życiu i myśleniu jakie poczynił minimalizm, albo raczej droga do jego osiągnięcia.

Pozycja przeczytana w całości przeze mnie (3 miesiące od zakupu) dwa razy w całości, jak i na wyrywki, pożyczana i polecana osobą w moim otoczeniu. Lektura może dać czytelnikowi dużo do myślenia ... lub możliwość poznania opinii i stylu życia innych osób (przytaczane są rozmowy z innymi osobami/ znajomymi autorki) zakorzenionych w minimalizmie - ich drodze.

Lektura pozwoliła mi lepiej poznać siebie samą. Sądzę że książkę można śmiało polecać jak i prezentować, a osoba obdarowana będzie zadowolona z lektury.

Chodź autorka wydała uprzednio "minimalizm po polsku", ta pozycja nie wymaga jej lektury, ale jest dobrym "uzupełnieniem".
Czytaj dalej >> << Zwiń
Czy ta recenzja była przydatna?

Dodaj recenzję

Dołącz do grona naszych recenzentów. Dziel się z innymi miłośnikami książek wrażeniami z lektury. Cenimy wszystkie opinie naszych czytelników, stąd też w podziękowaniu za każdą opublikowaną recenzję proponujemy rabat - 5% na kolejne zakupy ...

Jak to działa?

Wyszukujesz książkę, którą chcesz się podzielić z innymi czytelnikami.
Piszesz recenzję. Logujesz się.
Możesz napisać kilka słów o sobie i wgrać swoje zdjęcie albo wybrać ilustrację z bazy awatarów.
Twoja recenzja czeka na akceptacje i publikację.
Po jej zatwierdzeniu:
a) otrzymasz w ciągu 24 godzin 5% kod rabatowy na kolejne zakupy.
- Rabat nie obejmuje podręczników.
- Kod rabatowy jest ważny miesiąc. Należy użyć go w czasie składania zamówienia.
b) dołączasz do grona recenzentów.

Więcej Zwiń

Twoja ocena