Koszyk 0
Opis:
Przetrwać w najbardziej ekstremalnych warunkach, jakie człowiek może sobie wyobrazić. Na przełomie 1942 i 1943 roku trzy amerykańskie samoloty wojskowe rozbiły się na Grenlandii. Po pierwszych sygnałach SOS kolejne maszyny wzbijały się w powietrze, by odszukać zaginionych i wygrać nierówną walkę z arktyczną zimą: z czterdziestostopniowym mrozem, szalejącą wichurą i lodowymi szczelinami ... Załogi startujących maszyn nie spodziewały się, że lecąc na ratunek kolegom, także i one podzielą los poprzedników. Przez 148 pełnych dramatycznych wydarzeń dni rozbitkowie walczyli o przetrwanie i zachowanie zdrowych zmysłów w najbardziej wrogim dla człowieka środowisku na Ziemi. Mitchell Zuckoff wyrusza na Grenlandię w poszukiwaniu śladów tajemniczych i dramatycznych wydarzeń sprzed lat. Na światło dzienne wychodzą szczegóły zagadkowych katastrof, losy zaginionych i detale jednej z najbardziej spektakularnych akcji ratunkowych w historii amerykańskiego lotnictwa. Czytaj dalej >> << Zwiń
Mniej Więcej
  • Mitchell Zuckoff
  • 2016
  • 1
  • 464
  • 205
  • 144
  • 97883240-2758-3
  • 9788324027583
  • ZD2KD

Recenzje czytelników

Prawdziwe dreszcze

Ocena:
Autor:
Data:
Opisy zimna, lodu i śniegu przyprawiają o prawdziwe dreszcze. Weźcie do czytania koniecznie gruby koc i ciepłą herbatę, inaczej odmarzną Wam palce u rąk i nóg. A na pewno tak będzie, bo jak raz zaczniecie czytać, to już się nie oderwiecie. Będziecie dosłownie jak przymarznięci do książki!
Czy ta recenzja była przydatna?

Warto

Ocena:
Autor:
Data:
Lodowe piekło.Zagadka katastrof samolotowych w czasie II wojny światowej.Mamy niepowtarzalną okazję uczestniczyć,wraz z autorem w próbie wyjaśnienia zagadki sprzed lat.Czy wyprawa przyniesie odpowiedzi na pytania:co się stało,czy rodziny odnajdą swoich bliskich,na których czekają już ponad 70 lat.
Historia,która jest zapisem prawdziwych wydarzeń,wciąga jak najlepsza powieść.Udokumentowana wieloma zdjęciami,pozwala odkryć i przybliżyć nieznane dotąd wydarzenia.
Czy ta recenzja była przydatna?

Dodaj recenzję

Dołącz do grona naszych recenzentów. Dziel się z innymi miłośnikami książek wrażeniami z lektury. Cenimy wszystkie opinie naszych czytelników, stąd też w podziękowaniu za każdą opublikowaną recenzję proponujemy rabat - 5% na kolejne zakupy ...

Jak to działa?

Wyszukujesz książkę, którą chcesz się podzielić z innymi czytelnikami.
Piszesz recenzję. Logujesz się.
Możesz napisać kilka słów o sobie i wgrać swoje zdjęcie albo wybrać ilustrację z bazy awatarów.
Twoja recenzja czeka na akceptacje i publikację.
Po jej zatwierdzeniu:
a) otrzymasz w ciągu 24 godzin 5% kod rabatowy na kolejne zakupy.
- Rabat nie obejmuje podręczników.
- Kod rabatowy jest ważny miesiąc. Należy użyć go w czasie składania zamówienia.
b) dołączasz do grona recenzentów.

Więcej Zwiń

Twoja ocena