facebook
promocje
 

33,40 zł

39,90 zł

Oszczędzasz: 6,50 zł
(16%)

Chwilowo niedostępne

Numer ewidencyjny w wykazie MEN: 15/3/2009

Fairyland to innowacyjna seria podręczników przeznaczonych dla uczniów klas od 1 do 3 szkoły podstawowej, opracowana w oparciu o najnowsze osiągnięcia metodyki nauczania języków obcych. Wyczarowany na kartach podręczników magiczny świat, w którym elementy realistyczne łączą się z fantastycznymi, przejrzysta i uporządkowana struktura kursu, ogromna różnorodność ćwiczeń i unikalne komponenty sprawiają, że seria Fairyland jest niezwykle przyjazna zarówno dla uczniów, jak i

nauczycieli. Oryginalny temat, wokół którego zaprojektowano kurs, pozwala przybliżyć uczniom kulturę brytyjską, jej legendy i mity, zaprasza do odkrywania świata wróżek, trolli i skrzatów. Ta „szczypta magii” stwarza przestrzeń do rozwijania wyobraźni oraz skłania dzieci do twórczego i efektywnego angażowania się w proces uczenia. Bohaterowie serii to mieszkańcy Magicznego Lasu: wróżka Erlina, strażnik Lasu – drzewo o imieniu Willow i irlandzki skrzat Alvin. Towarzyszą im, w przygotowanych dla najmłodszych uczniów Fairyland 1 i Fairyland 2, postaci o imionach Woody i Frosty - drewniany chłopiec i bałwanek.W kolejnych częściach serii w Magicznym Lesie pojawia się czwórka dzieci – rówieśników uczniów. Materiał zawarty wpodręczniku Fairyland 1 i Fairyland 2 oraz zeszycie ćwiczeń jest przeznaczony do realizacji w trakcie 60 - 80 godzin lekcyjnych. Materiał zawarty w podręczniku Fairyland 3 oraz zeszycie ćwiczeń jest przeznaczony do realizacji w trakcie 70 - 80 godzin lekcyjnych.

Pokaż więcej >

Informacje dodatkowe

Tytuł Kształcenie zintegrowane, język angielski, klasa 1-3, Fairyland 3, podręcznik, Express Publishing + CD
Autor Jenny Dooley, Virginia Evans
Wydawnictwo Express Publishing
Rok wydania 2015
Numer wydania 10
Liczba stron 112
Długość [mm] 280
Szerokość [mm] 220
Wysokość 6
ISBN *, 9781-84679-3899
EAN 9781846793899
Indeks Z3271
Numer dopuszczenia 15/3/2009
Szkoła Szkoła podstawowa
Klasa Klasa 1 szkoły podstawowej, Klasa 2 szkoły podstawowej, Klasa 3 szkoły podstawowej
Sposób odbioru/dostawy zamówienia Księgarnia Matras, Paczkomat InPost, Kiosk RUCHu, Poczta Polska, Kurier DHL

Słowa kluczowe

Użyj spacji aby rozdzielić słowa, apostrofów (') aby wpisać frazy.

Dołącz do grona naszych recenzentów. Dziel się z innymi miłośnikami książek wrażeniami z lektury. Cenimy wszystkie opinie naszych czytelników, stąd też w podziękowaniu za każdą opublikowaną recenzję proponujemy rabat - 5% na kolejne zakupy. więcej »

Oceniasz: Kształcenie zintegrowane, język angielski, klasa 1-3, Fairyland 3, podręcznik, Express Publishing + CD