Koszyk 0
Opis:
Niewiele księżniczek potrafiłoby dorównać Balbince! Księżniczka Balbinka jest wyjątkowa: uwielbia emocje i przygody.A do tego ma wszystkie cnoty małej księżniczki! Jest odważna, szlachetna, radosna i bardzo, ale to bardzo kocha zwierzęta. Tego dnia Balbinka zaprzyjaźniła się z papugą Aishą. Wspólnie postanowiły wyruszyć na poszukiwanie skarbów! Skarby okażą się równie cenne, co wyśmienite w smaku!
Mniej Więcej
  • Etienne Laetitia, Rozenn Follio-Vrel
  • 2013
  • 1
  • 24
  • 260
  • 208
  • 978-83-7791-068-9
  • 9788377910689
  • ZAZ8P
  • 4-6 lat, 7-10 lat

Recenzje czytelników

Księżniczka Balbinka i papuga Aisha

Ocena:
Autor:
Data:
Seria o księżniczce Balbince była mi do tej pory nieznana. Nie jestem pewna, czy w ogóle kiedykolwiek o niej słyszałam. Cieszę się jednak, że postanowiłam się z nią zapoznać, gdyż postać głównej bohaterki jest naprawdę nietuzinkowa.

Balbinka przed obiadem postanowiła najeść się malin, choć nie wolno jej było spożywać niczego przed posiłkiem. Dodatkowo zabrała owoce do pokoju, gdyż chciała je ukryć na później. Niestety, maliny wypadły przez dziurę i pożywiła się nimi papuga Aisha ... Papuga dodatkowo chciała zdradzić sekret Balbinki, więc księżniczka postanowiła zawrzeć z nią pakt.

Przygoda tak naprawdę może się przydarzyć nam każdego dnia, jeśli tylko będziemy na nią gotowi. Najlepszym przykładem tego jest tytułowa bohaterka, której zawsze przydarzy się coś niespodziewanego. Nie warto zamykać się w utartych schematach. Warto wypatrywać przygodę we wszystkim co robimy, gdyż nigdy nie wiadomo, co czeka na nas za rogiem.

,,Księżniczka Balbinka" to jak na razie czterotomowa seria o dziewczynce, która łamie wszelkie stereotypy o księżniczkach. Treści jest tutaj dość sporo jednak czyta się ją szybko i przyjemnie. Ilustracje są naprawdę ładne - bardzo kolorowe, wyraziste, na całą stronę. Świetnie współgrają z treścią. Podobają mi się też ,,wstawki" z krótkimi zdaniami, które są też ciekawym dopełnieniem całości tekstu. Całość została dobrze wydana. Myślę, że jeśli Wasze dzieci lubią opowieści o księżniczkach, warto zapoznać się z tą serią.
Czytaj dalej >> << Zwiń
Czy ta recenzja była przydatna?

Dodaj recenzję

Dołącz do grona naszych recenzentów. Dziel się z innymi miłośnikami książek wrażeniami z lektury. Cenimy wszystkie opinie naszych czytelników, stąd też w podziękowaniu za każdą opublikowaną recenzję proponujemy rabat - 5% na kolejne zakupy ...

Jak to działa?

Wyszukujesz książkę, którą chcesz się podzielić z innymi czytelnikami.
Piszesz recenzję. Logujesz się.
Możesz napisać kilka słów o sobie i wgrać swoje zdjęcie albo wybrać ilustrację z bazy awatarów.
Twoja recenzja czeka na akceptacje i publikację.
Po jej zatwierdzeniu:
a) otrzymasz w ciągu 24 godzin 5% kod rabatowy na kolejne zakupy.
- Rabat nie obejmuje podręczników.
- Kod rabatowy jest ważny miesiąc. Należy użyć go w czasie składania zamówienia.
b) dołączasz do grona recenzentów.

Więcej Zwiń

Twoja ocena