Koszyk 0
Opis:
Berlinem wstrząsa brutalna seria morderstw młodych chłopców. Perfidny zabójca nazywający siebie"Królewną" wyszukuje swoje ofiary nocą na ulicach miasta i dusi je podczas miłosnych igraszek. Okrucieństwo, z jakim popełniane są zbrodnie, rzuca blady strach na berlińczyków. Policja rozpoczyna intensywne śledztwo. Morderca pozostaje jednak nieuchwytny. W ucieczce przed wymiarem sprawiedliwości kupuje apartament w Toskanii, ale tam też nie potrafi uciec przed dręczącymi go demonami ... Choć zarówno niemiecka, jak i włoska policja, depczą mu po piętach, on wciąż zabija. Wkrótce morderca poznaje pięknego przewodnika wycieczek, Gianniego, syna karabiniera z Ambry i zakochuje się w nim bez pamięci. Niedoświadczony i nieśmiały chłopiec nie przeczuwa, że miłość Królewny może oznaczać śmierć i wpada prosto w pułapkę... Czytaj dalej >> << Zwiń
Mniej Więcej
  • Sabine Thiesler
  • 2013
  • 1
  • 412
  • 205
  • 143
  • *, 97883-7508-7208
  • 9788375087208
  • ZB5PX

Recenzje czytelników

KROLEWNA MROKU

Ocena:
Autor:
Data:
Berlinem wstrząsa brutalna seria morderstw młodych chłopców. Perfidny zabójca nazywający siebie „Królewną” wyszukuje swoje ofiary nocą na ulicach miasta i dusi je podczas miłosnych igraszek. Okrucieństwo, z jakim popełniane są zbrodnie, rzuca blady strach na berlińczyków. Policja rozpoczyna intensywne śledztwo.
Morderca pozostaje jednak nieuchwytny. W ucieczce przed wymiarem sprawiedliwości kupuje apartament w Toskanii, ale tam też nie potrafi uciec przed dręczącymi go demonami ... Choć zarówno niemiecka, jak i włoska policja, depczą mu po piętach, on wciąż zabija.
"Królewna Mroku " to bardzo ciekawie napisany thriller psychologiczny . Fabuła jest przedstawiona z punktu widzenia mordercy.Autorka przybliża nam postać mordercy, możemy poznać jego myśli, uczucia, motywacje . ogolnie , bardzo wciagajaca lektura . Przeczytalam ją w jeden dzien .
POLECAM. WARTO !!
Czytaj dalej >> << Zwiń
Czy ta recenzja była przydatna?

Krolewna mroku

Ocena:
Autor:
Data:
Podczas lektury „Królewny mroku” na rękach pojawia się „gęsia skórka”, a w głowie panuje chaos. Przerażenie, niedowierzanie, szok…. Kim jest psychopata, który dopuszcza się takich czynów? Czy to szaleniec? Czy zabijanie naprawdę może sprawiać taką radość i ekstazę normalnemu człowiekowi? Na pewno nie!

Książka na pewno jest napisana w oryginalny sposób, nie spotkałam się jeszcze z takim typem narracji. Pochłania się ją błyskawicznie, choć akcja pozornie spokojnie się toczy ... a mordercę znamy od początku. Zagłębianie się w jego psychikę, poznawanie motywów, które nim kierują jest fascynujące, a zarazem przerażające.

„Królewna mroku” robi wrażenie, szczególnie czytana nocą! Polecam wszystkim wielbicielom mocnych wrażeń :)

http://markietanka-mojeksiazki.blogspot.com/
Czytaj dalej >> << Zwiń
Czy ta recenzja była przydatna?

Dodaj recenzję

Dołącz do grona naszych recenzentów. Dziel się z innymi miłośnikami książek wrażeniami z lektury. Cenimy wszystkie opinie naszych czytelników, stąd też w podziękowaniu za każdą opublikowaną recenzję proponujemy rabat - 5% na kolejne zakupy ...

Jak to działa?

Wyszukujesz książkę, którą chcesz się podzielić z innymi czytelnikami.
Piszesz recenzję. Logujesz się.
Możesz napisać kilka słów o sobie i wgrać swoje zdjęcie albo wybrać ilustrację z bazy awatarów.
Twoja recenzja czeka na akceptacje i publikację.
Po jej zatwierdzeniu:
a) otrzymasz w ciągu 24 godzin 5% kod rabatowy na kolejne zakupy.
- Rabat nie obejmuje podręczników.
- Kod rabatowy jest ważny miesiąc. Należy użyć go w czasie składania zamówienia.
b) dołączasz do grona recenzentów.

Więcej Zwiń

Twoja ocena