Koszyk 0
Opis:
Kolekcja mistrzów malarstwado pokolorowania w AmberzePokoloruj swojego własnego KlimtaWspaniałe obrazy Gustava Klimta wybrane z Galerii Austriackiej Belvedere w Wiedniu.To muzeum posiada największą na świecie kolekcję jego dzieł. Gustav Klimt (1862–1918)był jednym z najwybitniejszych przedstawicieli secesji i wielkim prekursorem wiedeńskiegomodernizmu.Odkryj dzięki tej książce geniusz Klimta –jego kobiety ... alegorie i złoto!Każdą stronę możesz wyrwać i mieć własny obraz do powieszenia.Teraz wszystkie nasze kolorowanki na papierze nieprzebijającym, który wytrzyma flamastry, farby akwarelowe i plakatowe, cienkopisy i kredki! Czytaj dalej >> << Zwiń
  • Amber
  • miękka
Mniej Więcej
  • Praca Zbiorowa
  • 2016
  • 64
  • 420
  • 297
  • *, 9788324158805
  • 9788324158805
  • ZDA4D

Recenzje czytelników

KLIM(A)TYCZNA KOLOROWANKA

Ocena:
Autor:
Data:
Ta seria kolorowanek dla dorosłych to nie tylko najciekawsza propozycja z tego gatunku, jaką ma w swojej ofercie wydawnictwo Amber, ale przede wszystkim jedna z najciekawszych na polskim rynku w ogóle. Cóż się jednak dziwić, skro daje nam ona możliwość samodzielnego pomalowania najlepszych obrazów największych malarzy w historii!

Gustav Klimt to austriacki malarz ... który żył na przełomie XIX i XX wieku i swoimi obrazami zdobył – absolutnie zasłużenie – tytuł jednego z najwybitniejszych przedstawicieli secesji. Jego niesamowite dzieła zachwycają tak niezwykłym realizmem połączonym z przebogatą ornamentyką, jak również prostotą i niemal onirycznym klimatem, czasem bardzo symbolicznym. Przesycone erotyzmem, przedstawiające głównie kobiety, urzekają nawet tych, którzy nie są zwolennikami tego nurtu w sztuce. A teraz każdy sam może pokolorować je w domowym zaciszu, a wśród nich także najsłynniejsze chyba dzieło Klimta, „Pocałunek”.

Niniejsza publikacja powstała dzięki współpracy z Galerią austriacką Belvedere w Wiedniu, a za projekt i ilustracje odpowiada Alexander Keilhau. Jak więc było to w przypadku drugiej publikacji Amber z tej serii, rewelacyjnej kolorowanki z obrazami Vincenta Van Gogha, tak i tu stanowi to gwarancję najwyższej jakości materiałów i ich oficjalność. A materiały tu zawarte zasługują na takie potraktowanie i to bardzo. Na miłośników Klimta czekają bowiem, wśród wielu innych, pięknych dzieł, tak znane obrazy, jak „Wiejski ogród ze słonecznikami”, „Jezioro Atter”, „Węże wodne”, „Rodzina”, „Judyta I” czy „Kobieta z wachlarzem”. Jest więc w czym wybierać, czym się fascynować i co kolorować przez długie, bardzo długie godziny.

Poza tym tak niezwykła publikacja zyskała równie wspaniałe jak zawartość wydanie. Doskonałej jakości papier, który sprawia, że kolory nie przebijają, duży format A3, idealny do oprawienia w ramkę i miniaturowe reprodukcje po wewnętrznych stronach okładek. Czy zostaje coś dodać, poza oczywistą konkluzją, że polecam niniejszą pozycję bardzo gorącą? Chyba jedynie na głos wyrazić nadzieję, że Amber pójdzie za ciosem i wyda kolorowanki z obrazami innych mistrzów pędzla – na przykład Williama Blake’a, Alfonsa Muchy czy Stanisława Wyspiańskiego. Byłoby wspaniale. Póki co jednak cieszmy się tym, co mamy, bo naprawdę warto.
Czytaj dalej >> << Zwiń
Czy ta recenzja była przydatna?

Dodaj recenzję

Dołącz do grona naszych recenzentów. Dziel się z innymi miłośnikami książek wrażeniami z lektury. Cenimy wszystkie opinie naszych czytelników, stąd też w podziękowaniu za każdą opublikowaną recenzję proponujemy rabat - 5% na kolejne zakupy ...

Jak to działa?

Wyszukujesz książkę, którą chcesz się podzielić z innymi czytelnikami.
Piszesz recenzję. Logujesz się.
Możesz napisać kilka słów o sobie i wgrać swoje zdjęcie albo wybrać ilustrację z bazy awatarów.
Twoja recenzja czeka na akceptacje i publikację.
Po jej zatwierdzeniu:
a) otrzymasz w ciągu 24 godzin 5% kod rabatowy na kolejne zakupy.
- Rabat nie obejmuje podręczników.
- Kod rabatowy jest ważny miesiąc. Należy użyć go w czasie składania zamówienia.
b) dołączasz do grona recenzentów.

Więcej Zwiń

Twoja ocena