Koszyk 0
Opis:
Najnowsza gra o przygodach Kajka i Kokosza!Bohaterowie wyruszają z Mormiłowa, by przeżyć wspaniałe przygody. Będą chcieli wrócić do swojego grodu z cennymi przedmiotami.Po drodze muszą uważać na wikingów oraz zbójcerzy.Wiek: 8+Liczba graczy: 2-5Czas gry:20 minut.
Mniej Więcej
  • Reiner Knizia
  • 2015
  • 130
  • 130
  • 5908215006044
  • ZCHOR
  • 7-10 lat, 10-13 lat
  • wszystkich

Recenzje czytelników

Zapamiętaj, a zmniejszysz ryzyko straty kart

Ocena:
Autor:
Data:
"Kajko i Kokosz - Przygody Wojów" to gra karciana nawiązująca swoją grafiką do serii komiksów o Kajku i Kokoszu. Gra jest wykonana solidnie i mieści się w niewielkim pudełku, co dla mnie jest dużym plusem. Można ją bowiem zabrać ze sobą czy to idąc do sąsiadów, czy jadąc na niedzielny obiadek do babci. Można ją również spakować wyjeżdżając na wakacje :) i spędzić z nią rodzinnie nie jeden wieczór ... Zasady gry są proste jednak sprawdzi się ona lepiej w przypadku większych dzieci (8+) zdolnych do analizowania tego co dzieje się na stole. Oczywiście można grać licząc tylko na szczęście (tak gramy my z naszą prawie czteroletnią córką) jednak w momencie gdy gracze zaczynają zapamiętywać jakie karty zostały już odkryte oraz świadomie decydować o ryzyku robi się dużo ciekawiej. Bez względu na to czy gramy z małymi dziećmi, czy z graczami w pełni świadomymi, tego jak zmniejszyć ryzyko, trzeba pamiętać o tym, że wspólna gra to nie tylko zabawa i miło spędzony czas. To czas budowania i umacniania więzi rodzinnych oraz ćwiczenie intelektualne dla naszych mózgów :) To również wspólne zainteresowanie, które łączy rodzinę. "Kajko i Kokosz - Przygody Wojów" polecam jako grę rodzinną, ale sprawdzi się ona również świetnie na spotkaniu ze znajomymi.

Jest to gra dla 2-5 graczy w wieku powyżej 8 lat.

Zasady gry, zdjęcie znajdziecie na moim blogu, zapraszam:
http://yllla-cowgowiepiszczy.blogspot.com/2015/09/gra-kajko-i-kokosz-przygody-wojow-egmont.html
Czytaj dalej >> << Zwiń
Czy ta recenzja była przydatna?

Dodaj recenzję

Dołącz do grona naszych recenzentów. Dziel się z innymi miłośnikami książek wrażeniami z lektury. Cenimy wszystkie opinie naszych czytelników, stąd też w podziękowaniu za każdą opublikowaną recenzję proponujemy rabat - 5% na kolejne zakupy ...

Jak to działa?

Wyszukujesz książkę, którą chcesz się podzielić z innymi czytelnikami.
Piszesz recenzję. Logujesz się.
Możesz napisać kilka słów o sobie i wgrać swoje zdjęcie albo wybrać ilustrację z bazy awatarów.
Twoja recenzja czeka na akceptacje i publikację.
Po jej zatwierdzeniu:
a) otrzymasz w ciągu 24 godzin 5% kod rabatowy na kolejne zakupy.
- Rabat nie obejmuje podręczników.
- Kod rabatowy jest ważny miesiąc. Należy użyć go w czasie składania zamówienia.
b) dołączasz do grona recenzentów.

Więcej Zwiń

Twoja ocena