Koszyk 0
Opis:
Pięknie zilustrowana, opowiedziana prostym i jasnym językiem historia z Księgi Jonasza, której bohaterem jest Jonasz przeżywający niezwykłe przygody. Książeczka zawiera cztery układanki z puzzli, a każda z nich składa się z 16 elementów. Dzięki uchwytowi książkę można wszędzie zabrać ze sobą, co daje dzieciom dużo radości i zabawy. Książeczka: * rozwija wyobraźnię * pokazuje dzieciom przystępny sposób świat Biblii * walor edukacyjny * wspólna zabawa dzieci i rodziców
Mniej Więcej
  • 2014
  • 8
  • 262
  • 196
  • 978-83-7516-683-5
  • 9788375166835
  • ZBNYO
  • 4-6 lat

Recenzje czytelników

Jonasz i wielka ryba

Ocena:
Autor:
Data:
Jak połączyć zabawę z nauką lub jak kto woli przyjemne z pożytecznym? Już podpowiadam ;) Ciekawym rozwiązaniem są książeczki z puzzlami. Mam tu na myśli dwie takie publikacje „Niezwykła Arka Noego” oraz „Jonasz i wielka ryba”. Każda z historii zaczerpnięta jest z Biblii. Maluchy mają okazję poznać więc niezwykłą opowieść o Arce Noego oraz Jonasza połkniętego przez ogromną rybę. Obie te opowieści opowiedziane są w sposób jasny i zrozumiały dla najmłodszych ... Nie są też zbyt długie więc nie znudzą dzieci. Wielobarwne ilustracje uprzyjemnią natomiast czytanie i rozbudzą w nich wyobraźnię.
Bardzo ciekawym elementem lektury są puzzle. W każdej książeczce znajdują się aż cztery szesnastoelementowe układanki. Każda z nich przedstawia ilustrację nawiązującą do opisywanej historii. Dodatkowy uchwyt umożliwi zabranie książeczki ze sobą w dowolne miejsce. Nie trzeba się przy tym martwić, że po drodze zgubimy którąś z układanek. Znajdują się one bowiem w specjalnie przygotowanych wgłębieniach grubych kartonowych kart.
Wykonanie książeczek jest bardzo porządne a przy tym niebywale estetyczne i kolorowe. Obie kartonówki cieszą się w naszym domu sporym zainteresowaniem. Dzieci znają już dobrze ich historie jednak nadal dużo radości sprawia im układanie puzzli. Aura na zewnątrz sprzyja tego typu zabawom więc trafiły one do naszego domu w bardzo dobrym momencie. Zachęcam do sięgnięcia po obie te urocze książeczki. Dobra zabawa gwarantowana.
Czytaj dalej >> << Zwiń
Czy ta recenzja była przydatna?

Jonasz i ryba

Ocena:
Autor:
Data:
Ostatnio zaczęłam rozglądać się za książeczkami dla dzieci. Głównie ze względu na maluszki, które pojawiły się w mojej rodzinie, i które wykazują wielkie zainteresowanie książkami, a nie np. telewizją. W moje ręce wpadła książka pt. "Jonasz i wielka ryba", która jest historią z Księgi Jonasza. Pozycję wydaje Wydawnictwo Święty Wojciech. Książeczka jest solidnie wydana: ma twardą oprawę, pomysłowy uchwyt, dzięki czemu możemy ją zabrać ze sobą, a dodatkowo piękne ilustracje ... Niespodzianką są również cztery układanki z puzzli, na które składa się 16 elementów. Dzięki temu nasz maluch może ćwiczyć swoją zręczność manualną. "Jonasz i wielka ryba" to książka przeznaczona dla dzieci w wieku od 3 lat. Jednakże uważam, że maluszki również będą czerpały satysfakcję z pięknych i wyraźnych ilustracji.

Historia Jonasza opowiedziana jest prostym językiem. Bohaterem jest Jonasz, który przeżywa niezwykłą przygodę. Dzięki tej pozycji, rodzice mogą pokazać swoim pociechom świat Biblii, a właściwie je do niej wprowadzić, a wszystko to, w bardzo przystępny sposób. Jestem przekonana, że "Jonasz i wielka ryba" sprawi frajdę dzieciom jak i rodzicom. Uważam również, że książeczka będzie idealnym prezentem dla malucha. Tym bardziej, że cena wcale nie jest wysoka, bo sięga 18 zł. Polecam rodzicom, którzy chcą, aby ich dziecko rozwijało swoją wyobraźnię i tym, którzy chcą dzieciom przedstawić Biblię w ciekawy i oryginalny sposób.
Czytaj dalej >> << Zwiń
Czy ta recenzja była przydatna?

Dodaj recenzję

Dołącz do grona naszych recenzentów. Dziel się z innymi miłośnikami książek wrażeniami z lektury. Cenimy wszystkie opinie naszych czytelników, stąd też w podziękowaniu za każdą opublikowaną recenzję proponujemy rabat - 5% na kolejne zakupy ...

Jak to działa?

Wyszukujesz książkę, którą chcesz się podzielić z innymi czytelnikami.
Piszesz recenzję. Logujesz się.
Możesz napisać kilka słów o sobie i wgrać swoje zdjęcie albo wybrać ilustrację z bazy awatarów.
Twoja recenzja czeka na akceptacje i publikację.
Po jej zatwierdzeniu:
a) otrzymasz w ciągu 24 godzin 5% kod rabatowy na kolejne zakupy.
- Rabat nie obejmuje podręczników.
- Kod rabatowy jest ważny miesiąc. Należy użyć go w czasie składania zamówienia.
b) dołączasz do grona recenzentów.

Więcej Zwiń

Twoja ocena