Koszyk 0
Opis:
Główna bohaterka Erica Hathaway, mająca za sobą trudną przeszłość, postanawia zacząć życie na własny rachunek. Zaraz po skończeniu szkoły bierze udział w panelu dla inwestorów. Ci nie  traktują jej zbyt poważnie. Zwłaszcza jeden, przystojny i arogancki Blake London, próbuje ją  zbić z tropu. Milioner Blake London dorobił się majątku na softwarze ... Jest przyzwyczajony, że dostaje wszystko, czego o chce. Zauroczony  urodą Eriki chce ja jak najszybciej zdobyć. Aby to zrobić stara się pozyskać jej zaufanie . Blake odkrywa jednak jej tajemnice z przeszłości. Gra staje się niebezpieczna. Czytaj dalej >> << Zwiń
Mniej Więcej
  • Meredith Wild
  • 2015
  • 304
  • 196
  • 130
  • *, 978838053-019-5
  • 9788380530195
  • ZD0VT

Recenzje czytelników

Świetna

Ocena:
Autor:
Data:
Nie możesz spać, racjonalnie myśleć... Nieproszony gość wciąż ci miesza w głowie, kusi, doprowadza do szaleństwa, podnieca... Przyciąga cię coraz bliżej i bliżej, próbujesz się powstrzymać, stawiasz opór, starasz się od niego uwolnić, ale to nie jest takie łatwe. Ma cię w garści. Co z tego wyniknie?

Erica to dwudziestojednoletnia bohaterka powieści. Mieszka w Bostonie, skończyła studia, prowadzi modowy portal społecznościowy Clozpin i pomimo głębokich ran ... które powstały w jej sercu od momentu, kiedy jej mama odeszła, wiedzie całkiem udane życie. Do pewnego momentu, aż jej firma nie staje na włosku. Postanawia spotkać się z inwestorami, od których zależy los jej nowo utworzonego portalu.

Pewnego dnia na jej drodze staje dwudziestosiedmioletni przystojny, uwodzicielski Blake Landon- miliarder i rzekomy haker- od razu zawraca jej w głowie i to z wzajemnością. Od chwili kiedy ją pierwszy raz zobaczył, zafascynowany osobowością i urodą Erici chce ją zdobyć i podporządkować sobie . Nie rozumie słowa nie. Gdy czegoś pragnął liczyło się tylko jego zdobycie. Kiedy jednak odkrywa mroczny sekret z przeszłości dziewczyny, nie tylko traci jej zaufanie, ale naraża na niebezpieczeństwo jej życie.

Wiele osób twierdzi, że schemat pojawiający się w powieści ,,Jesteś tylko moja" już tyle razy był powielany, z czego książka staje się nudna i mało atrakcyjna. Ja jednak nie zgadzam się z tym stwierdzeniem. Pomimo podobnych scen, zachowań, emocji uwielbiam takie historie. Wciągają, chwytają za serce roztrzaskując je na milion kawałków. Szybko się je czyta z wypiekami na twarzy, pragnienie poznania dalszych losów bohaterów nie pozwalają oderwać się od danej historii. Są piękne, pełne emocji, które można z łatwością dojrzeć, wczuć się w opowiadaną opowieść. Przyciągają, magnetyzują, pochłaniają do reszty. Kocham takie powieści.

W tej książce nie zabraknie też wielu tajemnic, które skrywa nie tylko Blake, ale także Erica dzięki czemu ich historia staje się jeszcze bardziej ciekawsza. Czytamy ją w zawrotnym tempie chcąc dowiedzieć się jak potoczą się ich wspólne losy, czy będą szczęśliwi, czy będą razem, jakie autorka ma wobec nich plany. Nie mogę się doczekać dalszej historii z życia Blake'a i Ericy. Wierzę, że autorka nas miło zaskoczy. Polecam.
Czytaj dalej >> << Zwiń
Czy ta recenzja była przydatna?

Dodaj recenzję

Dołącz do grona naszych recenzentów. Dziel się z innymi miłośnikami książek wrażeniami z lektury. Cenimy wszystkie opinie naszych czytelników, stąd też w podziękowaniu za każdą opublikowaną recenzję proponujemy rabat - 5% na kolejne zakupy ...

Jak to działa?

Wyszukujesz książkę, którą chcesz się podzielić z innymi czytelnikami.
Piszesz recenzję. Logujesz się.
Możesz napisać kilka słów o sobie i wgrać swoje zdjęcie albo wybrać ilustrację z bazy awatarów.
Twoja recenzja czeka na akceptacje i publikację.
Po jej zatwierdzeniu:
a) otrzymasz w ciągu 24 godzin 5% kod rabatowy na kolejne zakupy.
- Rabat nie obejmuje podręczników.
- Kod rabatowy jest ważny miesiąc. Należy użyć go w czasie składania zamówienia.
b) dołączasz do grona recenzentów.

Więcej Zwiń

Twoja ocena