Koszyk 0
Opis:
Najpopularniejsza na świecie książka o tym, jak znaleźć pracę Książka "Jakiego koloru jest twój spadochron?" od trzydziestu lat najlepiej sprzedający się na całym świecie poradnik dla poszukujących pracy, zarówno w dobrych, jak i gorszych czasach. Stała pozycja wszystkich list bestsellerów ? od "New York Timesa" po "Business Week". Przetłumaczona na 20 języków, znalazła dotychczas 10 milionów nabywców na wszystkich kontynentach. Tegoroczne wydanie Spadochronu kierowane jest do tych ... którym w ciężkim dla gospodarki okresie potrzebne są szybsze i efektywniejsze narzędzia znalezienia pracy. Zawarte w książce "informacje ratujące życie" są, jak co roku, zaktualizowane i dostosowane do obecnych realiów rynku pracy. Richard N. Bolles, guru doradztwa zawodowego, namawia, aby celem poszukiwań była praca nadająca sens naszemu życiu. Zadaje nam pytania: JAKIMI umiejętnościami z radością się posługujesz? GDZIE ? czyli w jakiej dziedzinie najchętniej byś ich użył? I mówi nam, JAK znaleźć taką wymarzoną pracę, bez pośrednictwa firm rekrutacyjnych i ogłoszeń. Ta książka jest nie tylko o znajdowaniu pracy w ciężkich czasach. Ona mówi o odnajdywaniu życiowej pasji. Jak napisano w "Fortune": "Spadochron pozostaje niedościgłym wzorcem przewodnika po zawiłościach kariery zawodowej". Czytaj dalej >> << Zwiń
Mniej Więcej
  • Richard N. Bolles
  • 2011
  • 0
  • 304
  • 227
  • 150
  • 97883-60652-954
  • 9788360652954
  • ZA4D9

Recenzje czytelników

Szukanie pracy krok po kroku

Ocena:
Autor:
Data:
Aż dziw, że ta książka nie doczekała się ani jednej recenzji. I nagle tak naturalne wydaje się to, że w Polsce tak trudno jest znaleźć pracę. Autor tej książki to ceniony doradca zawodowy, a w swoim podręczniku krok po kroku opisuje, jak należy szukać pracy i dobrze się do niej przygotować.

I tak dowiadujemy się, jak stworzyć dobre CV, przygotować odpowiedź na pytanie o oczekiwania finansowe, znaleźć swoje mocne i słabe strony. Książka będzie dobrą pomocą dla absolwentów, studentów ... osób z grupy 50+, tych, którzy marzą o własnym biznesie.

Bo ostatecznie nie chodzi tylko o to, żeby zarabiać. W pracy spędzamy trzecią część doby przez długie cztery dekady. Warto wykorzystać ten czas możliwie najlepiej. Bolles podpowiada nam, jak można tego dokonać.
Czytaj dalej >> << Zwiń
Czy ta recenzja była przydatna?

Dodaj recenzję

Dołącz do grona naszych recenzentów. Dziel się z innymi miłośnikami książek wrażeniami z lektury. Cenimy wszystkie opinie naszych czytelników, stąd też w podziękowaniu za każdą opublikowaną recenzję proponujemy rabat - 5% na kolejne zakupy ...

Jak to działa?

Wyszukujesz książkę, którą chcesz się podzielić z innymi czytelnikami.
Piszesz recenzję. Logujesz się.
Możesz napisać kilka słów o sobie i wgrać swoje zdjęcie albo wybrać ilustrację z bazy awatarów.
Twoja recenzja czeka na akceptacje i publikację.
Po jej zatwierdzeniu:
a) otrzymasz w ciągu 24 godzin 5% kod rabatowy na kolejne zakupy.
- Rabat nie obejmuje podręczników.
- Kod rabatowy jest ważny miesiąc. Należy użyć go w czasie składania zamówienia.
b) dołączasz do grona recenzentów.

Więcej Zwiń

Twoja ocena