Koszyk 0
Opis:
Tu nie ma złych odpowiedzi! Nie ma ograniczających Cię zasad! W tej książce jesteś cały TY i drugi Ty i… To po prostu Wasza książka :)Rozwiń skrzydła, puść wodze fantazji i baw się!Oto książka bez reguł, która zapewni świetną zabawę – a także podpowie Ci coś o Tobie i Twoich przyjaciołach. A przede wszystkim pozwoli nietypowo spędzić czas ... Ciasteczkowe wróżby, gryzmolenie wspólnego portretu, układanie Waszego piosenkowego hymnu – wygłup i relaks, albo jak wolisz: chwila namysłu i okazja do rozmowy – także o sprawach, o których nie wiadomo jak zacząć rozmowę.Ale najbardziej to jest po prostu………. (dopisz własne oczekiwanie od tej książki!) Czytaj dalej >> << Zwiń
Mniej Więcej
  • Lisa Currie
  • 2016
  • 1
  • 192
  • 185
  • 230
  • 978837229-541-5
  • 9788372295415
  • ZD5D4
  • 17-99 lat

Recenzje czytelników

Rewelacyjna zabawa!

Ocena:
Autor:
Data:
Postanowiłam zabrać tę książkę do pracy, co było ryzykowne z mojej strony, ale cóż, raz się żyje. I cóż, pierwszego dnia zrobiła taką furorę, że nie wiem, kiedy nam zleciało tych 8h. Była 8:00, a zaraz potem 16:00 i zbieraliśmy się do wyjścia. To był jeden z najzabawniejszych dni odkąd zaczęłam tam pracę i to nie tylko dla mnie... Książkę nosiłam ze sobą przez następne dwa tygodnie i zdążyliśmy ją uzupełnić niemal całą ... Wliczając w to nawet napisanie krótkiego opowiadania o naszych początkach – jestem dumna z tego tekstu! Wojownicze Dragonki rządzą! ;) Być może plastycznych zdolności nie mamy, ale nie można mieć przecież wszystkiego!

Trochę się bałam, że ja i moi współpracownicy możemy być odrobinę za starzy na takie rzeczy, ale bardzo szybko zrozumiałam, że w każdym z nas wciąż się kryje małe dziecko głodne zabawy. A właśnie o zabawę w tym tytule chodzi.
Czytaj dalej >> << Zwiń
Czy ta recenzja była przydatna?

Papierowy wehikuł czasu

Ocena:
Data:
Macie czasami wrażenie, że nic Wam się nie chce, Wasze dni są przepełnione nudą, a w Waszą znajomość wdarła się rutyna? Jest na to sposób! Wystarczy sięgnąć po znakomitą książkę „Ja, ty, my” autorstwa Lisy Currie.

Bez względu na to czy jesteście kreatywni czy nie, bez względu na wiek, płeć czy rodzaj więzi, jaka Was łączy, możecie wspólnie spędzić czas przy tej książce. Jest to świetny pomysł na prezent czy wspólną zabawę. Uwierzcie mi, że nie można się przy tym nudzić! ... )

Swój egzemplarz postanowiłam wypełnić z dwiema osobami. Kartek jest wystarczająco dużo, aby móc zaprosić do zabawy o wiele więcej osób niż nam się wydaje! Wypełniając poszczególne strony napisami, rysunkami czy wszelkimi innymi bazgrołami, nawet nie czuć upływającego czasu.

„Ja, ty, my” pozwoli Wam przenieść się w przeszłość, będziecie mieli okazję na wspominanie Waszych najlepszych wspólnych chwil, wymyślanie pseudonimów, historyjek czy wierszy. Ponadto przypomnicie sobie sytuację, w jakiej było Wam dane się poznać oraz będziecie mieli okazję na stworzenie wspólnego pokoju czy dzieła malarskiego. ;)

Uważam, że ta książka jest idealna zarówno dla osób, które chcą pogłębić łączącą ich więź, jak i dla tych, którzy są skłóceni i chcieliby zatopić topór wojenny. Taka wspólna zabawa nie tylko Was do siebie zbliży, ale też rozwinie Waszą kreatywność i umiejętności pisarskie czy malarskie. To Wasza decyzja, co będziecie chcieli zrobić z tą książką. ;) Efekt końcowy może obfitować w kolorowe obrazki na każdej stronie lub pełno brokatowych napisów. Nie ma żadnych ograniczeń! ;)

Ten dziennik to dobra inwestycja w Waszą znajomość i nie tylko. Jest to idealny pomysł na spędzenie czasu w deszczowy dzień, dodatek na imprezę czy zwykłe spotkanie po latach. Uszykujcie tylko dużo kolorowych pisaków, kredki, mazaki i możecie zaczynać! Ta zwykła książka, dzięki Wam, może zmienić się w wyjątkową pamiątkę, do której będziecie wracać po latach. Będziecie oglądać strony, które zapisaliście kilka lat wcześniej i kolejny raz przeżywać na nowo swoje przygody. Myślę, że taka wizja spodoba się wielu osobom, dlatego zachęcam do nabycia tej książki. ;)
Czytaj dalej >> << Zwiń
Czy ta recenzja była przydatna?

Dodaj recenzję

Dołącz do grona naszych recenzentów. Dziel się z innymi miłośnikami książek wrażeniami z lektury. Cenimy wszystkie opinie naszych czytelników, stąd też w podziękowaniu za każdą opublikowaną recenzję proponujemy rabat - 5% na kolejne zakupy ...

Jak to działa?

Wyszukujesz książkę, którą chcesz się podzielić z innymi czytelnikami.
Piszesz recenzję. Logujesz się.
Możesz napisać kilka słów o sobie i wgrać swoje zdjęcie albo wybrać ilustrację z bazy awatarów.
Twoja recenzja czeka na akceptacje i publikację.
Po jej zatwierdzeniu:
a) otrzymasz w ciągu 24 godzin 5% kod rabatowy na kolejne zakupy.
- Rabat nie obejmuje podręczników.
- Kod rabatowy jest ważny miesiąc. Należy użyć go w czasie składania zamówienia.
b) dołączasz do grona recenzentów.

Więcej Zwiń

Twoja ocena