Koszyk 0
Opis:
Beck Granger nie żyje! Taka wiadomość obiegła światowe media po ostatniej wyprawie Becka do Afryki Południowej. Był to jedyny sposób, aby uchronić się przez zemstą ścigających go wrogów i zaatakować ich z ukrycia. Beck zmienia swój wygląd i wyrusza do Nepalu, aby w tajnej siedzibie firmy Lumos, zagrażającej przyrodzie całego świata, znaleźć dowody licznych zbrodni jej właś ... cicieli. Podróż jak zawsze jest ogromnym wyzwaniem i wymaga wykorzystania wyjątkowych survivalowych umiejętności. Jednak tym razem jest to też sentymentalna podróż śladami nieżyjących rodziców Becka. • Czy Beck pozna całą prawdę o losach swoich rodziców? • Czy w końcu pokona Lumos? WCIĄGAJĄCA OPOWIEŚĆ DLA MIŁOŚNIKÓW EKSTREMALNYCH PRZYGÓD Czytaj dalej >> << Zwiń
 • Pascal
 • miękka
Mniej Więcej
 • Bear Grylls
 • 2016
 • 288
 • 200
 • 130
 • 978837642-714-0
 • 9788376427140
 • ZDBCD
 • 14-16 lat, 17-99 lat

Recenzje czytelników

Instynkt śnieżnej pantery

Ocena:
Autor:
Data:
,,Misja: Przetrwanie" to seria, z którą zapoznaję się już od dwóch lat i wciąż z tak samym zniecierpliwieniem wyczekuję kolejnych tomów. ,,Instynkt śnieżnej pantery" to już ósma część wspomnianego cyklu.

Nareszcie w tym tomie możemy pokrótce przeczytać, co stało się z rodzicami Becka Grangera, gdyż dwa pierwsze krótkie rozdziały są relacjonowane właśnie przez nich. Następnie narratorem ponownie zostaje Beck, który z dwójką przyjaciół/wrogów przedziera się w nieznane sobie miejsce ... Nie wie, gdzie idą, ale wie, jaki ma cel - chce zniszczyć Lumos, który jest odpowiedzialny za śmierć jego rodziców. Niestety, nie wszystko idzie zgodnie z planem.

Książkę zaczęłam czytać niemal natychmiast po jej otrzymaniu. Mając w pamięci poprzednie tomy wiedziałam, że z tym także szybko się zapoznam. Tak też się stało i z ,,Instynktem śnieżnej pantery" pochłonęłam go w dwie godziny. Wszystko to dzięki naprawdę dużej czcionce i wciągającej bez reszty historii. O ile poprzednie tomy były dość niebezpieczne, bo Beck wciąż pakował się w nowe kłopoty, to podczas czytania tego tomu cyklu co chwilę przechodziły mnie ciarki i się wzdrygałam. Bohaterowi tym razem grozi niebezpieczeństwo nie tylko ze strony zwierząt - ale też ludzi.

Niektórzy mogą przyczepić się i czuć się zawiedzeni faktem, że w tej części było bardzo mało śnieżnej pantery, jednak gdy doczytacie do końca na pewno wzruszycie się tym, jakie to zwierzę odegrało rolę w całej historii. Mimo tego, że było go mało, jego pojawienie się ma niebagatelne znaczenie.

,,Instynkt śnieżnej pantery" to publikacja, z którą koniecznie muszą zapoznać się wszyscy miłośnicy twórczości autora. Nie wiem, czy będą kolejne tomy. Pozostaje mi mieć nadzieję, że Bear Grylls dopisze kolejne części tej serii przeznaczonej dla młodszych czytelników, bo jest naprawdę świetna. Na końcu możecie także przeczytać, jak rozpalać ognisko.

Moja ocena: 5,5/6
Czytaj dalej >> << Zwiń
Czy ta recenzja była przydatna?

Dodaj recenzję

Dołącz do grona naszych recenzentów. Dziel się z innymi miłośnikami książek wrażeniami z lektury. Cenimy wszystkie opinie naszych czytelników, stąd też w podziękowaniu za każdą opublikowaną recenzję proponujemy rabat - 5% na kolejne zakupy ...

Jak to działa?

Wyszukujesz książkę, którą chcesz się podzielić z innymi czytelnikami.
Piszesz recenzję. Logujesz się.
Możesz napisać kilka słów o sobie i wgrać swoje zdjęcie albo wybrać ilustrację z bazy awatarów.
Twoja recenzja czeka na akceptacje i publikację.
Po jej zatwierdzeniu:
a) otrzymasz w ciągu 24 godzin 5% kod rabatowy na kolejne zakupy.
- Rabat nie obejmuje podręczników.
- Kod rabatowy jest ważny miesiąc. Należy użyć go w czasie składania zamówienia.
b) dołączasz do grona recenzentów.

Więcej Zwiń

Twoja ocena