Koszyk 0
Opis:
Wstrząsająca historia osiemnastoletniej paryżanki, która mówi o sobie: "Jestem dziwką. Jestem czystym produktem generacji Think Pink, moje credo: bądź piękna i używaj życia". Hell ma osiemnaście lat, bierze kokę tak jak ty palisz papierosy, spędza noce w najdroższych paryskich klubach, spotyka się jedynie z dziećmi ludzi z wyższych sfer, każdego tygodnia wydaje równowartość twojego miesięcznego dochodu, uprawia seks tak jak ty robisz zakupy. I najważniejsze: gardzi tobą do głębi...
  • Mireki
  • miękka
Mniej Więcej
  • Lolita Pille
  • 206
  • 200
  • 130
  • 978-83-89533-91-3
  • 9788389533913
  • ZAYQT

Recenzje czytelników

Piekło

Ocena:
Autor:
Data:
Opowieść jest ciekawa, opisuje brak chęci do zmian i wciągania w swoje życie najbliższych,.
Gdy my nie chcemy się zmienić zmieniają się inni dla nas, jeśli im zależy, co niestety może często doprowadzić do tragedii i o tym jest ta książka.
O ludziach którzy mając pieniądze wybierają łatwiejszą drogę, po co się wysilać walczyć z nałogiem skoro nikomu na tym nie zależy.
Posiadając "dobrych znajomych" pomoc w nałogu jest łatwa, jak nie masz towaru to oni ci go dadzą ... za odpowiednią cenę.
Ale to nie tylko o to chodzi, miłość w takich warunkach jest ciążka bo nikt nikogo nie szanuje a wierność nie jest świętością, zwłaszcza gdy wybiera się stare nawyki.
Z miłości najbardziej się cierpi, a utracona miłość pozostawia blizny do końca życia, zwłaszcza wtedy gdy nie zdąży się powiedzieć o swoich uczuciach zanim nie jest za późno.
Książkę się szybko czyta ale pozostawia po sobie ślad na długo.
Czytaj dalej >> << Zwiń
Czy ta recenzja była przydatna?

Dodaj recenzję

Dołącz do grona naszych recenzentów. Dziel się z innymi miłośnikami książek wrażeniami z lektury. Cenimy wszystkie opinie naszych czytelników, stąd też w podziękowaniu za każdą opublikowaną recenzję proponujemy rabat - 5% na kolejne zakupy ...

Jak to działa?

Wyszukujesz książkę, którą chcesz się podzielić z innymi czytelnikami.
Piszesz recenzję. Logujesz się.
Możesz napisać kilka słów o sobie i wgrać swoje zdjęcie albo wybrać ilustrację z bazy awatarów.
Twoja recenzja czeka na akceptacje i publikację.
Po jej zatwierdzeniu:
a) otrzymasz w ciągu 24 godzin 5% kod rabatowy na kolejne zakupy.
- Rabat nie obejmuje podręczników.
- Kod rabatowy jest ważny miesiąc. Należy użyć go w czasie składania zamówienia.
b) dołączasz do grona recenzentów.

Więcej Zwiń

Twoja ocena