Koszyk 0
Opis:
O KSIĄŻCE: Jest to książka przygodowa i podróżnicza. Mądra, a jednocześnie pełna humoru. Sprawia, że Czytelnik zaczyna się głośno śmiać. Jest to także album niezwykłych fotografii z wypraw w najdziksze rejony świata. Wojciech Cejrowski zabierze Państwa na wyprawę do ostatnich dzikich plemion. * Pierwsze egzemplarze Gringo wśród dzikich plemion trafiły do księgarń w dniu moich urodzin w czerwcu 2003 roku. Egzemplarz nr 500.000 zaksięgowano jako sprzedany w czerwcu 2011 ... Osiem lat na rynku i wciąż na listach bestsellerów. Złota książka! Pół miliona egzemplarzy to w Polsce nakład kolosalny - dlatego świętujemy i dlatego wymieniliśmy okładkę na złotą. Złota książka - jak złota płyta. Często mi Państwo mówią, że lekko się czyta. Wiem, ale jeśli ktoś myśli, że to dlatego, że mam lekkie pióro, to ciężko się myli - ja tę książkę pisałem z mozołem przez trzy lata. Czyta się lekko, bo jest wypracowana, wycyzelowana, a właściwie... wypocona. Wspominam o tym nie po to, żeby się użalać, ale po to, by ktoś, komu teraz idzie pod górkę, wiedział, że wysiłek popłaca. Nie ustawajcie w drodze! I bądźcie cierpliwi - na dobre owoce warto czekać latami. Ja na przykład czekam sobie teraz na ten moment, kiedy przekroczymy milion. Czekam - i nigdzie mi się nie śpieszy. Wojciech Cejrowski Czytaj dalej >> << Zwiń
Mniej Więcej
  • Wojciech Cejrowski
  • 2011
  • 0
  • 304
  • 210
  • 145
  • 97883-7506-9259
  • 9788375069259
  • ZAE05

Recenzje czytelników

Ciekawa i wciągająca.

Ocena:
Autor:
Data:
Przeczytałam książkę Pana Cejrowskiego bardzo szybko, ponieważ jest bardzo wciągająca. Jest napisana bardzo zrozumiałym językiem, przystępnym dla czytelnika. Myślę że nikt nie będzie się przy niej nudzić. Wydaje mi się że rozwija w nas trochę poczucie tolerancji i zrozumienia dla innych kultur, a przecież nie każdy jest świadomy różnorodności kultur.
Czy ta recenzja była przydatna?

Czytelnik wśród dzikich śmiechów

Ocena:
Autor:
Data:
Sięgając po "Gringo" byłem sceptycznie nastawiony do osoby Wojciecha Cejrowskiego. Jednak już po kilkunastu stronach wszelkie osobiste animozje względem autora zostały przeforsowane przez niekontrolowane napady śmiechu, chichotu, rechotu i parsknięć.

To niesamowite jak "ludzko" prezentuje się podróżnik buszujący po zapomnianych dżunglach. Świat przeróżnych jadowitych stworzeń, zaginionych plemion ... południowoamerykańskiej korupcji i wesołych podróży w tropikalne strefy okraszony jest specyficznym humorem i dozą "zachodniego" dystansu.

Książkę czyta się "na raz", a mięśnie brzucha bolą ze śmiechu!
Czytaj dalej >> << Zwiń
Czy ta recenzja była przydatna?

Dodaj recenzję

Dołącz do grona naszych recenzentów. Dziel się z innymi miłośnikami książek wrażeniami z lektury. Cenimy wszystkie opinie naszych czytelników, stąd też w podziękowaniu za każdą opublikowaną recenzję proponujemy rabat - 5% na kolejne zakupy ...

Jak to działa?

Wyszukujesz książkę, którą chcesz się podzielić z innymi czytelnikami.
Piszesz recenzję. Logujesz się.
Możesz napisać kilka słów o sobie i wgrać swoje zdjęcie albo wybrać ilustrację z bazy awatarów.
Twoja recenzja czeka na akceptacje i publikację.
Po jej zatwierdzeniu:
a) otrzymasz w ciągu 24 godzin 5% kod rabatowy na kolejne zakupy.
- Rabat nie obejmuje podręczników.
- Kod rabatowy jest ważny miesiąc. Należy użyć go w czasie składania zamówienia.
b) dołączasz do grona recenzentów.

Więcej Zwiń

Twoja ocena