Koszyk 0
Opis:
David Bellino, pozbawiony skrupułów bogacz, otrzymuje anonimy z pogróżkami. Mężczyznę od lat prześladują lęki  na jawie i koszmary we śnie. Tajemnicze wiadomości stają się pretekstem do konfrontacji z przeszłością. David zaprasza na kolację czwórkę swoich dawnych przyjaciół. Ich drogi rozeszły się w tragicznych okolicznościach. O dziwo wszyscy przyjmują ... zaproszenie. Goście chętnie rozprawią się z dręczącymi demonami, zrzucą z siebie balast przeszłości i wydostaną się z sieci niebezpiecznych namiętności i tajemnic… Czy podczas wieczerzy David zdemaskuje swego niedoszłego zabójcę? „Link znakomicie opanowała sztukę narracji, stopniowania napięcia oraz potęgowania dramatu".(Szwajcaria) „Przyjemność czytania od pierwszej do ostatniej strony".Journal Czytaj dalej >> << Zwiń
Mniej Więcej
  • Charlotte Link
  • 2015
  • 1
  • 512
  • 205
  • 143
  • *, 978837999-191-4
  • 9788379991914
  • ZCN3P

Recenzje czytelników

Polecam

Ocena:
Autor:
Data:
Charlotte Link kolejny raz mnie nie zawiodła.
Powieść od pierwszej strony mnie wciągnęła.
Fabuła została tak skonstruowana, że czytelnikowi nie sposób rozwiązać kryminalnej zagadki; powieść jest tajemnicza do samego końca.
Zaskakuje i wciąga, powoduje, że nie sposób się od niej oderwać.
To dobry kryminał psychologiczny. Polecam.
Czy ta recenzja była przydatna?

Gra cieni

Ocena:
Autor:
Data:

Charlotte Link skorzystała z dość popularnego pomysłu na fabułę, ale potrafiła go doskonale wykreować. Powieść, którą stworzyła jest intrygująca i tajemnicza, a co najważniejsze zaskakująca. Jak to często w jej powieściach bywa, grupa bohaterów jest dość zwarta i doskonale pomyślana. Akcja powieści nie goni na łeb na szyję, ale i tak porywa czytelnika i trzyma w napięciu. Podczas dochodzenia, wychodzi mnóstwo szczegółów z życia każdego z uczestników kolacji ... demony przeszłości ingerują w przyszłość. Każdy jest potencjalnym mordercą i ma ku temu wyraźny powód, a sama ofiara stworzyła ku temu miejsce i dała powód do działania. David chciał się okazać sprytny, ale jak widać, nie wyszło mu to na zdrowie.

"Gra cieni" jest świetnie napisana, lekko i z polotem. Czyta się ją z przyjemnością i wyraźnym zaintrygowaniem. Daje do myślenia, a rozwiązanie zagadki kryminalnej wcale nie jest takie proste. Z przyjemnością zgłębiłam się w mroczny świat wykreowany przez Charlotte Link i spędziłam ekscytujący weekend z jej bohaterami. Jesli lubicie dobre kryminały - Gra cieni powinna trafić na wasze półki :)

http://markietanka-mojeksiazki.blogspot.com/2015/07/gra-cieni-charlotte-link.html
Czytaj dalej >> << Zwiń
Czy ta recenzja była przydatna?

Dodaj recenzję

Dołącz do grona naszych recenzentów. Dziel się z innymi miłośnikami książek wrażeniami z lektury. Cenimy wszystkie opinie naszych czytelników, stąd też w podziękowaniu za każdą opublikowaną recenzję proponujemy rabat - 5% na kolejne zakupy ...

Jak to działa?

Wyszukujesz książkę, którą chcesz się podzielić z innymi czytelnikami.
Piszesz recenzję. Logujesz się.
Możesz napisać kilka słów o sobie i wgrać swoje zdjęcie albo wybrać ilustrację z bazy awatarów.
Twoja recenzja czeka na akceptacje i publikację.
Po jej zatwierdzeniu:
a) otrzymasz w ciągu 24 godzin 5% kod rabatowy na kolejne zakupy.
- Rabat nie obejmuje podręczników.
- Kod rabatowy jest ważny miesiąc. Należy użyć go w czasie składania zamówienia.
b) dołączasz do grona recenzentów.

Więcej Zwiń

Twoja ocena