Koszyk 0
Opis:
Fascynująca przygoda wśród fiordów, lasów deszczowych, stepów, a nawet w komosie. Dzięki specjalnym wyrywanym kartkom w „Dzikie widoki” można bawić się całą rodziną! Ta niezwykła książka przedstawiająca krajobrazy z różnych stron świata, ćwicząca spostrzegawczość i umiejętność logicznego myślenia, jest kolorowanką i zbiorem łamigł ... ówek w jednym. Na każdej ilustracji autor ukrył zwierzęta w ich naturalnym środowisku – rdzennych mieszkańców Mongolii, Sahary, Kapadocji, Puszczy Białowieskiej, Galapagos, Himalajów... Czy zdołasz odszukać i nazwać każde z tych stworzeń? Czytaj dalej >> << Zwiń
Mniej Więcej
  • Andrzej Wieteszka
  • 2016
  • 1
  • 64
  • 297
  • 210
  • 9788310-13022-8
  • 9788310130228
  • ZDCWR
  • 7-10 lat, 10-13 lat

Recenzje czytelników

Fajna

Ocena:
Autor:
Data:
Całość jak zwykle w przypadku kolorowanek wydanych przez wydawnictwo Nasza Księgarnia prezentuje się naprawdę ciekawie i porządnie. Ilustracje są takie inne, bardziej zakręcone, pełne, nieco zagmatwane, dużo się na nich dzieje, dużo jest pokazane, ale to własnie jest w nich fajne. Przy kolorowaniu trzeba trochę pomyśleć, aby rozszyfrować co jest co i na jaki kolor dany fragment pokolorować :) To może być też fajna zabawa dla dzieciaków. Najpierw odszukiwanie zwierząt i elementu ... który nie pasuje, a potem odszyfrowywanie co jest co, na dobieranie odpowiednich kolorów i kolorowanie. Przy okazji dzieciaki mogą zerkać gdzieś w sieci jak dane zwierzę czy roślina wygląda, aby wiedzieć jak je pokolorować więc z pewnością dowiedzą się na ich temat jakiś informacji :)

Tutaj zarówno okładka jak i strony są oczywiście miękkie, ale to wcale nie znaczy, że są cienkie. Wręcz przeciwnie. Zawsze piszę to w przypadku kolorowanek z tego wydawnictwa, ale taka jest właśnie prawda i za każdym razem muszę to pochwalić ponieważ jakość papieru jest naprawdę porządna, a na końcu zawsze zamieszczona jest sztywna tektura dzięki czemu kolorowankę tą można kolorować nawet choćby i na kolanie ;) Strony są przeznaczone do wyrywania i można to zrobić bardzo łatwo, jednym delikatnym pociągnięciem. I choć z jednej strony jest to duży plus to jednak z drugiej strony nieco mnie to denerwuje. Tak jak wspominałam kolorowanki te narazie kolekcjonuje i chowam na później, a niestety często podczas skanowania tych kilku stron, aby zamieścić je tutaj w recenzji już mi się książka rozchodzi. Nie zawsze, ale często własnie tak się dzieje. Ale nie jest to jakiś wielki problem dla mnie, bo w niczym to nie ujmuje jej zalet ;) Dlatego polecam jak najbardziej!
Czytaj dalej >> << Zwiń
Czy ta recenzja była przydatna?

Dzikie widoki

Ocena:
Autor:
Data:
Dzikie widoki to pozycja dość ciekawa, potrafi zająć długie godziny, w czasie jesiennych popołudni. Oprócz zabawy w wyszukiwanie zwierzaków i kolorowanie, „czytanie” tej książeczki to doskonała okazja do poznawania nowych gatunków zwierząt oraz opowieści o tym, jak wyglądają odległe krainy.

Według mnie ta książeczka – kolorowanka sprawdzi się dla dzieci w wieku ok. 4-6 lat i oczywiście ich rodziców.
http://www.czytajac.pl/2016/08/dzikie-widoki-andrzej-wieteszka/
Czy ta recenzja była przydatna?

Dodaj recenzję

Dołącz do grona naszych recenzentów. Dziel się z innymi miłośnikami książek wrażeniami z lektury. Cenimy wszystkie opinie naszych czytelników, stąd też w podziękowaniu za każdą opublikowaną recenzję proponujemy rabat - 5% na kolejne zakupy ...

Jak to działa?

Wyszukujesz książkę, którą chcesz się podzielić z innymi czytelnikami.
Piszesz recenzję. Logujesz się.
Możesz napisać kilka słów o sobie i wgrać swoje zdjęcie albo wybrać ilustrację z bazy awatarów.
Twoja recenzja czeka na akceptacje i publikację.
Po jej zatwierdzeniu:
a) otrzymasz w ciągu 24 godzin 5% kod rabatowy na kolejne zakupy.
- Rabat nie obejmuje podręczników.
- Kod rabatowy jest ważny miesiąc. Należy użyć go w czasie składania zamówienia.
b) dołączasz do grona recenzentów.

Więcej Zwiń

Twoja ocena