Koszyk 0
Opis:
Młoda angielska zakonnica odbywa nowicjat w zakonie w Rio de Janeiro, gdzie zbiera pieniądze dla dzieci żyjących na ulicach. W ten sposób trafia do domu zamożnego, eleganckiego i wyrafinowanego playboya, którego charyzma robi na niej ogromne wrażenie. Mężczyzna otwiera jej oczy na korupcję, która szaleje w brazylijskim mieście niczym zaraza. Pozbawiona złudzeń dziewczyna wraca do Anglii, by tam pracować dobroczynnie, lecz przystojny nieznajomy znowu się pojawia w jej życiu ... Urzeczona jego dominującą naturą młoda kobieta porzuca habit, by poznać cielesne rozkosze. Odkrywa nie tylko świat fizycznych uniesień, ale też drzemiącą w sobie siłę. Zamiast wrócić do Brazylii z kochankiem, zakłada własny „wewnętrzny krąg” bogatych przyjaciół, których łączą podobne upodobania, i niebawem zdaje sobie sprawę z tego, że zbieranie funduszy na cele charytatywne może być zarówno niekonwencjonalne, jak i nadzwyczaj przyjemne. Czytaj dalej >> << Zwiń
Mniej Więcej
  • Marina Anderson
  • 2014
  • 1
  • 246
  • 195
  • 125
  • 9788375546439
  • 9788375546439
  • ZBB0R

Recenzje czytelników

Bezpruderyjny erotyk

Ocena:
Autor:
Data:
Twórczość Mariny Anderson nie jest mi obca. Do tej pory miałam okazję poznać dwie powieści tej pisarki - każda z nich była bardzo odważna i zmysłowa. Również tym razem Anderson uraczyła mnie mocną i kontrowersyjną literaturą erotyczną.

Chloe jest nowicjuszką zbierającą w Rio de Janeiro datki na rzecz biednych dzieci. Młoda kobieta trafia do domu zamożnego i zdeprawowanego playboya – Carlosa Roki. Mężczyzna, który uwielbia dominację ... od razu stawia sobie za cel wciągniecie młodej zakonnicy w mroczny świat erotycznej uległości.

Niewinność Chloe stanowi dla Carlosa wyzwanie. Pierwszą rzeczą, którą robi bohater jest otwarcie dziewczynie oczu na to, gdzie trafiają zbierane przez nią pieniądze. Kiedy nowicjuszka przekonuje się, że większość datków jest przeznaczona na łapówki, jej wiara zostaje mocno podkopana. Dziewczyna występuje z klasztoru i powraca do Anglii, gdzie zatrudnia się w organizacji charytatywnej. Śladem byłej zakonnicy rusza Carlos i jego partnerka Livia. Przystojny bogacz z łatwością odnajduje Chloe i przekonuje ją, by zamieszkała z nim i jego partnerką. Chloe wpada w sidła pary i szybko poddaje się erotycznemu dyscyplinowaniu. Dziewczyna pod bacznym okiem swych nauczycieli odkrywa swoją zmysłową naturę oraz łamie kolejne erotyczne bariery. Chloe wyzbywa się wszelkiego wstydu i uczy się czerpać nieograniczoną przyjemność z całkowitego poddania się swoim partnerom.

„Dyscyplina” to dzika i pikantna powieść, która rozgrzewa emocje do czerwoności. Książka jest wypełniona zmysłowymi i odważnymi opisami. Bohaterowie są wyzwoleni i bezwstydni, urzeczywistniają najdziksze erotyczne zachcianki. Zapomnijcie o ograniczeniach, cała fabuła „Dyscypliny” to przelana na papier intymna fantazja, dlatego niektóre sytuacje przedstawione w książce są wysoce nieprawdopodobne i ciężko wyobrazić sobie, by mogło do nich dojść w rzeczywistości. Anderson nie stawia sobie ograniczeń i pisze o tym, co być może wyobrażało sobie wielu z nas, jednak mało kto miałby odwagę przyznać się do owych niegrzecznych myśli.

Jeżeli planujecie sięgnąć po twórczość tej pisarki pamiętajcie, że Marina Anderson nie stawia na realność opowieści, ale na stworzenie nieskrępowanej żadnymi ramami przyzwoitości czy wstydu historii wyciągniętej z najbardziej wstydliwych i pikantnych erotycznych fantazji.

„Dyscyplina” jest skierowana dla czytelników dorosłych, lubiących mocą, perwersyjną literaturę erotyczną, w której bohaterów nie krępują żadne ograniczenia. Jeśli gustujecie w powieściach bardziej realistycznych, to nie sięgajcie po „Dyscyplinę”, w której intymne marzenia stają się elementem fabularnej rzeczywistości. Jeśli natomiast chcecie wraz z bohaterami przeżyć gorącą i bezwstydną erotyczną przygodę, ten tytuł jest właśnie dla was.
Czytaj dalej >> << Zwiń
Czy ta recenzja była przydatna?

Duscyplina

Ocena:
Autor:
Data:
Po całej serii kryminałów i thrillerów, natchniona Walentynkami, sięgnęłam po kolejną książkę z cyklu Czerwona Seria. Lubię od czasu do czasu przeczytać wydaną w niej powieść. Marina Anderson ostatnio mnie nie zawiodła, więc na nią padł mój wybór.

"Dyscyplina" opowiada historię młodej angielskiej zakonnicy, Chloe, która odbywa nowicjat w klasztorze w Rio de Janeiro. Zajmuje się m.in. zbieraniem datków i darów dla ubogich. Przypadkowo trafia do domu bogatego playboya, Carlosa ... Mężczyzna przekazuje jej chojny czek, jednak zwraca jej uwagę na korupcję i prosi, aby zwróciła uwagę, ile z przekazanej kwoty faktycznie trafia do biednych. Carlos uwielbia seksualną dominację, dyscyplinuje swe partnerki, a Chloe wzbudza w nim silne uczucia i pozostaje w jego pamięci.
Po jakimś czasie ich ścieżki ponownie się przecinają. Dziewczyna przekonana o sile korupcji w Brazylii, wróciła do Anglii, porzuciła życie zakonne, jednak nadal zajmuje się dobroczynnością i spotyka na swej drodze Carlosa. Mężczyzna wynajmuje jej pokój, ale w głowie lęgną mu się zupełnie inne plany związane z dziewczyną. Czy i ona podda się jego charyzmie?

Marina Anderson połączyła powieść obyczajową ze sporą dawką erotyki. Kontrowersyjny pomysł mianowania główną bohaterką zakonnicy, na pewno intryguje potencjalnych czytelników. Autorka ukazuje inne oblicze erotyki, pełne nieśmiałości i niewinności, dojrzewania do erotyki, poznawania swoich pragnień i emocji. Książka jest mocna, pikantna i chwilami wywołuje rumieniec na twarzy. Na pewno nie jest skierowana do pruderyjnego czytelnika. Jest pełna emocji, pełna seksu, ale i oryginalna.
Przekonajcie się sami :)


http://markietanka-mojeksiazki.blogspot.com/2014/02/dyscyplina-marina-anderson.html
Czytaj dalej >> << Zwiń
Czy ta recenzja była przydatna?

Dodaj recenzję

Dołącz do grona naszych recenzentów. Dziel się z innymi miłośnikami książek wrażeniami z lektury. Cenimy wszystkie opinie naszych czytelników, stąd też w podziękowaniu za każdą opublikowaną recenzję proponujemy rabat - 5% na kolejne zakupy ...

Jak to działa?

Wyszukujesz książkę, którą chcesz się podzielić z innymi czytelnikami.
Piszesz recenzję. Logujesz się.
Możesz napisać kilka słów o sobie i wgrać swoje zdjęcie albo wybrać ilustrację z bazy awatarów.
Twoja recenzja czeka na akceptacje i publikację.
Po jej zatwierdzeniu:
a) otrzymasz w ciągu 24 godzin 5% kod rabatowy na kolejne zakupy.
- Rabat nie obejmuje podręczników.
- Kod rabatowy jest ważny miesiąc. Należy użyć go w czasie składania zamówienia.
b) dołączasz do grona recenzentów.

Więcej Zwiń

Twoja ocena