Koszyk 0
Opis:
Poznaj odprężającą moc rysowania! Chwyć flamaster lub kredki i przenieś się w niekończącą, odstresowującą podróż przez czarno-białe obrazki, które dzięki tobie nabiorą pięknych barw. W tej wyprawie znajdziesz również motywacyjne zdania, a dzięki magicznej mocy kolorowania, poczujesz się zrelaksowana i wypoczęta.
  • Pascal
  • miękka
Mniej Więcej
  • Christina Rose
  • 2015
  • 96
  • 280
  • 215
  • 978837642-642-6
  • 9788376426426
  • ZCYR5

Recenzje czytelników

Drzewo życia

Ocena:
Autor:
Data:
Kolorowanki to coraz popularniejsza forma relaksu. Dlatego nie dziwi, że wydawnictwa ciągle proponują nowe pozycje do kolorowania. Jedną z nich jest Drzewo życia, które w 2015 roku wydał Pascal.
W pozycji znajdziemy ponad pięćdziesiąt ilustracji do pokolorowania. Umieszczono je na prawej karcie, drugą stronę zostawiając na cytat. Karty można wyciąć, jest do tego nawet przygotowana linia z brzegu strony ...
Jeśli chodzi o obrazki to wpisują się one w temat – wszystkie w jakiś sposób łączą się z naturą. Znajdziemy tu zwierzęta, rośliny i przedmioty związane z przyrodą. Są ptaki, las, piórko – wszystko wymieszane tak, że kolejna karta daje nam zupełnie inne możliwości i pole manewru. Niektóre wzory są bogate, mają wiele szczegółów, by kolejne były prostsze, bez tak drobnych elementów. Zapewnia to doskonały balans w rysunkach i pozwala ciągle świetnie się bawić.
Warto zwrócić uwagę na cytaty. One również dobrane są do tematu kolorowanki. W jakiś sposób wiążą się z tematyką natury. Wpisano je dość ciekawie – nie jest to linijka pod linijką, ściśle i standardowo ułożona fraza. Wyglądają jak muszle – są zakręcone do środka, tak że musimy przekręcać książkę, by odczytać całość. Ich długość jest bardzo różna. I co mnie zaskoczyło – mają kolor szary, nie czarny. Nie odciągają uwagi od obrazków. Na dole strony możemy przeczytać informacje o autorze danej frazy.
Kartki są dość grube. Możemy zatem używać nie tylko kredek, lecz także długopisów i flamastrów bez obaw przebicia koloru na drugą stronę. Warto też zerknąć na pierwszą kartkę i podpisać swoją kolorowankę.
Książka ma format A4, jest duża, ale wygodna w kolorowaniu. Różnorodność obrazków zachwyca, daje wiele możliwości i nie pozwala się znudzić. To dobra kolorowanka dla każdego – i dla tych, którzy lubią prostsze wzory, i dla tych, którzy lubią dłubać przy małych fragmentach. Pomysł na temat – dość szeroki i potraktowany wielorako – bardzo mi się podoba. Wykonanie książki jest na bardzo wysokim poziomie – dobry papier, ładne wzory, doskonałe wykończenie.
Polecam osobom, które lubią oderwać się od spraw codziennych i spędzić trochę czasu na zabawie. Kolorowanki to doskonały sposób na złagodzenie stresu, poprawiają również koncentrację. Można spędzić przy nich wiele kreatywnych godzin.
Czytaj dalej >> << Zwiń
Czy ta recenzja była przydatna?

Dodaj recenzję

Dołącz do grona naszych recenzentów. Dziel się z innymi miłośnikami książek wrażeniami z lektury. Cenimy wszystkie opinie naszych czytelników, stąd też w podziękowaniu za każdą opublikowaną recenzję proponujemy rabat - 5% na kolejne zakupy ...

Jak to działa?

Wyszukujesz książkę, którą chcesz się podzielić z innymi czytelnikami.
Piszesz recenzję. Logujesz się.
Możesz napisać kilka słów o sobie i wgrać swoje zdjęcie albo wybrać ilustrację z bazy awatarów.
Twoja recenzja czeka na akceptacje i publikację.
Po jej zatwierdzeniu:
a) otrzymasz w ciągu 24 godzin 5% kod rabatowy na kolejne zakupy.
- Rabat nie obejmuje podręczników.
- Kod rabatowy jest ważny miesiąc. Należy użyć go w czasie składania zamówienia.
b) dołączasz do grona recenzentów.

Więcej Zwiń

Twoja ocena