Koszyk 0
Opis:
Wciągający thriller z czasów, zanim Linden i Holder zostali partnerami. Straż pożarna odbiera wezwanie do wybuchu na osiedlu przyczep mieszkalnych. Do wybuchu prawdopodobnie doszło przy wytwarzaniu metamfetaminy. Policjanci zabezpieczający miejsce akcji znajdują w sąsiedniej przyczepie ciało – z kulą w głowie. Wytwórca metamfetaminy leży w szpitalu w stanie krytycznym, a jego pozbawione opieki dziecko przycią ... ga uwagę Stephena Holdera, przykrywkowca z wydziału narkotykowego. Tymczasem na terenie terminalu kontenerowego portu Seattle znalezione zostaje inne ciało. Okoliczności wskazują na egzekucję. Obydwie sprawy, które zresztą szybko łączą się w jedną, prowadzi detektyw Sarah Linden – musi rozwikłać powikłaną sieć nałogów, chciwości i zdrady, by znaleźć prawdziwego zabójcę. Karen Dionne – światowej sławy autorka thrillerów Freezing Point oraz Boiling Point. Jest członkiem stowarzyszenia International Thriller Writers, gdzie zasiadała w zarządzie wraz z takimi znakomitościami jak Douglas Preston, Lee Child, Steve Berry, Joseph Finder, Peter James oraz R.L. Stine. Została uhonorowana przez Michigan Humanities Council tytułem Humanities Scholar za całokształt twórczości. Czytaj dalej >> << Zwiń
Mniej Więcej
  • Karen Dionne
  • 2015
  • 1
  • 304
  • 210
  • 135
  • *, 9788364700-65-1
  • 9788364700651
  • ZCQNR

Recenzje czytelników

Warto.

Ocena:
Autor:
Data:
Dochodzenie. Na styku, to dobry kryminał. Może odrobinę słabszy niż dzieła Hewsona, ale i tak czyta się doskonale i jestem przekonana, iż wielu wielbicieli kryminałów znajdzie w nim godną lekturę. Polecam.Główną bohaterką jest Sarah Linden, policjantka, samotna matka, która Karen Dionne doskonale sportretowała.
Świetnie oddane są realia życia i pracy Linden, jej partnera, znajomych. I nie jest to bynajmniej życie usłane różami. Praca policjanta, czas po pracy są bez mała nierozłączne ... jedno wnika w drugie. Do tego dochodzi stres, brak czasu dla najbliższych, zbyt częsta niemoc w sprawieniu, żeby wszystko poukładało się, jak należy.
W życie prywatne i zawodowe bohaterów Dionne zręcznie wplata zbrodnie. Mamy wiec porządnego trupa (i to nie jednego), mamy mnóstwo tropów, mamy porządnie prowadzone śledztwo. Jednak cała sprawa nie jest prosta. Dionne trudną do rozwiązania zagadkę czyni jeszcze bardziej zagmatwaną poprzez wplątanie jej w sieć intryg, skomplikowanej sieci uzależnień, chciwości, zazdrości i zdrady. Policjantom prowadzącym śledztwo będzie bardzo trudno przeniknąć przez tę sieć, rozwiązać zagadkę i samemu nie dać się pochłonąć.
Czytaj dalej >> << Zwiń
Czy ta recenzja była przydatna?

Dodaj recenzję

Dołącz do grona naszych recenzentów. Dziel się z innymi miłośnikami książek wrażeniami z lektury. Cenimy wszystkie opinie naszych czytelników, stąd też w podziękowaniu za każdą opublikowaną recenzję proponujemy rabat - 5% na kolejne zakupy ...

Jak to działa?

Wyszukujesz książkę, którą chcesz się podzielić z innymi czytelnikami.
Piszesz recenzję. Logujesz się.
Możesz napisać kilka słów o sobie i wgrać swoje zdjęcie albo wybrać ilustrację z bazy awatarów.
Twoja recenzja czeka na akceptacje i publikację.
Po jej zatwierdzeniu:
a) otrzymasz w ciągu 24 godzin 5% kod rabatowy na kolejne zakupy.
- Rabat nie obejmuje podręczników.
- Kod rabatowy jest ważny miesiąc. Należy użyć go w czasie składania zamówienia.
b) dołączasz do grona recenzentów.

Więcej Zwiń

Twoja ocena