Koszyk 0
Opis:
 Zestaw książka + gra nawiązuje tematycznie do serialu o Detektywie Łodydze. W tym zestawie poruszamy tematykę niezwykłych zjawisk przyrodniczych (działalność wulkanów, obieg wody w przyrodzie, oceany, budowa geologiczna Ziemi itp.)W książce znajdują się zadania, z zabawnymi, kolorowymi ilustracjami. Dzięki dołączonej grze, dzieci utrwalają nabyte podczas ćwiczeń z książką ... umiejętności. Niewątpliwą zaletą gry jest również to, że może bawić się w nią cała rodzina. Książka i gra stanowią integralną całość. Czytaj dalej >> << Zwiń
Mniej Więcej
  • Opracowanie Zbiorowe
  • 2016
  • 220
  • 235
  • 50
  • 5901761114492
  • ZD9BI
  • 4-6 lat

Recenzje czytelników

Detektyw Łodyga

Ocena:
Autor:
Data:
Gra „Detektyw Łodyga. Tajemnicze zjawiska” to idealna gra dla młodszych dzieci, które są ciekawe świata. Same zasady są zrozumiałe i bardzo szybko można przejść do zabawy. Wybierając podstawowy wariant, można cieszyć się wyścigiem i rywalizacją, nawet starsi uczestnicy będą doskonalę się bawić, tym bardziej, że dużą rolę odgrywa tu łut szczęścia. Młodsi zawodnicy nie raz będą się cieszyć, że ograli starszych od siebie.

Wartość edukacyjna jest ogromna ... wybierając grę dla swojej pociechy zwracam na takie rzeczy wielką uwagę. Dzięki temu dziecko w niewymagający sposób przyswaja wiedzę. Książeczka dołączona do gry jest zbiorem ciekawostek ze świata przyrody. Pod każdą informacją znajduję się kolorowanka, zagadka lub specjalne zadanie do wykonania. Utrwala to zdobytą wiedzę i szczerze mogę powiedzieć, że zdaję to egzamin. Zabawa i nauka w jednym. Wiedzę zdobyta z tej książeczki można wykorzystać w rozszerzonym wariancie gry, ponieważ pytania z kart i odpowiedzi na nie, znajdują się w tej właśnie książce.

„Detektyw Łodyga. Tajemnicze zjawiska” jest grą, przy której można miło spędzić czas. Uczy i bawi jednocześnie. Młodsze dzieciaki zwariują na punkcie tego sympatycznego detektywa i również rzucą się w wir demaskowania tajemniczych zjawisk. Odkrywanie otaczającego nas świata, będzie satysfakcjonującą nagrodą. Solidne wykonanie jest kolejnym atutem tej gry i z pewnością planszówka przejdzie próbę wytrzymałościową, wykonaną przez dziecięce rączki. Jak najbardziej polecam.
5/6
Czytaj dalej >> << Zwiń
Czy ta recenzja była przydatna?

Dodaj recenzję

Dołącz do grona naszych recenzentów. Dziel się z innymi miłośnikami książek wrażeniami z lektury. Cenimy wszystkie opinie naszych czytelników, stąd też w podziękowaniu za każdą opublikowaną recenzję proponujemy rabat - 5% na kolejne zakupy ...

Jak to działa?

Wyszukujesz książkę, którą chcesz się podzielić z innymi czytelnikami.
Piszesz recenzję. Logujesz się.
Możesz napisać kilka słów o sobie i wgrać swoje zdjęcie albo wybrać ilustrację z bazy awatarów.
Twoja recenzja czeka na akceptacje i publikację.
Po jej zatwierdzeniu:
a) otrzymasz w ciągu 24 godzin 5% kod rabatowy na kolejne zakupy.
- Rabat nie obejmuje podręczników.
- Kod rabatowy jest ważny miesiąc. Należy użyć go w czasie składania zamówienia.
b) dołączasz do grona recenzentów.

Więcej Zwiń

Twoja ocena