Koszyk 0
Opis:
Kiedy nie wiesz, komu wierzyć, ufaj tylko sobie. Patch to wielka miłość Nory. To także jej Anioł Stróż. On uratował jej życie, ona wyrwała go z otchłani potępionych. Są sobie przeznaczeni. Jednak Patch wydaje się zamieszany w niewyjaśnioną śmierć ojca Nory. Dziewczynie grozi śmiertelne niebezpieczeństwo. Tajemnice budzą niepokój, niepewność przeradza się w strach. "Crescendo" to kontynuacja bestsellerowej powieści Becki Fitzpatrick "Szeptem".
 • Otwarte
 • miękka
Mniej Więcej
 • Becca Fitzpatrick
 • 2011
 • 1
 • 398
 • 205
 • 136
 • 97883-7515-1329
 • 9788375151329
 • ZAAQK
 • 17-99 lat

Recenzje czytelników

Bardzo, ale to bardzo polecam

Ocena:
Autor:
Data:
Nigdy jeszcze nie czytałam tak wzruszającej książki. Ta powieść po prostu "wsysa"...
Głowna bohaterka, Nora Grey, nie wie komu może zaufać. Swojemu ukochanemu? Swojej przyjaciółce? Czy może Scottowi?
Jak się okazuje-nikomu. Patch, miłość jej życia, jest wplątany w śmierć jej ojca. Vee, najlepsza przyjaciółka, o niczym nie wie, a Nora nie może się zdobyć na to, aby jej wszystko opowiedzieć. Scott, stary znajomy sprzed lat, służy niejakiej Czarnej Ręce ...
Nora chce odzyskać Patcha, ale boi się, że jeżeli będą razem archaniołowie wyślą Patcha do piekła. Musi wybrać między swoją miłością a życiem bez niego. Wybór wydaje sie prosty, ale...
Czytaj dalej >> << Zwiń
Czy ta recenzja była przydatna?

Crescendo

Ocena:
Autor:
Data:
Kiedy nie wiesz, komu uwierzyć, ufaj tylko sobie.

Od razu po skończeniu Szeptem chciałam sięgnąć po kolejną część. Byłam tak bardzo ciekawa co wydarzy się dalej. Na szczęście Crescendo szybko trafiło w moje ręce i mogłam znów zanurzyć się w tej cudownej historii. Nie zawiodłam się na Becce i mam nadzieję, że w kolejnych częściach nadal tak będzie.

Nie jest tu już tak zabawnie jak w poprzednim tomie. Patch i Nora ciągle się kłócą. Ich związek wisi na włosku ... Mimo iż Grey bardzo chce być z Patchem, odrzuca go myśląc, że sam do niej przyjdzie. Główna bohaterka będzie musiała stawić czoło przeszłości i dowie się kto zabił jej ojca.

Autorka rozkręciła się po pierwszej części, i widać to od samego początku. Wszystko jest barwniej opisywane, bohaterowie ciekawsi a fabuła zwala z nóg. Nikt by się nie domyślił końca. W tej części znaczniej polubiłam przyjaciółkę Nory - Vee. a tu więcej do roboty, właściwie odgrywa drugą główną rolę.

Tajemnice budzą niepokój, niepewność przeradza się w strach.

Przeżywała ją od początku do końca. To o n a mnie wciągnęła między swoje słowa. Żyłam nią, oddychałam. Gdy ją odstawiłam myślałam tylko o niej, kiedy znów będę mogła wejść w ten świat. Była dla mnie jak narkotyk. Dziwi mnie, że taka książka mogła wywrzeć na mnie takie wrażenie.

Akcja toczy się szybko i jest niezwykle zaskakująca. W niektórych momentach nie mogłam uwierzyć w to co się tam dzieje. Uwielbiam tam wszystko bohaterów, napiętą akcje i niesamowite zakończenie. Sądzę, że autorka zrobiła nam to specjalnie by od razu po wyjściu kolejnej części udali się do księgarni. Ale nie mam jej to za złe. Właśnie czytam Ciszę i nadal nie mogę wyjść z podziwu. Ta saga zajmuje honorowe miejsce obok moich ukochanych Diabelskich Maszyn. Polecam tą książkę jak i całą serię Szeptem wszystkim!
Czytaj dalej >> << Zwiń
Czy ta recenzja była przydatna?

Dodaj recenzję

Dołącz do grona naszych recenzentów. Dziel się z innymi miłośnikami książek wrażeniami z lektury. Cenimy wszystkie opinie naszych czytelników, stąd też w podziękowaniu za każdą opublikowaną recenzję proponujemy rabat - 5% na kolejne zakupy ...

Jak to działa?

Wyszukujesz książkę, którą chcesz się podzielić z innymi czytelnikami.
Piszesz recenzję. Logujesz się.
Możesz napisać kilka słów o sobie i wgrać swoje zdjęcie albo wybrać ilustrację z bazy awatarów.
Twoja recenzja czeka na akceptacje i publikację.
Po jej zatwierdzeniu:
a) otrzymasz w ciągu 24 godzin 5% kod rabatowy na kolejne zakupy.
- Rabat nie obejmuje podręczników.
- Kod rabatowy jest ważny miesiąc. Należy użyć go w czasie składania zamówienia.
b) dołączasz do grona recenzentów.

Więcej Zwiń

Twoja ocena