Koszyk 0
Opis:
W życiu bywa tak, że szczyty osiągają wcale nie najlepsi z nas, tylko najbardziej bezczelni - ci, którzy mają absolutną, bezkrytyczną wiarę w swoją mądrość i skuteczność. Choćby nawet wszyscy inni w głębi ducha uważali się za lepszych, i tak pójdą za liderem - tym, który dzięki pewności siebie potrafi narzucić swoją wolę i wizję świata. Zgodzisz się, że tak jest? Za chwilę jednak westchniesz nad swoim smutnym losem: "Ach, szkoda, że ja tak nie potrafię, przecież jestem inteligentny ... mam świetne pomysły, tylko jakoś... boję się z tym ujawnić". Wiesz, dlaczego się boisz? Po prostu brak Ci wiary w siebie! Tymczasem bycia pewnym siebie można się nauczyć! To nie jest cecha, z którą przychodzimy na świat - wyrabiamy ją w sobie. Robert Kelsey wie, jak ktoś taki jak Ty: mądry i zdolny, ale niepewny swoich sił i potencjału, ma zabrać się do pracy. Ta książka pomoże Ci poznać prawdę na temat pewności siebie - skąd się ona bierze i jak jest osłabiana przez destrukcyjne przekonania na własny temat. Pozwoli Ci zaakceptować to, kim jesteś, a także zaplanować drogę do odzyskania pewności siebie dzięki własnym osiągnięciom. Ujawni przed Tobą mity na temat pewności siebie, takie jak ten, który mówi, że musisz być otwarty na ludzi. Umożliwi Ci wreszcie pokonanie najtrudniejszej bariery na drodze do odzyskania pewności siebie: innych ludzi. No i zdradzi metody walki z innymi przeszkodami, takimi jak nieśmiałość, niepokój, stres, uprzedzenia czy niszcząca pycha. Czytaj dalej >> << Zwiń
 • Helion
 • miękka
Mniej Więcej
 • Robert Kelsey
 • 2014
 • 0
 • 264
 • 208
 • 140
 • 9788324681051
 • 9788324681051
 • ZBL7P

Recenzje czytelników

motywacyjna

Ocena:
Autor:
Data:
Sukces nie zależy od dobrych ocen w szkole czy umiejętności zdobywania sympatii starszych przez posłuszeństwo, ale od bezkrytycznej wiary w swoje plany i swoje możliwości. Ponoć Albert Einstein kilka razy brał udział w rekrutacji na studia nim dostał się na wymarzoną fizykę, by móc ją zrewolucjonizować, Maria Curie – Skłodowska pracowała w tragicznych warunkach, Ford i Edison też uparcie dążyli do swoich celów. Kiedy inni wyśmiewali ich plany oni trwali w uporze twierdząc ... że na razie poznają sposoby na to, jak czegoś nie robić, by znaleźć sposób na osiągnięcie celu. Takie osoby są krytykowane przez otoczenie i cenione dopiero po dotarciu do wyznaczonego punktu. Skąd w nich ta siła i wiara we własne możliwości?
Lata edukacji sprawiają, że osoby uczące się lepiej uważają, że sukces spadnie na nich po skończeniu studiów. Przychodzi wielkie rozczarowanie, kiedy tak się nie dzieje. Dzieci uczące się słabiej muszą walczyć o swoją pozycję wśród rówieśników. Uczą się cech, które w późniejszym życiu są przydatne. Ludzie odnoszący sukcesy odkrywają, że bycie bezczelnym jest skuteczna metodą dążenia do spełniania własnych marzeń. Czy można się tego nauczyć będąc nieśmiałym i dbającym o opinie innych na nasz temat? Robert Kelsey w książce „Odzyskaj pewność siebie” przekonuje nas, że tak. Wszystko zaczyna się w naszej głowie.
Autor daje wiele wskazówek, jak zmienić swoje podejście do świata oraz siebie. Budowanie swojej silnej pozycji wymaga wzmocnienia własnego ego, a to nie jest łatwe w świecie ciągłej krytyki. Uważam, że osoby chcące odmienić swoją osobowość w „Odzyskaj pewność siebie” znajdą dużo praktycznych wskazówek. Jak dalej będzie wyglądało ich życie i umiejętność radzenia sobie z własną niepewnością będzie zależała od ich własnego uporu.
Robert Kelsey w bardzo przystępny sposób zawarł w swoim poradniku informacje z psychologii. Polecam wszystkim, którzy chcą zmienić swoją osobowość, zyskać pewność siebie i w końcu dążyć do spełniania własnych marzeń.
Czytaj dalej >> << Zwiń
Czy ta recenzja była przydatna?

To proste - odblokuj siebie!

Ocena:
Autor:
Data:
Książka ta pozwala na poznanie przede wszystkim źródła problemu, który niestety tkwi w większości ludzi, jakim jest brak wiary w siebie. Jest ich całkiem sporo, droga do przebicia się przez te bariery nie jest łatwa (lecz mówiąc nie jest łatwa, oznacza to, że jest to jednak MOŻLIWE i zależy tylko i wyłącznie od CIEBIE).
Jeśli poszukiwałeś/łaś tej książki, to znaczy, że jesteś wystarczająco dojrzały/ła, aby wziąć W KOŃCU sprawy w swoje ręce i zmienić swoje życie na lepsze.
Kimkolwiek jesteś ... WIERZĘ W CIEBIE I W TO, ŻE CI SIĘ UDA. Czytaj dalej >> << Zwiń
Czy ta recenzja była przydatna?

Dodaj recenzję

Dołącz do grona naszych recenzentów. Dziel się z innymi miłośnikami książek wrażeniami z lektury. Cenimy wszystkie opinie naszych czytelników, stąd też w podziękowaniu za każdą opublikowaną recenzję proponujemy rabat - 5% na kolejne zakupy ...

Jak to działa?

Wyszukujesz książkę, którą chcesz się podzielić z innymi czytelnikami.
Piszesz recenzję. Logujesz się.
Możesz napisać kilka słów o sobie i wgrać swoje zdjęcie albo wybrać ilustrację z bazy awatarów.
Twoja recenzja czeka na akceptacje i publikację.
Po jej zatwierdzeniu:
a) otrzymasz w ciągu 24 godzin 5% kod rabatowy na kolejne zakupy.
- Rabat nie obejmuje podręczników.
- Kod rabatowy jest ważny miesiąc. Należy użyć go w czasie składania zamówienia.
b) dołączasz do grona recenzentów.

Więcej Zwiń

Twoja ocena