Koszyk 0
Opis:
Tom trzeci cyklu: Pocałunek Anioła. Tristan wie, że nie łatwo jest być aniołem, zwłaszcza gdy pragnie się nie tylko dotrzeć z przesłaniem do ukochanej osoby, która nie wierzy w jego istnienie, lecz także rozwiązać kryminalną zagadkę i zapobiec kolejnej zbrodni. Dotąd udało mu się ocalić Ivy, lecz co skrywa przyszłość?
Mniej Więcej
  • Elizabeth Chandler
  • 2012
  • 256
  • 185
  • 130
  • 978-83-245-9141-1
  • 9788324591411
  • ZAIIC
  • 17-99 lat

Recenzje czytelników

Bratnie dusze

Ocena:
Autor:
Data:
Ivy po śmierci ukochanego Tristan przeżywała nie łatwe chwile. Jej wiara w istnienie aniołów wypaliła się po strasznym wypadków, w którym także brała udział. Na przekór losowi jej chłopak po śmierci właśnie stał się aniołem i teraz ze wszystkich sił próbuje się z Ivy skontaktować. Ivy właśnie zaczyna nowy rok szkolny. Za jej plecami co raz bardziej huczy od plotek po tym jak chciała popełnić samobójstwo. Sama dziewczyna nie pamięta tego wydarzenia i nie wie co ją do tego skłoniło ... a teraz na dodatek co raz częściej wokół niej dzieją się dziwne wydarzenia.

,,Bratnie dusze" jest już trzecią częścią cyklu ,,Pocałunek anioła", ale pierwszą w której znajdziemy niewiadome, pewną zagadkę, która mnie niezmiernie wciągnęła. Każda z części tego cyklu miała innych czynnik, który mi się podobał. W tej książce znajdziemy wydarzenia, które osłane są pewną tajemnicą, którą czytelnik chce jak najszybciej poznać, co sprawia, że jak raz się weźmie książkę do ręki to jej się nie wypuszcza póki się nie skończy.

O tej części mogę na pewno powiedzieć, że mnie zaskoczyła, gdyż znajdziemy w niej rozwiązania wszystkich do tej pory nagromadzonych zagadek przez wszystkie trzy części, więc jest to część rozwiązująca całe do tej pory nagromadzenie napięcie. Co sprawia, że po przeczytaniu jej ma się wrażenie jakby zamykała ona już cykl, ale tak nie jest. W Polsce możemy przeczytać już czwartą część, więc teraz zostało mi zastanawianie się co autorka wymyśliła do następnych części.
Czytaj dalej >> << Zwiń
Czy ta recenzja była przydatna?

Idealna na letnie dni

Ocena:
Data:
Książka ,,Bratnie dusze” jest trzecią części cyklu pocałunek anioła. Opowiadającej historie amerykańskiej nastolatki Ivy, której chłopak zginął w wypadku samochodowym. Po śmierci, stał się aniołem a jego misją jest ocalenie dziewczyny przed grożącym jej niebezpieczeństwem. Poprzednia część, kończy się w momencie gdy odurzona narkotykami Ivy , podanymi przez jej przyrodniego brata Gregory`ego, zostaje wepchnięta pod pociąg ... Na szczęście anioł Tristan czuwał nad dziewczyną i udało mu się wraz z pomocą jej bratem ją uratować. Jakby kłopotów było mało , Gregory rozpowiada wszystkim że Ivy tak załamana śmiercią chłopaka postanowiła popełnić samobójstwo. Dziewczyna znajduję się w potrzasku ponieważ niewiele osób wierzy jej, że nie chciała się zabić. Natomiast, dla Tristana to czas intensywnej walki o życie ukochanej. Musi zawsze być krok przed planami wroga. Niestety nie jest to łatwe ponieważ Gregory jest nieprzewidywalny, zawzięty i bardzo niebezpieczny a zarazem świetnie maskuje swoje prawdziwe intencje przed światem. Sprawiając wrażenie dobrego i uczynnego chłopaka pragnącego pomóc pogrążonej w depresji i udręczeniu Ivy.
Każda kolejna część serii ,,Pocałunek anioła” jest lepsza od poprzedniej. Ciekawsze dialogi, barwniejsze opisy, intensywniejsza akcja. ,,Bratnie dusze” to książka, należąca do tych z gatunku lekkich i nie wymagających zbytniego wysilania szarych komórek. Autorka jednoznacznie określa w książce postacie dobre i złe, krzywdzące i nagradzające, szczęśliwe i zgorzkniałe. Język jest prosty opisy nie są zawiłe ani skomplikowane. Cała seria jest idealna na leniwe, letnie popołudnia i wieczory.
Bohaterowie książki są ciekawymi osobowościami , każdy ma swoją historię, każdy ma inny pogląd na główny wątek opowieści. Ivy i Tristan są w sobie szaleńczo zakochani a historia z ich punktu widzenia wygląda zupełnie inaczej niż np. z punktu widzenia Lacey- anioł- pomocnika- byłej gwiazdy filmowej. Jest ona moją ulubioną postacią z tej książki, nieznośna i zarozumiała jednocześnie podatna i wrażliwa na zranienia, nierozumiana przez nikogo.
Kolejnym plusem książki jest piękna okładka, delikatna, przemawiająca do wyobraźni. Cała seria wygląda przepięknie na półce.
Moja ocena 6/10
Czytaj dalej >> << Zwiń
Czy ta recenzja była przydatna?

Dodaj recenzję

Dołącz do grona naszych recenzentów. Dziel się z innymi miłośnikami książek wrażeniami z lektury. Cenimy wszystkie opinie naszych czytelników, stąd też w podziękowaniu za każdą opublikowaną recenzję proponujemy rabat - 5% na kolejne zakupy ...

Jak to działa?

Wyszukujesz książkę, którą chcesz się podzielić z innymi czytelnikami.
Piszesz recenzję. Logujesz się.
Możesz napisać kilka słów o sobie i wgrać swoje zdjęcie albo wybrać ilustrację z bazy awatarów.
Twoja recenzja czeka na akceptacje i publikację.
Po jej zatwierdzeniu:
a) otrzymasz w ciągu 24 godzin 5% kod rabatowy na kolejne zakupy.
- Rabat nie obejmuje podręczników.
- Kod rabatowy jest ważny miesiąc. Należy użyć go w czasie składania zamówienia.
b) dołączasz do grona recenzentów.

Więcej Zwiń

Twoja ocena