Koszyk 0
Opis:
Do zrobienia w domu i na dworze. Dzieci całymi dniami przeprowadzają rozmaite badania i dokonują niezwykłych odkryć! To, co dorośli uważają za nieprzydatne przedmioty, dzieci wykorzystują jako materiał do eksperymentowania. Ważne doświadczenia gromadzą nawet wtedy, gdy zapinają guziki własnej kurtki lub napełniają szklankę wodą.
Mniej Więcej
  • Ruth Gellersen, Ulrich Velte
  • 2013
  • 82
  • 265
  • 225
  • 978-83-7660-622-4
  • 9788376606224
  • ZB14V
  • 4-6 lat, 7-10 lat

Recenzje czytelników

Bardzo pomysłowe eksperymenty

Ocena:
Autor:
Data:
Książeczka ta jest naprawdę bardzo ładnie wydana. Wszystkie eksperymenty znajdują się na osobnych kartkach, przez co jest bardzo przejrzyście.
Książka ta jest kolorowa, z wesołymi ilustracjami, różnymi wyjaśnieniami. Wszystko to jest naprawdę czytelne i bardzo pomysłowe.

Zapewne każdy ciekawy świata badacz znajdzie tutaj coś dla siebie, bez różnicy czy na dworze jest piękne słoneczko czy też pada ulewny deszcz ... W końcu eksperymentować można zarówno w domku jak i na dworze :) Bardzo fajne jest to, że z wieloma z tych rzeczy nasze dziecko poradzi sobie z pewnością samo. Dzięki temu odkryje bardzo wiele wspaniałości. Dowie się jak coś działa, jak to się tworzy. Nauczy się tworzenia doświadczeń, organizowania sobie czasu, miejsca pracy itd. Jest to taka nauka połączona z zabawą, czyli coś co na pewno lubią dzieciaki :) Dlatego gorąco polecam, z tą książką z pewnością nie będziecie się nudzić! Czytaj dalej >> << Zwiń
Czy ta recenzja była przydatna?

Dodaj recenzję

Dołącz do grona naszych recenzentów. Dziel się z innymi miłośnikami książek wrażeniami z lektury. Cenimy wszystkie opinie naszych czytelników, stąd też w podziękowaniu za każdą opublikowaną recenzję proponujemy rabat - 5% na kolejne zakupy ...

Jak to działa?

Wyszukujesz książkę, którą chcesz się podzielić z innymi czytelnikami.
Piszesz recenzję. Logujesz się.
Możesz napisać kilka słów o sobie i wgrać swoje zdjęcie albo wybrać ilustrację z bazy awatarów.
Twoja recenzja czeka na akceptacje i publikację.
Po jej zatwierdzeniu:
a) otrzymasz w ciągu 24 godzin 5% kod rabatowy na kolejne zakupy.
- Rabat nie obejmuje podręczników.
- Kod rabatowy jest ważny miesiąc. Należy użyć go w czasie składania zamówienia.
b) dołączasz do grona recenzentów.

Więcej Zwiń

Twoja ocena