Koszyk 0
Opis:
Druga książka, którą reklamujemy hasłem:Koloruje cały świat – koloruj i Ty!Dla wytchnienia, przyjemności, uspokojenia. Koloruj i odkryj w sobie artystę. Tu nikt Cię nie skrytykuje ani nie oceni.
  • Amber
  • miękka
Mniej Więcej
  • 2015
  • 1
  • 128
  • 297
  • 211
  • *, 9788324154333
  • 9788324154333
  • ZCJJW

Recenzje czytelników

KOLOROWE KREACJE

Ocena:
Autor:
Data:
Moda na kolorowanki dla dorosłych, jaka zawitała do naszego kraju z ziemi mód wszelakich, Francji, trwa na dobre i nic nie zapowiada tego, by miała szybko przeminąć. Co jest w niej takiego, że podbiła serca rzezy ludzi?

Zasiadając przed klawiaturą zadałem sobie jedno proste pytanie – jak zrecenzować kolorowankę. Potem zdałem sobie sprawę, że określenie ”kolorowanka” nie jest w tym wypadku adekwatnym słowem. Bo z czym kojarzy nam się kolorowanka właśnie ... Z prostą książeczką dla dzieci uczącą wyobraźni, artyzmu i pierwszych kroków na drodze do precyzji, kiedy trzeba starać się by nie wyjść kolorem poza linie rysunku. Pozycje dla dorosłych, choć podobne w formie, bardzo się od nich różnią. I nie chodzi o to, że na ilustracjach znajdują się rzeczy dla dzieci nieodpowiednie, a o stopień skomplikowania rysunków. Skomplikowanie to zaś jest tutaj stopniowane, oferując przekrój od prostszych rysunków do pokrycia barwami w jedno popołudnie, do zdecydowanie dalece bardziej rozwiniętych, które zapewnią wiele godzin rozrywki.

Co znajdziemy na stronach „Pięknych ogrodów”? Oczywiście rośliny – tak kwiaty, jak i liście, owoce nawet – ale także i całe mnóstwo owadów czy ptaków, te natomiast przeplatane są ozdobnym wzornictwem ściśle z tematem związanym.

Efekt całości to wiele stron pięknych ilustracji, które często aż szkoda kolorować, a zarazem wiele godzin dobrej zabawy, dla fanów aktywnego, artystycznego spędzania czasu, która może natknąć do własnej twórczości. Taki odpowiednik sudoku dla osób ceniących estetykę. Lubicie tego typu rzeczy? Sięgnijcie śmiało, po ogrody czy też inne pozycje – jest ich w końcu na tyle dużo, że każdy znajdzie dla siebie coś miłego.

A ja dziękuję wydawnictwu Amber za udostępnienie mi tej pozycji do recenzji.
Czytaj dalej >> << Zwiń
Czy ta recenzja była przydatna?

Przyjemne oderwanie od codzienności przed komputerem

Ocena:
Autor:
Data:
Przyzwyczajeni do spędzania godzin przed komputerem, po pracy zamiast odpocząć, znowu przed nim zasiadamy. Można trochę tego uniknąć korzystająć właśnie z takich antystresowych kolorowanek. Idealnie sprawdzą się w jesienne i zimowe wieczory, kiedy już nie tak chętnie wychodzimy na spacery, bo aura też nie ta. Równocześnie można znowu poczuć się jak dziecko, puścić wodze wyobraźni i pokolorować drzewo na niebiesko, Świetna alternatywa dla "dorosłych" rozrywek ... faktycznie pomagająca się odstresować, a przy okazji rozluźnic nieco ściśnięty codziennością i normalnością umysł. Konkretie ta kolorowana jest momentami bardziej wymagająca, potrzeba do niej precyzji i skupienia, ale są też karki, na których kolorowanki są nieco łatwiejsze, akurat na gorsze dni ;) Czytaj dalej >> << Zwiń
Czy ta recenzja była przydatna?

Dodaj recenzję

Dołącz do grona naszych recenzentów. Dziel się z innymi miłośnikami książek wrażeniami z lektury. Cenimy wszystkie opinie naszych czytelników, stąd też w podziękowaniu za każdą opublikowaną recenzję proponujemy rabat - 5% na kolejne zakupy ...

Jak to działa?

Wyszukujesz książkę, którą chcesz się podzielić z innymi czytelnikami.
Piszesz recenzję. Logujesz się.
Możesz napisać kilka słów o sobie i wgrać swoje zdjęcie albo wybrać ilustrację z bazy awatarów.
Twoja recenzja czeka na akceptacje i publikację.
Po jej zatwierdzeniu:
a) otrzymasz w ciągu 24 godzin 5% kod rabatowy na kolejne zakupy.
- Rabat nie obejmuje podręczników.
- Kod rabatowy jest ważny miesiąc. Należy użyć go w czasie składania zamówienia.
b) dołączasz do grona recenzentów.

Więcej Zwiń

Twoja ocena