Koszyk 0
Opis:
Alfabet podróżnika to pokłosie przygód przeżytych na całym świecie podczas licznych podróży. Jak wygląda najgorszy hotel świata? Czy jajko da się ugotować w gejzerze? Dlaczego nie warto jechać na Hawaje? Jak stać się posiadaczem arbuza na pokładzie kolei transsyberyjskiej? I wreszcie - do czego może prowadzić nieporozumienie w najstarszym browarze Irlandii? Na te i inne pytania Czytelnik znajdzie odpowiedź w najnowszej książce Tomasza Cyrola - autora bestsellerowego "Transsibem nad Bajkał".
Mniej Więcej
  • Tomasz Cyrol
  • 2012
  • 150
  • 205
  • 145
  • 978-83-7565-237-6
  • 9788375652376
  • ZANN2

Recenzje czytelników

Sympatyczna, zabawna, pełna anegdot opowieść.

Ocena:
Autor:
Data:
Jest to niewielka (jeżeli chodzi o ilość stron), ale sympatyczna lektura, ot taka dla odprężenia, którą czyta się szybko z uśmiechem na ustach.
Autor opisuje w ciekawy i zabawny sposób przygody, które spotkały go w trakcie kilkuletnich podróży po całym świecie. Bo trzeba wam wiedzieć, że Tomasz Cyrol (prawnik z wykształcenia) to zapalony globtroter, który od lat przemierza kulę ziemską. Wiadomo, że w trakcie takich podróży o ciekawe i kuriozalne momentami zdarzenia nietrudno ... I o nich właśnie wspomina w swojej książce, czyniąc z Alfabetu podróżnika sympatyczną, zabawną i ciekawą lekturę. Książka napisana jest lekkim językiem, a w trakcie lektury miałam wrażenie jakbym rozmawiała ze znajomym i wysłuchiwała jego opowieści. Uzupełnieniem treści są ciekawe ilustracje.
Książkę polecam każdemu, kto szuka lekkiej, odprężającej lektury, z której można sie sporo nauczyć, dowiedzieć i wielokrotnie uśmiechnąć.
Czytaj dalej >> << Zwiń
Czy ta recenzja była przydatna?

Dodaj recenzję

Dołącz do grona naszych recenzentów. Dziel się z innymi miłośnikami książek wrażeniami z lektury. Cenimy wszystkie opinie naszych czytelników, stąd też w podziękowaniu za każdą opublikowaną recenzję proponujemy rabat - 5% na kolejne zakupy ...

Jak to działa?

Wyszukujesz książkę, którą chcesz się podzielić z innymi czytelnikami.
Piszesz recenzję. Logujesz się.
Możesz napisać kilka słów o sobie i wgrać swoje zdjęcie albo wybrać ilustrację z bazy awatarów.
Twoja recenzja czeka na akceptacje i publikację.
Po jej zatwierdzeniu:
a) otrzymasz w ciągu 24 godzin 5% kod rabatowy na kolejne zakupy.
- Rabat nie obejmuje podręczników.
- Kod rabatowy jest ważny miesiąc. Należy użyć go w czasie składania zamówienia.
b) dołączasz do grona recenzentów.

Więcej Zwiń

Twoja ocena