Koszyk 0
Opis:
Rudowłosa, zadziorna i zuchwała agentka PAS-u (Polscy Agenci Specjalni), Robi Damon, otrzymuje niewdzięczną misję chronienia Neta Bore'a - najbogatszego chłopaka w szkole. Po jednej z akcji terroryści porywają jej ojca. To jednak dopiero preludium prawdziwego pokazu okrucieństwa i bezwzględności Delikowców. Młodzi agenci stają się ostatnią nadzieją na rozbicie tej groźnej grupy przestępczej. Wspierają ich pilot, informatyk, dwójka szturmowców oraz snajper ... Czy uda się im uchronić Polskę przed kolejnymi atakami? Czy owocna współpraca między agentami i wojskiem jest możliwa? Jaką rolę w tym wszystkim odegra najwybitniejszy snajper Anton Jerakov i dlaczego zostanie celem numer jeden Robi? Czytaj dalej >> << Zwiń
Mniej Więcej
  • Daria Babś
  • 2014
  • 636
  • 210
  • 130
  • 978-837942425-2
  • 9788379424252
  • ZBQP7

Recenzje czytelników

polecam

Ocena:
Autor:
Data:
fajna. Akcja narasta z rozdziału na rozdział. Młoda dziewczyna, agentka do zadań łatwych przeistacza się w super agenta walczącego z terrorystami. Gorąco polecam
Czy ta recenzja była przydatna?

Polecam! Super.

Ocena:
Autor:
Data:
Szybka akcja, a bohaterowie mocno rozbudowani i naturalni. Może niektórzy myślą, że młodzi bohaterowie oznaczają dziecinną książkę, ale powiem, że tak nie jest :)

Do tego plus za poczucie humoru! Między akcjami i walkami iście wojskowymi i szpiegowskimi przeplatają się momenty, przy których ciężko nie ryczeć ze śmiechu.

Fani militariów się nie zawiodą. Wyraźnie widać tu dobrą znajomość rodzajów uzbrojenia, samolotów bojowych i różnych taktyk. Czasami trudno odczuć ... że powieść pisana jest przez kobietę.

Książka opowiada o agentach PAS-u, który jest oczywiście jednostką fikcyjną... To moim zdaniem sprawiło, że fabuła nie musiała się trzymać rzeczywistości wojskowej w każdym najmniejszym szczególe, ale to czyni całość ciekawszą i bardziej zaskakującą.

Zakończenie mnie lekko rozbiło, bo spodziewałem się innego toku akcji, ale nie będę zdradzał.

Polecam, bo szybko się czyta i trudno sie oderwać. Może Robi jest trochę aż nader poważna, ale jak ktoś przeczyta to z pewnością zrozumie dlaczego tak jest.
Czytaj dalej >> << Zwiń
Czy ta recenzja była przydatna?

Dodaj recenzję

Dołącz do grona naszych recenzentów. Dziel się z innymi miłośnikami książek wrażeniami z lektury. Cenimy wszystkie opinie naszych czytelników, stąd też w podziękowaniu za każdą opublikowaną recenzję proponujemy rabat - 5% na kolejne zakupy ...

Jak to działa?

Wyszukujesz książkę, którą chcesz się podzielić z innymi czytelnikami.
Piszesz recenzję. Logujesz się.
Możesz napisać kilka słów o sobie i wgrać swoje zdjęcie albo wybrać ilustrację z bazy awatarów.
Twoja recenzja czeka na akceptacje i publikację.
Po jej zatwierdzeniu:
a) otrzymasz w ciągu 24 godzin 5% kod rabatowy na kolejne zakupy.
- Rabat nie obejmuje podręczników.
- Kod rabatowy jest ważny miesiąc. Należy użyć go w czasie składania zamówienia.
b) dołączasz do grona recenzentów.

Więcej Zwiń

Twoja ocena