Koszyk 0
Opis:
501 kolorowych zwierzaków z całego świata już czeka! Poznaj mieszkańców każdego kontynentu, podróżuj z nimi przez dżungle, pustynie, oceany, morza i rzeki, pola, łąki, gospodarstwa i... domy. Przyłącz się do naklejkowej zabawy, poznawaj niesamowite zwierzęta i zaskocz wszystkich swoją wiedzą o nich. Odpowiednio dobrane pytania sprawią, że nauka o zwierzętach i miejscach ich zamieszkania stanie się fantastyczną przygodą.
  • AWM
  • miękka
Mniej Więcej
  • 2014
  • 56
  • 167
  • 135
  • 978-83-7250-919-2
  • 9788372509192
  • ZBIYT
  • 4-6 lat

Recenzje czytelników

501 naklejek zwierzęta

Ocena:
Autor:
Data:
Książeczki z różnorodnymi naklejkami dla najmłodszych już wiele razy gościły w naszym domu. Wciąż jednak odkrywam coś nowego o czym warto opowiedzieć, w co warto zainwestować i pokazać dzieciom, dlatego zawsze chętnie powracam do tego tematu. Moje maluchy uwielbiają naklejki a ja lubię, kiedy bawią się nimi nie obklejając przy tym całego mieszkania, dlatego dziś kilka słów o książeczce, która ucieszyła zarówno moją czterolatkę jak i mnie. Mowa tu o małych rozmiarów publikacji wydawnictwa AWM pt ... „501 naklejek Zwierzęta”.

Tytuł robi wrażenie, prawda? Rzadko spotkać można książeczki, które zawierają aż tyle naklejek i to nie byle jakich naklejek. W środku znalazłam bowiem naprawdę piękne i kolorowe nalepki przedstawiające sylwetki różnorodnych gatunków zwierząt, a to wszystko posegregowane tematycznie w kilkunastu kategoriach. Są tu bowiem zwierzęta podzielone w zależności od kontynentu na którym występują, w zależności od koloru (niebieskie, białe, żółte, czerwone, brązowe, czarne, w paski, cętki, kropki), są tropy zwierząt i ich niezwykłe budowle, są zwierzęta małe i duże, latające i pływające, są też podzielone na rasy psy, koty czy konie... Mamy tu więc cały fascynujący świat zwierząt: owady, ryby, płazy, gady, ptaki i ssaki.

Książeczka wygląda w ten sposób, że jest w niej kilka stron z miejscami na naklejki a dalej kilka z naklejkami. Strony przeznaczone do naklejania są zawsze takie same. Na środku znajduje się pytanie dla dzieci adekwatne do poruszanego tematu a wokół niego jest kilka ponumerowanych i podpisanych nazwą zwierzaka, cieni zwierząt. Jedynym tekstem jaki najmłodsi znajdą na kartach lektury jest więc wskazany podział zwierząt, o którym wspomniałam wcześniej, pytanie widniejące na środku kartki, nazwa i numer zwierzaka który odpowiada numerowi naklejki na której się znajduje.

Moja córka nie mogła sobie odmówić i niemal natychmiast zabrała się do oglądania i naklejania naklejek. Zabawa okazała się być bardzo przyjemna, wciągająca a przy okazji doskonaląca też zręczność i precyzję. Dzieci dzięki tej książeczce poznają wiele różnorodnych gatunków zwierząt a zabawa z nalepkami i zgadywankami pomoże w zapamiętaniu i przyjrzeniu się każdemu zwierzakowi z osobna. Pozostaje mi tylko zachęcić do zainteresowania prezentowaną publikacją, gdyż zrobiła na mnie bardzo dobre wrażenie, w czym utwierdziłam się również widząc jak chętnie pracuję przy niej moja córka ;)
Czytaj dalej >> << Zwiń
Czy ta recenzja była przydatna?

Dodaj recenzję

Dołącz do grona naszych recenzentów. Dziel się z innymi miłośnikami książek wrażeniami z lektury. Cenimy wszystkie opinie naszych czytelników, stąd też w podziękowaniu za każdą opublikowaną recenzję proponujemy rabat - 5% na kolejne zakupy ...

Jak to działa?

Wyszukujesz książkę, którą chcesz się podzielić z innymi czytelnikami.
Piszesz recenzję. Logujesz się.
Możesz napisać kilka słów o sobie i wgrać swoje zdjęcie albo wybrać ilustrację z bazy awatarów.
Twoja recenzja czeka na akceptacje i publikację.
Po jej zatwierdzeniu:
a) otrzymasz w ciągu 24 godzin 5% kod rabatowy na kolejne zakupy.
- Rabat nie obejmuje podręczników.
- Kod rabatowy jest ważny miesiąc. Należy użyć go w czasie składania zamówienia.
b) dołączasz do grona recenzentów.

Więcej Zwiń

Twoja ocena