Koszyk 0
Opis:
Skoro sięgasz po tę książkę, przypuszczalnie przechodzisz właśnie kryzys. Zawodowy albo osobisty. Powiedz — czy chcesz trwale zmienić swoją sytuację i poprawić samopoczucie? Chcesz znowu mieć cel, poczuć sens i odzyskać radość życia? Bardzo dobrze! Potrzeba zmiany to pierwszy krok do sukcesu. W programie 30 dni do zmian nie ma znaczenia, jaki sukces chcesz odnieść. Chodzi w nim o to ... by zmienić sposób myślenia, skierować się w stronę własnych marzeń i przestać w końcu realizować cudze cele... Miesiąc Twojej zmiany dzieli się na cztery etapy: * Tydzień wyrzucania zbędnych rzeczy, * Tydzień próbowania czegoś nowego, * Tydzień perfekcyjnego stylu życia, * Tydzień planowania i organizacji. Każdy z tych tygodni będzie prowokować Cię do zmiany w innej sferze Twojego życia. Zanim zaczniesz, musisz wiedzieć, że czeka Cię trzydzieści bardzo intensywnych i pracowitych dni. Przygotuj się na dużo zadań, trików do wykorzystania i inspiracji, które sprawią, że rozpoczniesz najbardziej ekscytującą przygodę w swoim życiu. Pamiętaj o celu i obserwuj pozytywną zmianę, jaka w Tobie zachodzi. Czytaj dalej >> << Zwiń
  • Sensus
  • miękka
Mniej Więcej
  • Edyta Zając
  • 2015
  • 236
  • 208
  • 140
  • 97883283-0179-5
  • 9788328301795
  • ZCLAP

Recenzje czytelników

30 dni do zmian

Ocena:
Autor:
Data:
Całkowita zmiana w 30 dni, czy to możliwe?

Autorka książki wraz z Tobą czytelniku, chce udowodnić, że zmiana w 30 dni jest możliwa. Często człowiek sięga po tego rodzaju poradnik w chwilach kiedy nic mu nie wychodzi, w chwilach zwątpienia i załamania nerwowego. Na pewno nie jeden z Was często myśli " poczytam poradnik, porobię kilka ćwiczeń i każde zmartwienie zniknie". Lecz ten poradnik jest inny. To projekt obejmujący całe 30 dni ... w ciągu których masz zmienić prawie całe swoje życie. Zaczynając od wyrzucenia niepotrzebnych i starych rzeczy, a kończąc na poprawie relacji z ludźmi i pracą nad swoim ciałem.

Ogromnym plusem jest tutaj sposób w jaki autorka zwraca się do czytelnika. Brak jakiegokolwiek dystansu i patrzenia z góry na pewno potrafi przekonać do książki, dodatkowo między wierszami dodane są osobiste komentarze Pani psycholog, które motywują do działania. Na każdy tydzień i na każdy dzień jest przygotowane nowe zadanie, a co jeżeli nie będziesz do końca wiedział jak je wykonać? Nic prostszego, oczywiście są wskazówki, przykłady. Możesz się na nich wzorować, ale i samemu postarać się stworzyć coś takiego, przecież to właśnie Twoja przemiana.

Autorka nie faworyzuje w książce żadnej płci, nie można wywnioskować dla kogo konkretnie jest poradnik, czy są to kobiety czy mężczyźni. Każdy, ktokolwiek sięgnie po książkę może uznać, że "tak, to właśnie dla mnie". Nie zamykamy się tutaj tylko na kobiety czy tylko na mężczyzn. Uważam to za ogromny plus, gdyż do tej pory spotykałam się z poradnikami adresowanymi konkretnie do jednej płci.

Oczywiście ktoś może pomyśleć, że przecież poradnik w chwilach zwątpienia mu nie pomoże, że jeżeli mi się nie spodoba dane zadanie to przecież mogę je "przeskoczyć". Nic bardziej mylnego. Pamiętaj, jeżeli przeskoczysz zadanie, to w kolejnym na sto procent autorka nie omieszka Ci o tym przypomnieć. Jej doskonałe przygotowanie i wykształcenie pozwoliło przewidzieć kiedy czytelnik może mieć wątpliwości co do zadania, lub kiedy może wahać się czy go wykonać. Ogromna motywacja jaka płynie z tej książki nie pozwoli przeskoczyć kilku zadań do przodu, lub wykonać je niedbale.

Książka wydana znakomicie. W odpowiednich miejscach wszystko jest wypunktowane, pogrubione i zaznaczone tak, żebyśmy bardzo ważnych informacji przypadkiem " nie przegapili". Każdy tydzień i dzień oznaczony bardzo dobrze, przykłady np. formy tabelek doskonale rozrysowane, nie da się niczego pomylić, a tylko przyjemniej będzie się nam projektowało swoje przykłady, które akurat w danym rozdziale mamy do wykonania.

Nawet sobie nie wyobrażacie jak wiele zmian można dokonać przez krótkie 30 dni.

Jeżeli macie problemy, lub akurat stoicie na zakręcie życiowym, to nie wahajcie się, sięgnijcie śmiało właśnie po ten poradnik. Gwarantuję, że nie spotkacie się z zawodem.

Książkę przeczytałam i zrecenzowałam dzięki wydawnictwu Helion.

Moja ocena: 10/10

Polecamy, zespół dobrerecenzje.pl
Czytaj dalej >> << Zwiń
Czy ta recenzja była przydatna?

pozytywna lektura

Ocena:
Autor:
Data:
Książka bardzo praktyczna dla osób chcących zmienić tryb życia na zdrowy i aktywny. Może dla większości te 30 dni do mian będzie trudne do osiąknięcia ale ta książka już jest początkiem i motywacją do robienia czegoś nowego i lepszego
Czy ta recenzja była przydatna?

Dodaj recenzję

Dołącz do grona naszych recenzentów. Dziel się z innymi miłośnikami książek wrażeniami z lektury. Cenimy wszystkie opinie naszych czytelników, stąd też w podziękowaniu za każdą opublikowaną recenzję proponujemy rabat - 5% na kolejne zakupy ...

Jak to działa?

Wyszukujesz książkę, którą chcesz się podzielić z innymi czytelnikami.
Piszesz recenzję. Logujesz się.
Możesz napisać kilka słów o sobie i wgrać swoje zdjęcie albo wybrać ilustrację z bazy awatarów.
Twoja recenzja czeka na akceptacje i publikację.
Po jej zatwierdzeniu:
a) otrzymasz w ciągu 24 godzin 5% kod rabatowy na kolejne zakupy.
- Rabat nie obejmuje podręczników.
- Kod rabatowy jest ważny miesiąc. Należy użyć go w czasie składania zamówienia.
b) dołączasz do grona recenzentów.

Więcej Zwiń

Twoja ocena