Rita. Święta od spraw beznadziejnych i apaszka Hermèsa
Joanna Prus
Książka
| Wydawnictwo: | BookEdit |
| Rodzaj oprawy: | Okładka broszurowa (miękka) |
| Wydanie: | 1 |
| Liczba stron: | 92 |
O książce Rita. Święta od spraw beznadziejnych i apaszka Hermèsa
Nie szukała świętej. Szukała sensu.
Autorka prowadzi nas przez elegancki Paryż, szybkie podróże, świat luksusu i pozornej kontroli nad życiem. Wszystko zmienia się w chwili, gdy przypadkowo natrafia na historię św. Rity – patronki spraw beznadziejnych.
To nie jest książka o religijnej doskonałości. To opowieść o kobiecie współczesnej, która przez lata ufała wyłącznie własnej sile, inteligencji i sprawczości, aż życie postawiło przed nią pytania, na które nie wystarcza już rozsądek.
„Rita. Święta od spraw beznadziejnych i apaszka Hermès” to poruszające świadectwo duchowej podróży przez miejsca, ludzi i doświadczenia, które odsłaniają prawdę o ludzkiej kruchości, samotności i potrzebie nadziei. Od Gare du Nord, przez kościół św. Augustyna, aż po nocne Pigalle – autorka pokazuje, że świętość nie rodzi się z perfekcji, lecz z odwagi, by nie uciec przed własnym życiem.
To książka dla tych, którzy mają wszystko, a mimo to czują, że czegoś najważniejszego wciąż im brakuje.
Szczegółowe informacje na temat książki Rita. Święta od spraw beznadziejnych i apaszka Hermèsa
| Wydawnictwo: | BookEdit |
| EAN: | 9788368750430 |
| Autor: | Joanna Prus |
| Rodzaj oprawy: | Okładka broszurowa (miękka) |
| Wydanie: | 1 |
| Liczba stron: | 92 |
| Data premiery: | 2026-07-05 |
| Podmiot odpowiedzialny: | BookEdit Artur Owczarski Ogrodowa 1 L 05-092 Kiełpin PL e-mail: [email protected] |
Warto przeczytać również
Zainspiruj się podobnymi wyborami
Inni klienci wybierają również
Podobne do Rita. Święta od spraw beznadziejnych i apaszka Hermèsa
Oceny i recenzje książki Rita. Święta od spraw beznadziejnych i apaszka Hermèsa
Pomóż innym i zostaw ocenę!
Pomóż innym i zostaw ocenę!