Mobbing i staffing w księgowości. identyfikacja Nell Artienwicz Książka
| Wydawnictwo: | Infor |
| Liczba stron: | 88 |
| Format: | 165x235 mm |
| Rok wydania: | 2026 |
O książce Mobbing i staffing w księgowości. identyfikacja
Książka "Mobbing i staffing w księgowości - identyfikacja, prewencja, dobre praktyki" to praktyczny i aktualny przewodnik po jednym z najtrudniejszych, a jednocześnie często przemilczanych obszarów pracy w branży finansowo-księgowej. Publikacja pokazuje, że środowisko księgowości - ze względu na presję czasu, odpowiedzialność i wysoki poziom stresu - jest szczególnie podatne na powstawanie toksycznych relacji.
Autorka porządkuje definicje, obala najczęstsze mity oraz pokazuje, jak toksyczne zachowania przejawiają się w codziennej praktyce zawodowej. Analizuje przy tym kluczowe czynniki sprzyjające powstawaniu tych zjawisk - od uwarunkowań organizacyjnych i stylów zarządzania, po aspekty osobowe i międzypokoleniowe. Istotną część opracowania stanowią również zagadnienia odpowiedzialności - zarówno sprawców, jak i świadków - oraz mechanizmy budowania zespołów odpornych na toksyczność.
Publikacja zawiera także konkretne narzędzia reagowania i ochrony - wskazówki dotyczące wyznaczania granic, identyfikowania sytuacji ryzykownych oraz działania w przypadku doświadczenia mobbingu, w tym w relacji z przełożonym.
Szczegółowe informacje na temat książki Mobbing i staffing w księgowości. identyfikacja
| Wydawnictwo: | Infor |
| EAN: | 9788382689358 |
| Autor: | Nell Artienwicz |
| Liczba stron: | 88 |
| Format: | 165x235 mm |
| Rok wydania: | 2026 |
| Data premiery: | 2026-05-29 |
| Podmiot odpowiedzialny: | INFOR PL S.A. Burakowska 14" 01-066 Warszawa PL e-mail: [email protected] |
Podobne do Mobbing i staffing w księgowości. identyfikacja
Inne książki Nell Artienwicz
Oceny i recenzje książki Mobbing i staffing w księgowości. identyfikacja
Pomóż innym i zostaw ocenę!
Pomóż innym i zostaw ocenę!