Hitchcock Truffaut Francois Truffaut Książka
| Wydawnictwo: | Świat Literacki |
| Rodzaj oprawy: | Okładka broszurowa (miękka) |
| Liczba stron: | 351 |
| Format: | 12.0x19.0cm |
| Rok wydania: | 2020 |
Podobne do Hitchcock Truffaut
O książce Hitchcock Truffaut
„Jestem gotów wywołać u publiczności zbawienny wstrząs moralny. Cywilizacja stała się tak opiekuńcza, że sami nie zapewnimy sobie tak łatwo gęsiej skórki. Żeby więc wyrwać nas z odrętwienia i przywrócić moralną równowagę, trzeba wywołać ten wstrząs sztucznie. Kino wydaje się najlepszym środkiem do osiągnięcia takiego rezultatu.” Wyraz kinofilskiej fascynacji, pieczołowicie opracowana monografia krytycznofilmowa. Jest to jedyny w swoim podręcznik kina, a także utwór artystyczny, który w głębszej warstwie dokumentuje rodzenie się więzi między dwoma wybitnymi twórcami.Szczegółowe informacje na temat książki Hitchcock Truffaut
| Wydawnictwo: | Świat Literacki |
| EAN: | 9788388612831 |
| Autor: | Francois Truffaut |
| Rodzaj oprawy: | Okładka broszurowa (miękka) |
| Liczba stron: | 351 |
| Format: | 12.0x19.0cm |
| Rok wydania: | 2020 |
| Data premiery: | 2017-03-22 |
| Język wydania: | polski |
| Podmiot odpowiedzialny: | Kultura i Natura Sp. z o.o. Potoczek 75A 22-442 Adamów PL |
Inne książki z kategorii Film
Oceny i recenzje książki Hitchcock Truffaut
Pomóż innym i zostaw ocenę!
Skarb dla każdego kinomana. Fantastyczna książka. Można dowiedziecie się dużo ciekawych rzeczy odnoście Hitchcocka. Zachęcam do lektury, nie będziecie żałować. Najlepsza książka o kinie jaka powstała!
Kapitalny wywiad ze znakomitym reżyserem. Pytania i odpowiedzi są wnikliwe, wchodzą w proces twórczy, odsłaniają wiele tajemnic warsztatu. Jeżeli interesujesz się kinem to jest to lektura dla Ciebie
Wspaniała książka. Obowiązkowa pozycja dla fanów kina. Rozmowa dwóch wielkich twórców. Niezwykłe opowieści, mądra krytyka oraz absolutna szczerość. Jest to pozycja dla wielbicieli starego kina, a Hitchcocka w szczególności.
Wspaniała książka. Obowiązkowa pozycja dla fanów kina. Rozmowa dwóch wielkich twórców. Niezwykłe opowieści, mądra krytyka oraz absolutna szczerość. Jest to pozycja dla wielbicieli starego kina, a Hitchcocka w szczególności.
Kapitalny wywiad ze znakomitym reżyserem. Pytania i odpowiedzi są wnikliwe, wchodzą w proces twórczy, odsłaniają wiele tajemnic warsztatu. Jeżeli interesujesz się kinem to jest to lektura dla Ciebie
Skarb dla każdego kinomana. Fantastyczna książka. Można dowiedziecie się dużo ciekawych rzeczy odnoście Hitchcocka. Zachęcam do lektury, nie będziecie żałować. Najlepsza książka o kinie jaka powstała!