Diagnoza i terapia logopedyczna małego dziecka z zaburzeniem ze spektrum autyzmu (ASD) Danuta Emiluta-Rozya Książka
| Wydawnictwo: | Harmonia Podręczniki |
| Rodzaj oprawy: | Okładka broszurowa (miękka) |
| Wydanie: | 1 |
| Liczba stron: | 496 |
| Format: | 16.5x23.5cm |
| Rok wydania: | 2020 |
Zainspiruj się podobnymi wyborami
Podobne do Diagnoza i terapia logopedyczna małego dziecka z zaburzeniem ze spektrum autyzmu (ASD)
O książce Diagnoza i terapia logopedyczna małego dziecka z zaburzeniem ze spektrum autyzmu (ASD)
Książka jest wynikiem współpracy różnych specjalistów: głównie logopedów, ale także psychologów, pedagogów specjalnych i lekarzy. Są oni nie tylko badaczami zaburzenia ze spektrum autyzmu, ale także praktykami (diagnostami i terapeutami), którzy na co dzień pracują z dziećmi z zaburzeniami o różnym patomechanizmie. W publikacji opisano dostępne na polskim rynku narzędzia (w tym również autorskie), które można wykorzystywać podczas diagnozowania logopedycznego.
Recenzowana praca w sposób kompleksowy porusza problematykę diagnozowania trudności w obszarze komunikacji oraz wspierania rozwoju w tym zakresie u małych dzieci z zaburzeniami ze spektrum autyzmu (ang. autism spectrum disorders, ASD). Na polskim rynku wydawniczym problematyka ta jest wciąż reprezentowana w niewielkim, niewystarczającym stopniu. […] Biorąc pod uwagę rolę diagnozy i terapii logopedycznej we wspieraniu osób z ASD, należy tę rozbudowaną, wielowątkową, przygotowaną z dużą erudycją i znajomością rzeczy propozycję wydawniczą powitać z uznaniem i radością. […] Z książki będą mogli skorzystać przede wszystkim logopedzi, ale także wielu innych profesjonalistów pracujących z dziećmi z ASD.
Z recenzji prof. dr hab. Ewy Pisuli
Szczegółowe informacje na temat książki Diagnoza i terapia logopedyczna małego dziecka z zaburzeniem ze spektrum autyzmu (ASD)
| Wydawnictwo: | Harmonia Podręczniki |
| EAN: | 9788377441947 |
| Autor: | Danuta Emiluta-Rozya |
| Rodzaj oprawy: | Okładka broszurowa (miękka) |
| Wydanie: | 1 |
| Liczba stron: | 496 |
| Format: | 16.5x23.5cm |
| Rok wydania: | 2020 |
| Data premiery: | 2020-09-23 |
| Język wydania: | polski |
| Podmiot odpowiedzialny: | GRUPA WYDAWNICZA HARMONIA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ ul. Kartuska 426 80-125 Gdańsk PL e-mail: [email protected] |
Warto przeczytać również
Inni klienci wybierają również
Inne książki Danuta Emiluta-Rozya
Oceny i recenzje książki Diagnoza i terapia logopedyczna małego dziecka z zaburzeniem ze spektrum autyzmu (ASD)
Pomóż innym i zostaw ocenę!
Pomóż innym i zostaw ocenę!