Dasz radę! Matematyka zb. zadań SP 8 Praca zbiorowa Książka
zamówień od 99 zł
InPost Paczkomat 24/7
od 99 zł 0 zł
od 149 zł 0 zł
Punkt GLS
Kurier GLS
Kurier GLS
12,99 zł
od 99 zł 0 zł
od 149 zł 0 zł
od 99 zł 0 zł
od 149 zł 0 zł
od 99 zł 14,99 zł
od 149 zł 0 zł
Kurier Poczta Polska
od 99 zł 16,99 zł
od 149 zł 0 zł

Poczta Polska
Żabka
od 99 zł 11,99 zł
od 149 zł 0 zł
* Płatność przy odbiorze + 5 zł
| Wydawnictwo: | Draco |
| Rodzaj oprawy: | Okładka broszurowa (miękka) |
| Liczba stron: | 172 |
| Format: | 296x208 mm |
| Rok wydania: | 2025 |
O książce Dasz radę! Matematyka zb. zadań SP 8
Seria Dasz radę! Wydawnictwa Draco zawiera oryginalne zadania pochodzące z zasobów Centralnej Komisji Egzaminacyjnej, jakie pojawiły się na wszystkich egzaminach, w tym próbnych i przykładowych. To kompleksowa publikacja pomagająca w przygotowaniach do matury oraz egzaminu ósmoklasisty.
Pozwala uczniowi zaznajomić się z takimi zadaniami, jakie znalazły się na egzaminach w poprzednich latach.
Eliminuje konieczność samodzielnego odnajdywania arkuszy z dotychczasowych egzaminów, a także gwarantuje, że uczeń w swoich przygotowaniach nie pominie żadnego z nich.
Dzięki swojej strukturze umożliwia uczniowi skupienie się na typach zadań, które sprawiają mu szczególne trudności.
Pozwala porównać indywidualne odpowiedzi z proponowanymi odpowiedziami z klucza.
Jest doskonałą pomocą dla nauczycieli przygotowujących uczniów do matury lub egzaminu ósmoklasisty.
Szczegółowe informacje na temat książki Dasz radę! Matematyka zb. zadań SP 8
| Wydawnictwo: | Draco |
| EAN: | 9788368237153 |
| Autor: | Praca zbiorowa |
| Rodzaj oprawy: | Okładka broszurowa (miękka) |
| Liczba stron: | 172 |
| Format: | 296x208 mm |
| Rok wydania: | 2025 |
| Podmiot odpowiedzialny: | GPSR Wydawnictwo Draco Sp. z o. o. ul. Rakowicka 15A/U2 31-511 Kraków PL |
Warto przeczytać również
Zainspiruj się podobnymi wyborami
Inni klienci wybierają również
Inne książki Praca zbiorowa
Oceny i recenzje książki Dasz radę! Matematyka zb. zadań SP 8
Pomóż innym i zostaw ocenę!
Pomóż innym i zostaw ocenę!